Poptáváme monokalciumfosfát pro krmné účely

Poptáváme monokalciumfosfát pro krmné účely

Poptávám: monokalciumfosfát pro krmné účely

Balení: pytle 25 kg

Množství: 24 tun

Místo dodání: Brno

Termín dodání: ihned
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 08:11

Platnost poptávky:
04.03.2014 07:45

Kontaktní osoba:
Arhom s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

ZDV Fryšták u Zlína má na prodej obiloviny a krmiva pro hospodářská zvířata. Sypké i granulované krmivo a krmné směsi - pro slepice, kuřata, králíky, koně, kachny i moráky. Ceník naleznete na webu. Prodej obilovin: - pšenice, ječmen - kukuřice - oves - šrot - ječmen, pšenice - šrot kukuřice. Prodej krmiva: - granule pro králíky - granule a sypké krmivo pro slepice - kompletní krmná směs pro odchov kuřat - K1 do 6 týdnů, K2 6-13 týdnů stáří - granulovaná krmná směs pro výkrm brojlerů od 6 týdnů stáří BR2 - granulované krmivo pro kachny, moráky - granule pro koně KWP, KWP-G - cukrovarské řízky a melasa pro koně. Různé velikosti balení.


Krmné směsi, originální výroba chutného krmiva pro koně, drůbež, hospodářská zvířata

Krmné směsi, originální výroba chutného krmiva pro koně, drůbež, hospodářská zvířata

Dopřejte Vašim hospodářským zvířatům to nejlepší a objednejte pro ně kvalitní krmivo od firmy BOCUS, a.s. z Letohradu. Pro naše zákazníky vyrábíme originální krmné směsi dle jejich specifických požadavků. Zhotovit Vám tak můžeme krmivo pro koně, králíky, drůbež a jiná zvířata. V současné době také vyrábíme granulované směsi pro telata, kozy, ovce a dokonce lesní zvěř. Veškerá naše krmiva jsou vyráběna z těch nejlepších surovin bez jakýchkoli náhražek, doplňků či zlevňovadel. Naopak se snažíme čím dál více vyrábět krmiva v biokvalitě pro ještě lepší růst a zdravý vývoj Vašeho chovu. Vybrat to správné krmivo si můžete v pohodlí domova na našem e-shopu či u nás na provozovně v Letohradu.


Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Zajímáte se o sportovní rybolov a zároveň sháníte prodejce přípravků pro výrobu vnadících směsí? Oslovte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se zaměřuje mimo jiné také na doplňky vnadících a krmítkových směsí pro ryby. Co se týče přípravků pro výrobu směsí pro ryby, můžeme doporučit aromatizovanou proteinovou směs, univerzální koncentrát pro kaprovité a bílé ryby, tekuté top-esence s různými příchutěmi,RED-MIX konopí, ptačí zob, lososový spec-mix. Dále dodáváme vnadící směsi pro sportovní rybolov – pro lov dravých ryb, cejnů a bílých ryb, línů, amurů, pelety pro pstruhy. Můžete si vybrat také proteinové pelety , boiliesové směsi a další doplňky pro vnadění. Složení odpovídá novým trendům v lovu a chovu ryb. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Hledáte kvalitní krmnou směs pro svou drůbež? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je výrobcem a prodejcem krmné směsi pro všechny druhy drůbeže. Premixi - systém receptur na míru. Pro všechny druhy drůbeže. Minerální krmiva - pro odchov kuřic, pro nosnice, pro výkrm brojlerových kuřat, pro odchov a výkrm krůty. Bílkovinné koncentráty- zdroj bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Pro pro užitkové nosnice a výkrm drůbeže. Doplňky chovu - papír pod jednodenní kuřata. MIKROP MIXODIL - tekuté aditivum pro drůbež. Směs vitamínů a stopových prvků. Pro nosnice – podávání v době maximální snášky, při poklesu snášky, při zhoršené kvalitě skořápky, při stresu z vysokých teplot. Brojleři – přispívá ke zlepšení růstu na začátku výkrmu, jeden týden před vakcinací, dva týdny před porážkou, při snížení přírůstků hmotnosti, při stresu z vysokých teplot. A pro ostatní druhy drůbeže. Všechny krmiva jsou zpracována tak, aby výživově vyhovovaly danému druhu drůbeže. Dávkování a podrobné informace naleznete v katalogu produktů pro drůbež na našich webových stránkách.


Vegetariánské krmivo pro psy německé značky Green PetFood - zcela bez masa a obilovin

Vegetariánské krmivo pro psy německé značky Green PetFood - zcela bez masa a obilovin

Krmivo pro psy Green PetFood německé kvality představuje stravu pro Vašeho mazlíčka zcela bez masa v ekologickém balení. Přijďte si i vy pro vegetariánské krmivo Veggie Dog pro psy na eshop společnosti Canis Prosper, které je vhodné pro psy s citlivostí nebo alergickou reakcí na živočišné bílkoviny, lepek nebo pšenici. Toto šetrně vyráběné krmivo s osvědčenou kvalitou je bez pokusu na zvířatech. Krmivo je 100% přírodní a bez obilovin. Obsahuje brambory, hrášek, bylinky a ovoce, které jsou důležitým zdrojem energie. Green PetFood má vyvážený poměr živin, je lehce stravitelné a zajistí Vašemu pejskovi přísunu všech důležitých živin. Díky obsahu mastných kyselin, celé řadě vitamínů, zinku a mědi nebude Vaš pejsek nic postrádat. Obsahuje také důležité bílkoviny, které nezatěžují orgány a urychlují látkovou výměnu. K celkové kondici a kvalitě srsti zvířete přispívají bylinky, ovoce a řasy, které jsou také obsaženy v tomto krmivu.


Krmná sůl Ústí nad Orlicí - lisovaná, kusová a pytlovaná sůl

Krmná sůl Ústí nad Orlicí - lisovaná, kusová a pytlovaná sůl

Jamenská a.s. Ústí nad Orlicí Zabýváme se výrobou krmné soli, lisovanou do pravidelných bloků, se středovým otvorem pro uchycení do držáků. Nabízíme základní přírodní lisované krmné soli, dále pak soli obohacené o některé důležité mikroprvky výživy zvířat. Je určena pro všechny druhy hospodářských zvířat, pro které sůl tvoří nenahraditelnou součást výživy. Krmnou sůl doporučujeme umístit mimo přímé slunce a déšť. Výroba, distribuce, prodej: • Lisal – lisované 10 kg bloky krmné soli, bez obohacení • Lisal PLUS – lisované 10 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, I, Co a Se • Mg sůl – lisované 10 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, Cu, I, Se a FeMulti • Multi-Horse – lisované 5 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, Cu, I, Co, Se, Fe