Poptávám překladatelské služby

Poptávám překladatelské služby

Dobrý den, potřebuji přeložit texty do arabštiny a francouzštiny - klidně nezávisle na sobě. Prosím o zaslání cenových nabídek. Přikládám link na kterém si můžete texty stáhnout. Překlady budeme potřebovat cca do 3 týdnů - cenové nabídky ihned. Mohu dodat texty i v anglickém jazyku pro usnadnění překladu.

odkaz na zásilku http://www.uschovna.cz/zasilka/QII7SE5JXR9A6R2J-YGM/
kód zásilky QII7SE5JXR9A6R2J-YGM
velikost zásilky1.7 MB

Děkuji a těším se na odezvu,

Jan Smetka
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 12:53

Platnost poptávky:
03.03.2014 12:49

Kontaktní osoba:
Jan Smetka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soudní tlumočení, odborný překlad - překladatelé a tlumočníci

Soudní tlumočení, odborný překlad - překladatelé a tlumočníci

Potřebujete tlumočení se soudní doložkou? Využijte služeb překladatelské agentury TOP PRESS, která poskytuje komplexní služby v oblasti překladů a tlumočení v České republice i v zahraničí. Soudní tlumočení: - tlumočení s ověřením je používáno zejména při soudních jednáních, jednáních policie, jednáních vyžadujících notářský zápis, svatebních obřadech a dalších příležitostech - tlumočení je v závěru opatřeno zápisem s otiskem kulatého razítka, což zaručuje oficiální charakter tlumočení - tlumočení splňuje požadavky státních orgánů ČR pro účely specifikovaných úředních úkonů. Soudní odborný překlad: - překlady s ověřením, jsou překlady sloužící k oficiálnímu použití při styku s úřady, soudy, policií, při obchodním styku nebo pro potřebu soukromých osob - soudní překlad musí být vždy opatřen doložkou a otiskem kulatého razítka, které zaručují, že překlad doslovně souhlasí s textem originálního dokumentu. Díky dlouhodobé spolupráci se zkušenými tlumočníky a překladateli se můžete spolehnout na vysokou kvalitu překladů a tlumočení.


Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Dostal se k Vám text, který je v holandštině a nevíte, na koho se obrátit s pomocí jeho překladu? Netrapte se a kontaktujte Mgr. Radima Sochorka, který se zabývá překladatelskými službami již řadu let, proto má bohaté zkušenosti a pomůže Vám vyřešit Váš problém. Překládané dokumenty: - smlouvy, korespondence, dokumentace, listiny, literatura, prezentace, protokoly, předpisy, učební podklady, zákony, novinové články, návody k použití, popisy produktů, zápisy, zprávy, webové stránky, reklama a další texty pro komerční i nekomerční účely. Kvalita překladů je podle normy DIN 2345 - překladatelské zakázky. Využijte mé jazykové praxe a kontaktujte mne!


Překlady a tlumočení do maďarského jazyka, soudní ověření

Překlady a tlumočení do maďarského jazyka, soudní ověření

Potřebujete se domluvit s maďarskými firmami při jednáních či přeložit odborný text? Tak neváhejte a kontaktujte paní Helenu Mlejnkovou, která sídlí v Moravanech u Brna. Specializuji se překlady a tlumočnictví v maďarském jazyce. Realizuji překlady běžných i odborných textů, ekonomických, právnických, technických se soudním ověřením či bez něj. V oblasti překladu mluveného projevu vykonávám jak konsekutivní tlumočení například při obchodním rozhovoru, tak i simultánní tlumočení na mezinárodních konferencích. V oblasti maďarských překladů spolupracuji s řadou překladatelských agentur.


Konsekutivní i simultánní tlumočení a překlady – tlumočnická kabina

Konsekutivní i simultánní tlumočení a překlady – tlumočnická kabina

Velké konference, mezinárodní setkání nebo nadnárodní setkání se neobejdou bez nutnosti kvalitních překladů. Společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy nabízí služby simultánních překladů včetně pronájmu tlumočnické techniky a tlumočnické kabiny. S vyškoleným realizačním týmem zajistíme překlady až do 32 světových jazyků infra nebo digitální technologií a tím i účast hostů ze všech koutů světa a hladký průběh pořádaných mezinárodních akcí. Tlumočení prostřednictvím tlumočnických kabin nebo osobních tlumočníků žádejte u společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Překlady textů, tlumočení do všech jazyků včetně soudního ověření

Překlady textů, tlumočení do všech jazyků včetně soudního ověření

Naše překladatelská agentura poskytuje tlumočnické a překladatelské služby do všech světových jazyků. Potřebujete přeložit texty z technického, právnického či ekonomického oboru? Nic pro nás není problém. Mezi naše služby patří: - soudní překlady, soudní ověření - odborná korektura - překlady rodilým mluvčím - překlady letáků, příruček, brožur, knih - tlumočení při zahraničních cestách - kromě angličtiny a němčiny překládáme do maďarštiny, italštiny, holandštiny, polštiny, čínštiny, japonštiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, slovenštiny a další na přání zákazníka. U nás se můžete spolehnout na vysokou kvalitu překladů a diskrétnost!


Jazykové kurzy Brno, výuka britské a americké angličtiny, překlady technické literatury

Jazykové kurzy Brno, výuka britské a americké angličtiny, překlady technické literatury

Profesionální překlady britské i americké angličtiny Vám zajistí firma Ing. Arch. Rostislav Čuhel - výuka angličtiny sídlící v Brně na Černých polích. Hravě si poradíme s překlady veškeré literatury, ať už se jedná o překlady technických, obchodních, ekonomických či právních textů. Rovněž se aktivně věnujeme výuce americké a britské angličtiny, která probíhá v pravidelných intervalech ve městě Brno. Přestaňte se stydět za svoji angličtinu, mluvte, učte se, nebo se zúčastněte některého z našich jazykových kurzů a uvidíte, že výsledky se rychle dostaví. Díky naší dlouholeté působnosti v USA a Británii jsme schopni překladu i těch nejnáročnějších textů, které jsou vždy na té nejvyšší úrovni.