Poptáváme dodavatele tvarohu a jogurtů

Poptáváme dodavatele tvarohu a jogurtů

Poptávám: tvaroh a jogurt v kbelíku 10 kg

Množství: 500 + 500 kg týdně

Místo dodání: Zlín

Termín: ihned

Spolupráce: dlouhodobá
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 09:08

Platnost poptávky:
28.02.2014 09:06

Kontaktní osoba:
Arhom s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kupujte plísňový sýr niva od tradičního českého výrobce

Kupujte plísňový sýr niva od tradičního českého výrobce

Výrazný plísňový sýr, který skvěle chutná a zároveň je snadno dostupný? To je tradiční sýr niva, který v naší sýrárně vyrábíme a prodáváme již řadu let. Výrazná chuť plísňového sýra niva skvěle obohatí teplé pokrmy i studené mísy. Společnost NIVA Dolní Přím vznikla roku 1995. Od té doby se specializujeme na výrobu a prodej sýru niva. A protože chceme, aby si na našem plísňovém sýru pochutnal opravdu každý, ročně ho vyrobíme a rozvezeme zhruba 1200 tun. Také proto jsme se stali výhradním dodavatelem sýru niva pro řadu českých supermarketů i menších obchodů. Naše sýrárna si zakládá na poctivé práci a tradiční výrobě. Plísňový sýr proto vyrábíme z kvalitního kravského mléka, které podrobujeme složitému procesu odstřeďování, homogenizace, pasterizace a následnému sýření. Jedině přesné dodržení výrobního procesu totiž vede k vytvoření kvalitního plísňového sýra. Každému vyrobenému kusu nivy potom dopřejeme potřebnou dobu zrání, aby se na váš stůl vždy dostal perfektně uleželý sýr s pikantní chutí ušlechtilé plísně. V sýrárně NIVA Dolní Přím dbáme také na bezpečné a nezávadné balení sýru. Ve vašich obchodech tak najedete několika kilové válce plísňového sýra ale i malé praktické výseče. Díky speciálně upravenému povrchu sýra si navíc jeho lahodnou chuť můžete užívat i několik dní. Ochutnejte plísňový sýr NIVA z naší sýrárny a vaše chuťové pohárky vám poděkují.


Ekofarma v České Kanadě, rekreační pobyty, biopotraviny

Ekofarma v České Kanadě, rekreační pobyty, biopotraviny

Chutnají Vám produkty z kozího mléka? Zajímáte se o ekologické potraviny a láká Vás krásná příroda? Co takhle všechny tyhle věci spoji v jednom výletu, a to při návštěvě ekofarmy Terezy Langové, která se nachází v zachovalé přírodě České Kanady v obci Český Rudolec – Stoječín. Zabýváme se ekologickým zemědělstvím, chovem koz a výrobou biopotravin jako kozího mléka, sýrů, tvarohu. Tyto výrobky zde můžete ochutnat a zakoupit. Návštěvníkům nabízíme i ubytování, možnost kempování či dobrodružné spaní na seně. Zdejší krajinu můžete prozkoumat na kole či při jízdě na koni.


Opočenská mlékárna, výroba mléka, šlehačky, másla a jogurtů

Opočenská mlékárna, výroba mléka, šlehačky, másla a jogurtů

Máte rádi kvalitní mléčné výrobky? Tak neváhejte a nakupujte je od společnosti BOHEMILK, a.s., která sídlí v okrese Rychnov nad Kněžnou. Opočenská mlékárna v Orlických horách vyrábí řadu produktů jako například čerstvé i trvanlivá mléka a smetany různé tučnosti, zahuštěné kondenzované mléko, máslo, zakysané smetany a nápoje, kefíry, jogurty řeckého či selského typu bílé i ochucené, sušené výrobky, mléka do kávy či zmrzlinové směsi značky MIXAR a FREDOMIX. Bohaté zkušenosti již od roku 1936, prověřené receptury a kvalitní suroviny zaručují, že naše produkty jsou prvotřídní jakosti.


Farmářské tržiště on-line, tradiční mléčné a masné produkty z farmy až k vám domů

Farmářské tržiště on-line, tradiční mléčné a masné produkty z farmy až k vám domů

Mléčné a masné výrobky s výbornými chuťovými vlastnostmi i nutričními hodnotami Vám vyrobí v mlékárně společnosti Farma Miller Holubice Ing. Jan Miller v Holubicích u Prahy. Pravidelně plníme naše chladící dodávky výrobky, které poté rozvážíme do okolních obcí a vy si tak můžete zakoupit Váš oblíbený produkt přímo v místě bydliště bez jakéhokoli dojíždění do obchodu. Výrobky přímo z farmy si můžete zakoupit také na našem online farmářském tržišti, kde naleznete e-shop s farmářskými potravinami pocházející od ryze soukromých farmářů a zpracovatelů. Vyberte si z bohatého sortimentu šťavnatého ovoce, zeleniny, masa a mléčných výrobků, jež jsou vždy čerstvé a bez přidaných éček.


Sýrové speciality z Mlékárny Polná, Balkánský sýr, pařený sýr Jadel, smetanový sýr Maskar

Sýrové speciality z Mlékárny Polná, Balkánský sýr, pařený sýr Jadel, smetanový sýr Maskar

Zdravé a chutné mléčné produkty plné vápníku a dalších výživových látek Vám poskytne Mlékárna Polná spol.s r.o. ležící ve středu Českomoravské vrchoviny. Vybrat si můžete z širokého sortimentu sýrových specialit, jako je Balkánský sýr, pařený sýr Jadel či smetanový sýr italského typu Maskar. Současně se také zaměřujeme na výrobu sýru Koliba, Zlatá Praha či místního sýru Polenská stuha. V našem sortimentu nechybí produkty jako je kysaná smetana a přepuštěné máslo s příjemnou oříškovou a arašídovou chutí. Dopřejte svému zdraví to nejlepší, zásobujte ho vápníkem a dalšími tělu prospěšnými látkami, jež jsou součástí všech našich výrobků.


Potraviny on-line - akční nabídka pro rok 2018 – slevy a bonusy

Potraviny on-line - akční nabídka pro rok 2018 – slevy a bonusy

Nebaví Vás nákupy potravin nebo na ně jednoduše nemáte čas? Využijte pohodlné možnosti on-line objednávky u Z-Market; Food Delivery Service z Prahy. Připravena pro Vás je bohatá nabídka potravin, alkoholických a nealkoholických nápojů, ovoce, sladkostí, výběr kávy, toaletních potřeb, pečiva i mléčných výrobků. Samozřejmostí je doručení do místa určení a především výhodná akční nabídka slev a bonusů u vybraných produktů pro rok 2018. Nakupujte pohodlně a výhodně, nakupujte on-line u Z-Market; Food Delivery Service. Ušetříte nejen čas, ale také peníze.