Zemědělské výrobky, nápoje, kosmetika, Malajsie

Zemědělské výrobky, nápoje, kosmetika, Malajsie

Poptáváme zemědělské výrobky, nápoje, kosmetiku.

Původní znění:
Inquiry
automobile tires and servicing spare parts. Textiles products and leather. Tiles and ceramics. agricultural produce and beverages. Cosmetics
Poptávka byla vložena dne:
12.08.2013 08:22

Platnost poptávky:
12.11.2013 08:18

Kontaktní osoba:
Haruna Zule

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Kuala Lumpur

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rodinné vinařství, řízené degustace a ochutnávka vín s prohlídkou sklepa

Rodinné vinařství, řízené degustace a ochutnávka vín s prohlídkou sklepa

Užijte si řízenou degustaci vín v rodinném vinařství Lípa v Mikulově s prohlídkou sklepa. Při ochutnávce vín se o Vás postará profesionální sommeliér. Čeká Vás ochutnávka našich nejlepších vín. Degustace zahrnují: - řízená degustace a ochutnávka vín s odborným výkladem sommeliéra, které probíhají přímo ve vinařství Lípa v Mikulově - degustační sousto - prohlídka archivního sklepa - odborný výklad sommeliéra - výběr ze dvou degustačních programů - 6 vzorků vín Víno Lípa nebo 9 vzorků vín Víno Lípa. Zajišťujeme pořádání firemních nebo soukromých akcí v příjemném prostředí. Nabízíme také ubytování v našich apartmánech s kapacitou 10-ti lůžek. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho vinařství nebo při řízených degustacích ve vaší provozovně. Přijďte k nám, užijte si degustační zážitek a objevte s námi fascinující svět vína.


Radegast, Gambrinus, Plzeň a Svijany v sudech za skvělé ceny ve velkoskladu Opava

Radegast, Gambrinus, Plzeň a Svijany v sudech za skvělé ceny ve velkoskladu Opava

Sháníte sudové pivo v Opavě? Pak navštivte velkosklad L & M nápoje s.r.o., kde si jednoduše nakoupíte jako v samoobsluze. Vyberte si ze širokého sortimentu sudového piva od regionálních dodavatelů i velkých firem jako je Radegast, Plzeň, Svijany či Gambrinus. Vždy Vám garantujeme příznivé ceny a velký výběr! Kromě sudového piva u nás zakoupíte také tuzemské i zahraniční lihoviny, láhvové pivo, víno, nealko, slané pečivo a další. Přivítáme všechny zákazníky, kteří mají rádi dobré pivo - chataři, zahrádkáři, organizátoři kulturních akcí a v neposlední řadě jsme zde i pro majitele restauračních a hostinských zařízení.


Řízená degustace prvotřídních vín ve vinném sklípku v Mikulově se zkušeným sklepmistrem

Řízená degustace prvotřídních vín ve vinném sklípku v Mikulově se zkušeným sklepmistrem

Vinařství Víno Šimák Vás zve do tradičního vinného sklepa U Hroznu v Mikulově. Pod vedením zkušeného sklepmistra ochutnáte to nejlepší víno z Pálavy. Kromě koštování vín zajistíme i catering, cimbálovou muziku, klávesy nebo harmoniku. Profesionální sklepmistr Vás provede řízenou degustací vín s výkladem o pěstování révy a výrobě vína. Do našeho vinného sklípku se vejde až 90 osob. Součástí degustace prvotřídních bílých, růžových a červených vín jsou koláčky, obložené mísy, domácí zabijačkové speciality, maso z domácí udírny. Kvalitní přívlastková vína z rodinného vinařství Víno Šimák vyrábíme z vlastních hroznů a skladujeme ve vinných sklepech v Horních Věstonicích. Přijďte k nám posedět a ochutnat kvalitní vína.


Jedinečná a původní kvalitní přívlastková vína z vinných sklepů Mikulova

Jedinečná a původní kvalitní přívlastková vína z vinných sklepů Mikulova

Rodinné vinařství Víno Šímák z Mikulova je producentem prvotřídních vín, která jsou vyráběna z hroznů zrajících na pálavské půdě. Námi vyráběná jakostní odrůdová vína následně dozrávají ve sklepech, která se nachází v Horních Věstonicích. Víno Šímák může milovníkům vín z Mikulova nabídnout: - bílá, růžová a červená vína - přívlastková bílá (Chardonnay, Neuburg, Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Sauvignon) a červená vína (Zweigeltrebe, Cabernet Sauvignon, Modrý Portugal nebo Svatovavřinecké červené) - sudová vína - lahvová vína s logem, etiketou (fotkou na etiketě) podle přání zákazníka pro prezenční, firemní účely apod.


Exkurze do pivovaru Rohozec

Exkurze do pivovaru Rohozec

Zájemci o prohlídku, Exkurze se konají v sobotu od 10:00, po obsazení se otevře druhý čas exkurze od 13:00 a každou středu od 16:00 hodin. Vstupné 100,- Kč – v ceně je prohlídka pivovaru s průvodcem a ochutnávka nefiltrovaného piva Ochutnávku poskytujeme pouze návštěvníkům starším 18-ti let Minimální cena exkurze 1000,- Kč ( 10 dospělých osob ) Rezervaci je možné provést mailem exkurze@pivorohozec.cz nebo tel: 481 321 219 nejpozději do pátku do 12:00 Středeční exkurze objednávejte pouze na tel: 603461054 (od pondělí do čtvrtka 8:00 - 16:00, pátek 8:00 - 13:00) V případě zrušení sobotní exkurze volejte tel: 739589524 Minimální počet dospělých osob na exkurzi je 10, maximální počet je 25 osob v jedné skupině Děti od 15 let se berou jako dospělá osoba a platí rovněž 100,- kč Děti od 10 do 15 let ZDARMA(děti se nepočítají do minimálního počtu osob) Zcela nevhodné pro děti do 10 let včetně kojenců a batolat. Obsazenost pro exkurze můžete vidět v kalendáři ….. https://www.pivorohozec.cz/pivovar/exkurze/


Zažijte ochutnávky vín ve vinárně nebo v degustačním sklepě u nás

Zažijte ochutnávky vín ve vinárně nebo v degustačním sklepě u nás

Uvažujete o výletě, spojeném s ochutnávky vín ve vinárně, či degustačním sklepě? Pak je tady pro Vás vinařství VINO HORT se sídlem v Dobšicích u Znojma. Naše vinařství má pro Vás připraveno hned několik variant ochutnávek, od základní až po ty nejnáročnější, což znamená, že si u nás vybere každý. Rádi zajistíme degustaci pro jednotlivce i pro skupiny a navíc, po vzájemné dohodě pro nás není problém uskutečnit degustaci kdekoliv v České republice. To vše, navíc v případě zájmu, s možností projekce filmů o víně na Znojemsku. V případě zájmu nebo rezervace konkrétního termínu, volejte prosím na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Vás!