Zemědělské výrobky, nápoje, kosmetika, Malajsie

Zemědělské výrobky, nápoje, kosmetika, Malajsie

Poptáváme zemědělské výrobky, nápoje, kosmetiku.

Původní znění:
Inquiry
automobile tires and servicing spare parts. Textiles products and leather. Tiles and ceramics. agricultural produce and beverages. Cosmetics
Poptávka byla vložena dne:
12.08.2013 08:22

Platnost poptávky:
12.11.2013 08:18

Kontaktní osoba:
Haruna Zule

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Kuala Lumpur

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kosmetické ošetření pleti, proměna vizáže od vizážistky

Kosmetické ošetření pleti, proměna vizáže od vizážistky

Proměna vizáže i kosmetické ošetření může být skvělým dárkem. Dopřát si jej můžete osobně, nebo obdarovat sestru, maminku či dceru. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště nebo Zlína, navštivte Studio krásy - MUDr. Irena Hajná a vyberte si dárkový poukaz na naše služby, nebo se přímo objednejte. Při změně vizáže projdete rukami profesionální vizážistky i kadeřnice a jako dárek navíc dostanete Poukaz na minikurz líčení. Vizážistka Vám poradí s péčí o pleť, provede čištění a ošetření pleti, vybere vhodný odstín make-upu a nalíčí Vás. S kadeřnicí zkonzultujete střih, barvu vlasů a necháte si vytvořit nový účes. Kosmetika - druhy ošetření: - čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle - hloubková hydratace suché pleti - ošetření problematické pleti s akné - řešení vrásek a zpevnění, omlazení pleti - řešení vrásek a současně regulace mastnoty, akné.


Kosmetické ošetření pleti, líčení, barvení obočí, řas - kosmetika

Kosmetické ošetření pleti, líčení, barvení obočí, řas - kosmetika

Dopřejte své pleti pravidelnou péči, kterou si zaslouží. V Přerově působí Kosmetika YVET. Provádíme ošetření pleti, slavnostní i svatební líčení a opravy a barvení obočí a řas. Brzy zařadíme i prodlužování řas. Kosmetické studio najdete v prostorách Studia zdraví LADA na ul. Jateční 13, Přerov. Služby: - kosmetické ošetření pleti včetně masáže - čištění a ošetření problematické pleti - svatební líčení - slavnostní, večerní líčení - úprava a barvení obočí - barvení řas.


Pivo České republiky 2019 – Ocenění Rohozecký Podskalák

Pivo České republiky 2019 – Ocenění Rohozecký Podskalák

PIVOVAR ROHOZEC, a.s Proběhly Slavnosti piva a naše účast nezůstala bez povšimnutí. Získali jsme další ocenění v kategorii Pivo České republiky 2019. Nejoceňovanější piva z naší produkce jsou Rohozecký Podskalák, Rohozecká Dvanáctka, Rohozecká Jedenáctka řezaná, Rohozecká Y, ochucené pivo Pomelo, světlá Rohozecká Třináctka. Velice nás těší vzrůstající zájem o pivní speciály, ale i o tradiční piva klasická a ochucená. Budeme se snažit, aby Vám pivo chutnalo jako doposud.


Špičkové celkové ošetření pleti, neinvazivní lifting obličeje Dermolissage

Špičkové celkové ošetření pleti, neinvazivní lifting obličeje Dermolissage

Pokud dopřáváte své pleti pravidelnou péči a nejste stále spokojeni s výsledky, využijte služby zdravotnického zařízení AMEM-Ambulance estetické medicíny a vyzkoušejte metodu SilkPeel Dermolissage - špičkový způsob celkové péče o pleť, nebo omlazující neinvazivní lifting obličeje. Obě metody mají jedinečné výsledky. Ambulance estetické medicíny - Kosmeticko-regenerační institut, s.r.o. najdete ve Zlíně na ul. Bartošova. Dermolissage funguje jako komplexní péče o pleť během 20 minut – jedná se o zdravotnické komplexní ošetření pleti - hluboké čištění, sametový peeling dermabrazí a infúzi látek do pleti dle typu pleti. Na rozdíl od nepříjemného klasického ošetření je ošetření Dermolissage nesrovnatelně komfortnější a po ošetření je pleť klidná, nezčervená. Velmi příjemné ošetření je i omlazující neinvazívní lifting obličeje - využívá zdravotnické prostředky s hlubokým účinkem pro pleť. Hluboké účinky se násobí použitím přístrojové techniky. Ošetření je možné domluvit nejen ve Zlíně, ale také v Kroměříži, Valašském Meziříčí a Bystřici p.Hostýnem.


Degustace, bezplatná ochutnávka špičkového vína - dovoz, prodej vín

Degustace, bezplatná ochutnávka špičkového vína - dovoz, prodej vín

Naše společnost se zaměřuje na dovoz a prodej špičkových vín z celého světa: - vína z tradičních vinařských oblastí Evropy - vína z Jižní Afriky, Austrálie a Nového Zélandu - vína z Jižní a Severní Ameriky Vinařský poradce vám představí víno dle vašeho přání a chuti v pohodlí vašeho domova - stačí nás kontaktovat a domluvit si degustaci.


Exkurze do pivovaru Rohozec

Exkurze do pivovaru Rohozec

Zájemci o prohlídku, Exkurze se konají v sobotu od 10:00, po obsazení se otevře druhý čas exkurze od 13:00 a každou středu od 16:00 hodin. Vstupné 100,- Kč – v ceně je prohlídka pivovaru s průvodcem a ochutnávka nefiltrovaného piva Ochutnávku poskytujeme pouze návštěvníkům starším 18-ti let Minimální cena exkurze 1000,- Kč ( 10 dospělých osob ) Rezervaci je možné provést mailem exkurze@pivorohozec.cz nebo tel: 481 321 219 nejpozději do pátku do 12:00 Středeční exkurze objednávejte pouze na tel: 603461054 (od pondělí do čtvrtka 8:00 - 16:00, pátek 8:00 - 13:00) V případě zrušení sobotní exkurze volejte tel: 739589524 Minimální počet dospělých osob na exkurzi je 10, maximální počet je 25 osob v jedné skupině Děti od 15 let se berou jako dospělá osoba a platí rovněž 100,- kč Děti od 10 do 15 let ZDARMA(děti se nepočítají do minimálního počtu osob) Zcela nevhodné pro děti do 10 let včetně kojenců a batolat. Obsazenost pro exkurze můžete vidět v kalendáři ….. https://www.pivorohozec.cz/pivovar/exkurze/