AKU manipulační technika a úpravy prostorů pro její nabíjení

AKU manipulační technika a úpravy prostorů pro její nabíjení

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky AKU manipulační techniky včetně příslušenství, krátkodobého pronájmu, záručního a mimozáručního servisu a pravidelných servisních prohlídek bez i včetně STK, užívání SW aplikace pro správu a evidenci AKU manipulační techniky včetně instalace a implementace a technická podpora této SW aplikace. Dále jsou předmětem veřejné zakázky úpravy dvou nabíjecích prostorů N1 a N4 v Sběrném přepravním uzlu (SPU) 022 Praha – Malešice.
Na základě zadávacího řízení budou s jedním dodavatelem uzavřeny 2 smlouvy, a to rámcová dohoda o dodávkách AKU manipulační techniky a krátkodobém pronájmu na období 36 měsíců a smlouva o úpravách nabíjecích prostorů.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 13:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.08.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Naďa Hlušičková

Zadavatel telefon:
+420 221 132 331

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové dopravní a zvedací zařízení-dopravní technika na klíč

Průmyslové dopravní a zvedací zařízení-dopravní technika na klíč

Chropyňská strojírna, a.s. je jedním s největších dodavatelů montážní a dopravní techniky pro automobilový průmysl. Vyrábí a instaluje průmyslové dopravní, zvedací zařízení na klíč. Výroba a instalace dopravních systémů: -dopravní produkty a systémy pro přepravu velkých celků např. karoserie, bočnice a dveře vozu -závěsné dopravní systémy -skladová dopravní technika -pozemní dopravníky -zvedací zařízení - jeřáby, výtahy, kladkostroje. Dodáváme tyto dopravníky předevší do zmámých světových automobilek jako je Škoda Mladá Boleslav, Audi Ingostadt, VW Bratislava, Opel Bachum, Renault Maubeuge....aj.


Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Sháníte paletový vážící vozík? Neváhejte a kontaktujte nás, firmu LESAK s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem paletových vážících vozíků v Brně již dlouhodobě. Paletové vážící vozíky jsou vhodné pro obchodní i neobchodní vážení. Prodáváme paletové vozíky do 1,5t a 2t. Vozíky: -vozík vážicí paletový do 1,5t s možnosti ověření -vozík vážicí paletový do 2t -vozík vážicí paletový do 1,5t s velkým displejem -vozík vážicí paletový do 2t s velkým displejem. Takové vážící vozíky jsou určeny pro kontrolní vážení ve skladech. Vozíky mají robustní prověřenou konstrukci, která Vám zaručí kvalitní a bezproblémové vážení. Pogumovaná pojezdová kola vozíku mají tichý a lehký pojezd. Více informací najdete na webových stránkách.


Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů

Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů

Pravidelnou údržbou a servisem společnost Moravia Manipul spol.s r.o v Brně prodlužuje životnost vysokozdvižných vozíků. Provádí technické kontroly a generální opravy VZV všech značek a typů. Rychlá dodávka náhradních dílů a profesionální přístup mechaniků je samozřejmostí. Zaručujeme Vám včasný zásah při případných opravách strojů. Provádíme všechny opravy včetně oprav generálních. Opravujeme také vysokozdvižné vozíky přímo u zákazníků, jsme vybaveni kvalitním nářadím, přípravky a diagnostickými přístroji. Náš úsek servisu je připraven vypracovat kalkulace a cenové nabídky různých druhů oprav. Nabízíme zajímavé ceny a při uzavření smlouvy automatickou evidenci Vašich manipulačních vozíků se sledováním dohodnutého termínu pro každoroční periodické opakovaní předepsaných kontrol. V případě zájmu zašleme návrh smlouvy na provádění technických kontrol manipulačních vozíků.


Dveřní zavírače BRANO - pastorkové, hydraulické, podlahové, stavěče dveří

Dveřní zavírače BRANO - pastorkové, hydraulické, podlahové, stavěče dveří

Zavírače můžete zakoupit u firmy Branomarket s.r.o, která je dceřinou společností výrobce Brano a.s. Vybrat si můžete z široké nabídky dveřních (hydraulických a pastorkových) i podlahových zavíračů. Všechny zavírače jsou vhodné pro levé i pravé dveře. Montáž zavírače díky přiloženému návodu k montáži a šablonám zvládne šikovný zákazník sám. V případě nedostatku místa v prostoru dveří nebo zárubní může uživatel zvolit tzv. obrácenou montáž, tedy zavírač umístit "vzhůru nohama". I při tomto uchycení zůstanou všechny funkce zavírače zachovány. Zavírače Brano jsou vhodné jak pro vnitřní tak venkovní dveře. Uchycení výrobce doporučuje nejlépe na vnitřní stranu dveří, jsou tak eliminovány výkyvy teplot nebo riziko odcizení výrobku. Pro jednotlivé typy lze vybírat z různých barevných provedení (bílá, stříbrná, zlatá, hnědá).


Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání

Ruční paletový vozík BT Lifter - snadné používání

Vozíky vyrobené v továrně ve Švédsku prokázaly svou odolnost, vydrží až pětkrát déle než jiné paletové vozíky. Poskytuje optimální výkon ve všech aplikacích u horizontální přepravy materiálu. Hlavní klíčové výhody: - Doživotní záruka - Široký výběr koleček - Zákaznická konfigurace - Vydrží pětkrát déle než jiné značky Vynálezce prvního hydraulického paletového vozíku na světě – Ivar Bryntse Více zde: http://bit.ly/2xOOvnI


Nové vysokozdvižné vozíky Hyundai za akční ceny - výkonné, praktické a úsporné VZV

Nové vysokozdvižné vozíky Hyundai za akční ceny - výkonné, praktické a úsporné VZV

Potřebovala by Vaše firma nový vysokozdvižný vozík, ale vy se nemůžete rozhodnou, jaký pořídit? Tak se podívejte na nabídku firmy VZV-VESELÝ, která nabízí vysokozdvižné vozíky značky Hyundai za příznivé ceny. Vysokozdvižné vozíky značky Hyundai můžete pořídit v několika variantách: - Čelní vysokozdvižné vozíky - s elektrickým pohonem, se spalovacím dieselovým motorem nebo s pohonem na plyn - Tažné a plošinové vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem Vysokozdvižné vozíky značky Hyundai mají již v základu bohatou výbavu: - hydraulické odpružení, osvětlení, směrová světla, ozvučení zpátečky... Vozíky mají nosnost od 1,5 - 7t a výšku zdvihu lze nastavit dle přání zákazníka s maximální výškou zdvihu 7 metrů. Pořiďte si i Vy vysokozdvižné vozíky Hyundai, které jsou nejen praktické, ale i výkonné, úsporné, komfortní a vzhledem ke svým výhodám i za příjemné ceny. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy VZV-VESELÝ a nebo firmu kontaktuje pomocí emailové adresy.