V 00225 – dodávka zařízení pro řezání vodním paprskem

V 00225 – dodávka zařízení pro řezání vodním paprskem

Předmětem zakázky je dodání níže uvedeného zařízení pro řezání vodním paprskem, včetně příslušenství nezbytného pro jeho provoz, za podmínek uvedených dále. Technické parametry jsou následující s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby zařízení mohlo být instalováno a připojeno ke stávajícím zařízením zadavatele v místě pro toto zařízení určeném.
Veřejná zakázka vložena:
21.04.2017 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
SMR PLUS, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Hodonín

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.05.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SMR PLUS, s.r.o.

Zadavatel IČ:
26933268

Zadavatel ulice:
Svatoplukova 520

Zadavatel PSČ:
698 01

Zadavatel obec:
Veselí nad Moravou

Kontaktní osoba:
Steska, Kavřík, advokátní kancelář, s.r.o., Vídeňská 7, 639 00 Brno

Zadavatel telefon:
+420 732 837 223

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://smrplus.com/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42600000-2
Strojní nářadí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Společnost VABEX dodává firmám vybavení kovoobráběcích dílen - např. sklíčidla soustružnická, hydraulická, pro frézování, vrtání v provedení 3 čelisťová a 4 čelisťová. Sklíčidla pro soustružení: - 3-čelisťové sklíčidlo VSC, VSK - 4-čelisťové sklíčidlo VKC, VPS. Zvolte typ podle velikosti, rozsahu upínání, celkové výšky a váhy. Volte typ podle upínacího průměru příruby, rozsahu upínání, Sklíčidla pro frézování: - 4-čelišťové sklíčidlo VMJ - 3-čelisťové sklíčidlo VNBK. Vybírejte podle rozsahu upínání, velikosti základy, celkové výšky a váhy. Dodáváme zboží v krátkém dodacím čase po celé České republice i do zahraničí.


Laserové popisovací zařízení pro popisování kovových dílů, výrobků - průmyslové značení laserem

Laserové popisovací zařízení pro popisování kovových dílů, výrobků - průmyslové značení laserem

Pokud potřebujete označit výrobky, nebo reklamní předměty, oslovte firmu VABEX Hvozdná, která využívá laserové popisovací zařízení pro průmyslové značení, popisování kovových dílů i předmětů z plastu, dřeva či kůže. Dodáváme zařízení pro průmyslové značení. Popisovací vláknový laser pro laserové popisování dodáváme včetně počítače a potřebného softwaru, který umožní import nebo vytvoření libovolné grafiky (logo, čárové kódy, čísla, datum) Pneumatické stolní mikroúderové zařízení umožňuje značení dílů z kovu, plastu, dřeva i kůže. Mikroúderem, rychlým úderem značícího hrotu se provede vyražení popisu či loga do značeného povrchu. Pro uvedené stroje poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Horizontální a vertikální soustruhy - CNC soustružnické, obráběcí centra

Horizontální a vertikální soustruhy - CNC soustružnické, obráběcí centra

Sháníte pro Vaší firmu kvalitní CNC soustružnické centra? Horizontální a vertikální soustruhy na obrábění (soustružení) kovů a jiných materiálů dodává Zlínská společnost Machine Group s.r.o. Na soustruzích můžete provádět: - soustružení - vyvrtávání válcových, kuželových a jiných tvarových ploch - řezání závitů - obrábění konců - obrábění součástek z železných i neželezných kovů, plastů i dřeva - vrtání a vyvrtávání otvorů apod. Moderní CNC vertikální soustruhy (karusely) mají tuhou konstrukci a dokážou obrábět materiál o hmotnosti až 80.000 kg: - upínací stůl až 6000mm - vybaveny hnanými nástroji - možnost výměny palet - sondy - dvě soustružnické hlavy - C osa - řídicí systémy Fanuc nebo Siemens. CNC horizontální soustruhy s možností obrábění od nejmenších dílů až po obrobky s extra velkým průměrem (2m) a délky (20m): - SL série - vysoce výkonné, s možností protivřeten, hnaných nástrojů, hydraulických lunet, C osy a Y osy - HT série - multifunkční, s dvěma nástrojovými hlavami - ST série - velmi tuhé pro větší průměry - GT série - pro velké průměry, s velkým průchodem skrz vřeteno, velmi tuhé, s možností nastavení velikosti vřetena a délky obrábění - LC série - pro extra velké průměry (2m) a délky (20m), s velkým průchodem skrz vřeteno.


Kovoobráběcí nástrojové systémy, nástroje na dřevo a plast

Kovoobráběcí nástrojové systémy, nástroje na dřevo a plast

Společnost VYDONA s.r.o., se sídlem Pravčice u Kroměříže, vyrábí kovoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, plast a kov dle požadavků zákazníka. Výroba, konstrukce: - dřevoobráběcí nástroje, kovoobráběcí nástroje: - drážkovací, zaoblovací, úhlové a falcovací frézy - frézy na boční a příčné spojování dřeva - sady fréz na dveře, sady fréz pero-drážka - sady fréz na okna a dveře - frézovací hlavy s profilovými noži - kroužky a pouzdra - HW a HS (rychlorezná ocel) nože, HW (tvrdokov) nožíky CERATIZIT - PDK diamant - stopkové frézy - nástroje z HSS, HW, PDK - nástroje pro výrobu plastových a hliníkových oken a dveří - kovoobráběcí nástrojové systémy na dřevo a plast.


Dřevoobráběcí nástroje, systémy na obrábění dřeva, plastu, kovu

Dřevoobráběcí nástroje, systémy na obrábění dřeva, plastu, kovu

Standardní i specializované dřevoobráběcí nástroje a nástrojové systémy na obrábění dřeva, plastu a kovu vyrábí společnost VYDONA s.r.o. z okresu Kroměříž. Zakázková výroba je náročná, s ohledem na potřeby a požadavky zákazníka navrhneme a vyrobíme speciální nástroje. Zajistíme i servis nástrojů námi vyráběných i od jiných výrobců - ostření, opravy, úpravy a repase. Kvalitu nástrojů zajistíme přesnou technologií zpracování, důraz klademe na detail, výstupní kontrolu a tak se prezentujeme na všech produktech, které vyrobíme. Poradíme Vám, který typ nástroje je pro vás tím nejvhodnějším. Doprava je zajištěna až na místo určení. Naší prioritou je kvalita, rychlost a spokojenost zákazníka.


Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Máte zteřelé pryžové pásy? Jejich renovaci Vám zajistí společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která renovuje gumový povlak oběžných kol pásových pil například OPMP Český Brod P320, Jesan PS401, PP500, PP480, a jiné. Odstraníme starou pryž a kola znovu za tepla pogumujeme. Kola renovujeme do průměru 530 mm. Dodací termín pogumování je jeden až dva týdny. Dále se zabýváme výrobou, konstrukcí a obchodem v oblasti gumárenského průmyslu. Provádíme pogumování válců, vyrábíme konfekční membrány a dodáváme vulkanizační formy na výrobu pneumatik. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka.