Pravidelná bezúplatná obměna vozového parku MZV ČR

Pravidelná bezúplatná obměna vozového parku MZV ČR

Předmětem této veřejné zakázky je pravidelná (každoroční) obměna vozového parku Ministerstva zahraničních věcí České republiky bez finančního podílu zadavatele po celou dobu trvání veřejné zakázky.
Vozovým parkem se za účelem vytčení předmětu plnění této veřejné zakázky rozumí osobní automobily uvedené v příloze č. 3 zadávací dokumentace, jejichž majitelem je zadavatel.
Veřejná zakázka vložena:
17.02.2017 15:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničních věcí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
22.03.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
37 586 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničních věcí

Zadavatel IČ:
45769851

Zadavatel ulice:
Loretánské náměstí 101/5

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Machová

Zadavatel telefon:
+420 224 182 995

Fax:
+420 224 182 748

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzv.cz/jnp/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoservis, servisní služby, oprava a údržba vozidel ŠKODA

Autoservis, servisní služby, oprava a údržba vozidel ŠKODA

Uvažujete o koupi automobilu značky ŠKODA, nebo takový dokonce vlastníte a záleží Vám na tom, aby byl Váš vůz ať už nový, či ojetý v dobrých rukou? Pak navštivte naši prodejnu Autosalon F3K v Třebíči, kde se o Vás postará náš tým specialistů. Koupí vozu u nás nic nekončí, avšak právě začíná. Veškeré opravy a údržby vozidel realizujeme výhradně prostřednictvím originálních autodílů ŠKODA. Navíc jsme pro naše zákazníky zjednodušili systém objednávání na servis. Stačí jen vyplnit formulář na našich stránkách a naši pracovníci Vás budou sami kontaktovat. S námi budete vždy o krok dál, proto neváhejte a navštivte nás v Třebíči. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Citroën SpaceTourer s posuvnými dveřmi - prostorný rodinný vůz, možnost testovací jízdy

Citroën SpaceTourer s posuvnými dveřmi - prostorný rodinný vůz, možnost testovací jízdy

Rodinný prostorný vůz se skvělým designem, který upoutá pozornost na každém rohu? To je nový Citroën SpaceTourer s posuvnými bočními dveřmi a s velkým prostorem. Přijďte si ho vyzkoušet ke společnosti UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně, která je autorizovaným prodejcem vozů Citroën. Citroën SpaceTourer vám otevře spoustu možnosti! Je to vůz se skvělým vzhledem, který vám zpříjemní život a dodá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Praktické boční posuvné dveře a výklopné zadní dveře jsou praktické a skvělé při cestování. SpaceTourer je k dispozici ve třech délkách, kde se nabízí až 9 míst na palubě: - XS: 4,60 m - M: 4,95 m - XL: 5,30 m. Není třeba se omezovat! Tento vůz je jistota, že bez obtíží a škrtnutí vjedete do všech podzemních garáží. Co můžete od tohoto vozu očekávat? Najdete tam vše potřebné: - útulný interiér - zvýšená pozice při řízení - posuvná sedadla - panoramatické střešní okno - optimální jízdní komfort - bezvadná akustika - skvělý prostor, kde každá věc má najde své místo - systém sledování mrtvého úhlu - adaptivní tempomat.


Kompletní čištění interiérů aut, ruční tlakové mytí vozidel, motocyklů, autobusů, kamionů - jsme mobilní

Kompletní čištění interiérů aut, ruční tlakové mytí vozidel, motocyklů, autobusů, kamionů - jsme mobilní

Pravidelné mytí karoserie potřebují nejen osobní vozy, ale i motocykly, autobusy, nákladní vozy. Pokud jste z okolí měst Zlín, Otrokovice, Napajedla, využijte služby firmy TuriiCar Zlín-Malenovice. Provádíme kompletní čištění interiérů aut i ruční tlakové mytí vozidel, motocyklů i autobusů a kamionů. Jsme mobilní, po domluvě přijedeme přímo k Vám, působíme převážně v okolí Zlína. Mytí karoserie provádíme včetně dekontaminace laku a voskování. Myjeme i kola. Při čištění interiéru se věnujeme vnitřnímu prostoru auta, vyčistíme dveřní prostor, přístrojovou desku, plasty i textilie. Provedeme i vysávání interiéru. Postaráme se, aby Váš vůz či motocykl vypadal jako nový.


Půjčovna osobních i užitkových automobilů včetně nosičů a vozíků

Půjčovna osobních i užitkových automobilů včetně nosičů a vozíků

Chystáte se vyjet na cestu a potřebujete půjčit kvalitní osobní nebo užitkový automobil? Pak se neváhejte obrátit na náš autosalon Autodružstvo Znojmo, kde vám půjčíme automobil za výhodné ceny. Provozujeme půjčovnu osobních automobilů, kde si můžete vybrat vozy značky Škoda Octavia nebo Škoda Fabia. Užitkové vozy máme značky Renault Traffic nebo Renault Master. K vozům si můžete také vypůjčit velkoobjemový střešní box o objemu až 450 l a střešní nosič pro přepravu objemnějších předmětů. V případě, že potřebujete převézt větší náklad, nabízíme také možnost zapůjčení přívěsných jednonápravových vozíků s nosností až do 400 kg. Vozidla si u nás můžete pronajmout na jeden den, ale i dlouhodobě. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Potřebujete osobní auto na jeden den nebo hledáte dodávku k delšímu užívání? Společnost MB rent poskytuje v regionu Brno kromě služeb v oblasti prodeje a oprav vozidel značky Mercedes-Benz také krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů. Půjčovna, pronájem osobních, užitkových a nákladních vozidel: - dodávky Mercedes Sprinter Long, s hydraulickým čelem - dodávky Mercedes Vito - Opel Astra, Zafira - Fiat Punto - nebržděný přívěs. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o pronájem vozu nás kontaktujte.


Nové auto výměnou za staré - výhodný výkup ojetého vozu na protiúčet a mimořádná sleva

Nové auto výměnou za staré - výhodný výkup ojetého vozu na protiúčet a mimořádná sleva

Právě nyní můžete výhodněji pořídit nové auto - výměnou za staré. U autorizovaného prodejce ŠKODA Uherské Hradiště, firmy ARAVER CZ využijte akce - vhodný výkup ojetého vozu na protiúčet a navíc mimořádná sleva. Vykupujeme vozy všech značek. Akce platí do 30.6.2018 ! Podmínky pro získání slevy: - platí při pořízení nového vozu ŠKODA Citigo, Fabia, Rapid, vztahuje se na dosud neregistrované vozy - získat ji můžete při při platbě v hotovosti i při využití finančních produktů. Více informací Vám sdělíme po telefonu i osobně. K dispozici je Vám náš prodejní tým ŠKODA.