Poptávám chromování
Poptávám cenovou nabídku na chromování starých úchytek k nábytku, 3 kusy, délka cca 12cm a podložky.
Poptávám výrobu ocelové planžetové vymezovací podložky
Poptávám výrobu ocelové planžetové vymezovací podložky o síle 0,2 a 0,3 mm, podle dodaného vzoru. Velikost podložky je cca 60 mm.
Nákup dílů PLATTE - laserové výpalky
Předmětem plnění je dodávka dílů z materiálu zhotovitele dle Technické specifikace a ceníku (příloha č. 1 rámcové smlouvy) a výkresové dokumentace (příloha č. 2 rámcové smlouvy)
Umělecké kování, Německo
Poptávám umělecké kování bran v barokním stylu.
Poptávám ohýbání materiálu
Poptávám naohýbání třmínků pro výztuž sloupů novostavby RD, vč. dodávky oceli na ně : - profil E6, dl. 1 ks 0,9bm, celkem 89 ks, potřeba materiálu celkem 80,01 bm, nutno naohýbat 4x190mm + 2x70mm = 900mm Děkuju za Vaší cenovou nabídku.
Nerezové dekorace, Německo
Hledám výrobce nerezové dekorace. Prosím informace na Info@ready4success.de Děkuji a zdravím Roswitha Dibke
Zpracování plechu, Německo
Hledám českou firmu na zpracování plechu v oblasti kovové dekorace. Hledám firmu, která se zabývá laserovým řezáním. Jsme od 23.7.16 do 30.6.16 poblíž Plzně. Současně hledáme firmu, která vyrábí kovové konstrukce. S přátelskými pozdravy Tobias Schappert z Rost und mehr
Zpřístupnění Falkenštejnu II.
Zpřístupnění skalního hradu Falkenštejn pomocí kovových schodišť a kovových vyhlídkových plošin se zábradlím (ukotvení do skalního masivu). Vybudopvání přístupových cest pro pěší.
Poptávám výrobu výpalků
Poptávám výrobu výpalků, popis můžete nalézt v úschovně na odkaze: http://www.uschovna.cz/zasilka/JW28AKZNA52CTY73-5U6 Děkuji.
Poptávám povrchovou úpravu hliníkových profilů
Poptávám povrchovou úpravu hliníkových profilů cca 6m, 10 kusů.
Poptávám obrábění dílců z šedé litiny
Poptávám obrábění dílců z šedé litiny. Váha kusu 30kg - 500 kusů za rok, váha kusu 40 kg - 200 kusů za rok.
Strojní zařízení, Německo
Hledám výrobce: -klíčů pro nadzemní i podzemní hydranty -kladiva pro šoupátkové komory
021/3/2016 - Dodávky dílů Seitenteil a Bodenplatte
Předmětem veřejné zakázky jsou Dodávky dílů Seitenteil a Bodenplatte z materiálu zhotovitele, v rozsahu a v provedení podle specifikace obsažené v příloze č. 1 - technická specifikace, ceník a výkresová dokumentace návrhu rámcové smlouvy. Závazný návrh rámcové smlouvy je přílohou č. 5 této zadávací dokumentace.
Poptávám svářečské práce
Poptávám svářečské práce, vyvaření nosníků zadní nápravy u vozu zn. Renault Trafic, r.v. 1993. Děkuji.
Poptávám nerezové zábradlí
Poptávám nacenění nerezového zábradlí na balkon a terasu, obojí bude ohraničeno zábradlím ze 3 stran. Délka balkon 7,7m, terasa 20,6m, madlo průměr 50mm, výplň vodorovné pruty pr. 16mm v počtu 5 ks, sloupky pr. 40mm, kotvení ideálně z boku do monolitického železobetonu o síle cca 18 cm. Lokalita: Svitávka.
Dodávky výpalků z plechů tl. 220 ,200,270 mm
Předmětem veřejné zakázky jsou Dodávky výpalků z plechů tl. 220, 200, 270 mm, které jsou dále specifikovány v rámcové smlouvě.
Poptávám povrchovou úpravu kamnářských dílů
Poptávám opískování a pak oniklování litěných dílů ke kamnům.
Poptáváme ocelové výpalky
Poptáváme ocelové výpalky, 2ks o rozměrech tl.-120mm, šířka-260mm, délka-170mm, jakost-11 375.0. Děkuji.
Poptávám rekonstrukci kovových oken
Poptávám rekonstrukci kovových oken na památkově chráněném hotelu Avion v Brně. Práce musí být provedeny podle schváleného projektu. Nutná profesionalita a zkušenost v oboru. Děkuji.
Rekonstrukce těsnění a bočních štítů sektorů na VD Obříství a VD Dolní Beřkovice
Rekonstrukce stávajících nefunkčních systémů vyhřívání bočních štítů u jezových polí hydrostatických sektorových jezů VD Obříství a VD Dolní Beřkovice, který bude nahrazen teflonovou vrstvou instalovanou na vnější funkční plochy bočních štítů. Osazení teflonových desek bude vyžadovat úpravy na tělesech sektorů a těsnění bočních štítů z horní i ...
Balíček nástrojů na sokl
Předmětem zakázky je zkonstruování, dodávka a zprovoznění lisovacích nástrojů dle technických specifikací
Inovace Prefa Kuřim VI
Dodávka souboru strojního zařízení, rozděleného na jednotlivá dílčí plnění. Extruder, pila na řezání panelů, střihačka a ohýbačka sítí, formy na schodišťová ramena, forma na prvky tvaru T (grefa), sklopný stůl
Poptávám povrchovou úpravu
Dobrý den, poptávám pochromovaní dvou kol a řidítek u motocyklu zn. Simson.
Povrchová úprava svařenců
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou povrchové úpravy svařenců odpovídající technickým a kvalitativním požadavkům zadavatele v rozsahu specifikovaném zadavatelem podle jeho aktuálních potřeb v jednotlivých Výzvách k podání nabídky do minitendru.
Výběrové řízení na dodávku formy
Předmětem zakázky je dodávka 1 ks formy na výrobu kabelových průchodek z elastometru, a to včetně dopravy do místa plnění, prací souvisejících s dodávkou, montáží, proškolením obsluhy a uvedením do provozu předmětu zakázky