Náhrada stávajících řetízků samouzavíratelnými brankami v prostorách OJ EDU
Předmětem je zpracování dokumentační části, dodávka a následná realizace díla „7298_Náhrada stávajících řetízků samouzavíratelnými brankami v prostorách OJ EDU“ v JE Dukovany. Jedná se o náhradu stávajících zajišťovacích řetízků na plošinách za samouzavírací branky (závory) u cca 901 zajištěných pozic a provedení všech nutně vyvolaných úprav na ...
Poptávám klínový řemen
Poptávám klínový řemen klasický 17x4380.
Poptávám klínový řemen
Poptávám BA 078 klínový řemen A13x725Li755LwBPU.
Poptávám klínový řemen
Sháním klínový řemen 17x1600. Ještě jeden nezávazný dotaz ohledně elektrocentrály, zajímala by mě přenosná a hlavně tichá o výkonu 1000-1200W. Jestli máte něco v nabídce, předem děkuji za odpověď.
Poptávám  2 kusy upínacího pouzdra
Shaním 2 kusy upínacího pouzdra od firmy TAS Schäfer s označením TAS 3012 200x260.
Poptávám řetězy na houpací hračky do školky
Mám dotaz ohledně řetězu na houpací hračky do školky. Potřeboval bych dodat 8 kusů řetězu o síle oka cca 8 mm a délce 90 cm. Řetězy potřebuji na houpací koně ze dřeva na zahradu školky. Měly by být potaženy bužírkou (kvůli bezpečnosti). V tom případě je jedno, jaká budou oka. Ty současné jsou již probroušené a bužírka se na některých místech ...
Poptávám klínový řemen
Prosím o cenovou nabídku klínového řemene 28x9x800 LI
Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3
Predmetom tejto zákazky je dodávka Lán (hliníkové laná s oceľovou dušou) AL1/ST1A a zliatinových lán AL3, ktoré sa používajú pre vonkajšie elektrické vedenia nn, vn a vvn.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Ložiska
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka ložisek pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávky ložisek – DNS
Předmětem plnění je zajištění dodávek ložisek pro potřeby zadavatele. Předmětem veřejné zakázky je též zajištění dopravy dílčích Dodávek až do místa plnění.
Dodávky ložisek - konsignace
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávek ložisek pro potřeby zadavatele (dále též jen „Dodávky“), a to prostřednictvím konsignačního skladu. Předmětem veřejné zakázky je též zajištění dopravy dílčích Dodávek až do místa konsignačního skladu.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Ložiska
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka ložisek pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Ložiska
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka ložisek pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Křížová ložiska
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka křížových ložisek pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Poptávám gufero
Poptávám gufero červené 38/56/12.
Dodávky nových tažných řetězů a provádění repase tažných řetězů pro pohyblivé schody
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky nových tažných řetězů pohyblivých schodů jako náhradních dílů a provádění repase tažných řetězů pro pohyblivé schody typu: ET-3 a ET-4P. Pokud zadavatel v zadávacích podmínkách uvádí zkratku TŘ, je tím rozuměno tažný řetěz nebo tažné řetězy. V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena ...
Poptávám ložiska
Poptávám ložiska 4207 DIN 625 T3 - 15 kusů.
Poptávám pouzdrové pružiny
Poptávám pouzdrové pružiny. Opravuji starý přívěs za auto (domácí výroba) a potřebuji pouzdrové pružiny do listových per (vždy po 2 ks). Rozměry: vnější průměr x vnitřní průměr (na šroub) x délka (rozteč pro uchycení) 50 x 12 x 60 mm 27 x 12 x 60 mm Vnitřní průměry na šroub by se daly asi převrtat na větší. Případně jestli se dá složit na ...
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Ložiska
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (ložisek) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Vibračná diagnostika vysokootáčkových textilných ložísk
Predmetom zákazky je Vibračná diagnostika vysokootáčkových textilných ložísk: 0 - 150 000 ot/min. Podrobný opis dodania predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Multikomponentné zariadenie na kontrolu a zhotovenie jednoradových kuželíkových ložísk
Predmetom zákazky je multikomponentné zariadenie na kontrolu a zhotovenie jednoradových kuželíkových ložísk. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch
Dodávky ložisek podle ruských norem pro vrtulníky řady Mi
Na veřejnou zakázku zadavatel uzavře Vícestrannou rámcovou dohodu na dodávky ložisek podle ruských norem pro vrtulníky řady Mi se všemi dodavateli, kteří splní kvalifikační předpoklady, zákonné požadavky a požadavky zadavatele, uvedené v zadávací dokumentaci a návrhu Vícestranné rámcové dohody.
Oceľové laná, oceľové reťaze, reťazové a lanové úväzky
Oceľové laná, oceľové reťaze, reťazové a lanové úväzky, podľa technickej špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch v Prílohe č.4 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY, t.j. oceľové laná, lanové úväzky sú požadované v kvalite podľa platných noriem EN a STN uvedených v technickej špecifikácii, ktoré sú potrebné pre lanovkové sústavy a traktory pre približovanie ...
Poptávám ložiska 1641-2RSNR
Poptávám 4ks ložisek 1641 - 2RSNR. Můžete nabídnout? Děkuji
Náhradné diely na pohony havarijnej regulačnej kazety - Ložiská
Ložiská ako náhradné diely pre pohony Havarijnej regulačnej kazety (HRK) sú súčasťou reaktorov VVER 440 V-213. Prostredníctvom pohonov HRK je zabezpečená regulácia výkonu reaktora a zároveň je to akčný člen ochrán reaktora. Pohon zabezpečuje spúšťanie, reguláciu výkonu, kompenzáciu prebytočnej reaktivity a zastavenie reaktora tým, že spúšťa do ...