Poptávám tužidlo Novatic
Dobrý den, rád bych poptal tužidlo Novatic ZH62 / samostatně / balení po 1,5 kg / cca 15-20 balení. Děkuji.
Materiál pre Univerzitu Komenského 05
Predmetom zákazky je dodanie vodoinštalačného, elektroinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Maliarsky materiál
Predmetom zákazky je dodanie maliarskych materiálov, ktorých množstvo a druh je uvedený v Prílohe č. 2 Výzvy. Plnenie bude realizované na základe aktuálnych prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa (podmienky a požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v Prílohe č. 6 Rámcová dohoda). Rozsah a špecifikácia vodoinštalačných materiálov je uvedená ...
Materiál pre Univerzitu Komenského 04
Predmetom zákazky je dodanie elektroinštalačného, stavebného, vodoinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Materiál pre Univerzitu Komenského 03
Predmetom zákazky je dodanie elektroinštalačného, stolárskeho, vodoinštalačného, maliarskeho, kúrenárskeho a zámočníckeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Materiál pre Univerzitu Komenského v Bratislave_01
Predmetom zákazky je dodanie elektroinštalačného, stavebného, maliarskeho a vodoinštalačného materiálu pre Univerzitu Komenského v Bratislave
Dodávky nátěrových hmot
Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění údržby zařízení zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 12/2023 - 11/2027. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní, bude postupováno ...
Dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji , a to dle požadavků a za podmínek stanovených ve vzoru rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Poptávám malířskou vaničku
Sháním ruční strojek (pozinková vanička na malířský váleček šířka 20cm).Prosím o radu kde jej sehnat. Děkuji.
Poptávám barvu ve spreji NCSS3005-R80B
Poptávám barvu ve spreji NCSS3005-R80B, struktura lesklá , jemná nebo barvu namíchat a dát do spreje. Děkuji
Náterové farby, hmoty, laky a podobné výrobky
Predmetom zákazky je uzavretie rámcovej dohody na zadávanie zákaziek na dodanie náterových farieb, hmôt, lakov a podobných výrobkov určených pre potreby vojenských útvarov alebo zariadení Ministerstva obrany Slovenskej republiky (ďalej ako MO SR) a Ozbrojených síl Slovenskej republiky (ďalej ako OS SR).
Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná, s dodatečným posypem II
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hmot pro VDZ rozpouštědlové barvy bílé, ne vodou ředitelné, s dodatečným posypem. Zadavatel předpokládá celkový odběr hmot v množství 100 tun bílé barvy a 50 tun balotiny.
Poptávám těsnící tmel
Poptávám těsnicí prostředek na utěsnění zlodějem provrtané plastové nádrže na benzin auta Felicia. Těsnicí tmel Leak Block PN LB O,19kg byl doporučen Děkuji za odpověď
Poptávám práškovou barvu
Dobrý, chcel by som sa opytat na praskovu farbu striebornu ci mata?
Dodávky nátěrových hmot
Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění údržby zařízení zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 12/2021 - 11/2025.
Farby a riedidlá
Predmetom zákazky je priebežné dodanie nového tovaru v neporušených obaloch, a to farieb určených k základným antikoróznym náterom oceli pre vnútorné a vonkajšie prostredie, farieb určených k vrchným lesklým náterom priemyselných výrobkov, konštrukcií, strojov, nákladných automobilov a iných strojov a zariadení z kovu, dreva a iných materiálov, ...
Farby, laky a pomocný materiál
Predmetom zákazky je dodanie farieb, lakov a pomocného materiálu pre potreby opráv vozidiel mestskej hromadnej dopravy osôb a prevádzky verejného obstarávateľa. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky tvorí samostatnú časť týchto súťažných podkladov.
Značkovacie spreje pre lesníctvo 2019-2023
Predmetom zákazky je dodávka značkovacích sprejov pre potreby organizačných zložiek LESOV SR, štátny podnik, Banská Bystrica vrátane dopravy a všetkých nákladov spojených s dodaním, vrátane balenia a vyloženia na mieste dodania.
Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II
Účelem veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II“ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Rámcová dohoda - Nátěry nádrží a technologie
Oravy protikorozních nátěrů a korozních poškození jednotlivých skladovacích nádrží na pohonné hmoty vč. technologie ve skladech zadavatele, které se nachází na území České republiky a případná nová aplikace protikorozních nátěrů na nových technologiích.
Dodávka jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2019
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2019 včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK – České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.
Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců
Předmětem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců“ je uzavření rámcové dohody s více, konkrétně se třemi dodavateli (s obnovením soutěže) na dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Poptávám namíchání barvy do spreje
Poptávám namíchání barvy do spreje NCS S 1070-Y80R v matu příp. polomatu na cca 1m2 .
Poptávám sprej na opravu palubních desek veteránů
Poptávám sprej na opravu palubních desek veteránů.
Epoxidová pryskyřice, Německo
Poptávám 60 litrů průzračné epoxidové pryskyřice.