Obnova národní kulturní památky – kostel sv. Jakuba Většího v Jihlavě
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace akce „Obnova národní kulturní památky – kostel sv. Jakuba Většího v Jihlavě“. Plnění zahrnuje kompletní opravu jedinečného gotického krovu z roku 1539 kostela sv. Jakuba v Jihlavě. Zadavatel podotýká, že předmět plnění představuje památkově šetrnou opravu historického krovu a nikoliv například jeho ...
Gymnázium Třebíč - oprava střechy, rekonstrukce strojoven VZT
Oprava střechy historické budovy Gymnázia Třebíč, v rozsahu výměny krovu a střešní krytiny, vybudování 2 strojoven VZT v půdním prostoru včetně dodávky a montáže jednotek VZT se zpětným získáváním tepla a zprovoznění systému větrání celé budovy.
Poptávám rekonstrukci sedlové střechy
Poptávám kompletní rekonstrukci sedlové střechy viz. obrázek, požaduji montáž krytiny, folie, krovů, střešních oken, komplet klempířství. Požaduji krytinu od fa Satjam, okna dřevěná, okapy plechové. Více info po domluvě. Děkuji.
Poptávám výrobu vodního kola
Poptávám výrobu vodního kola na horní vodu. Průměr kola cca 3,5m, šířka 0,8m. Materiál dřevo . Hřídel ale kovová. Bude upřesněno s dodavatelem.
Poptávám tesařské a pokrývačské práce vč. krytiny
Poptávám pokrývačské a tesařské práce vč. krytiny. Preferuji dodavatele z okruhu cca 50 km od místa realizace: Račice 33, 675 55 Hrotovice
Poptávám výstavbu sedlové střechy
DETAIL POPTÁVKY 07/2011 ZAKÁZKA 750430/07-11 Investor –soukromá osoba poptává pro firmy ,živnostníky –realizaci sedlové střechy ,plocha střechy 199m2 ,hřeben 20m,sklon 30 stup,2x ve lux m06 2 sklo,1x komín 0,5x0,5,1x výlez ke komínu,klempířina hnědý polech, folie na izolaci ,2x ZTI komínek,hromosvod nebude,krytina Bramac alps.classic červená ...
Poptávám realizaci dřevěného přístřešku
Dobrý den, bydlím v rodinném domku typu Okál a měl bych zájem o zhotovení dřevěného přístřešku na zdi Okálu včetně podlahy a zastřešené střechy. Rozměr cca délka 5 m,šířka 2-3 m a výška 2-3 m.
Poptávám sbíjené vazníky, vč. montáže
Poptávám dodávku a montáž sbíjených vazníků na R.D. v Humpolci.
Poptávám tesařské práce
koupim vratek. + klec, kladka Hledam tesare na zhotoveni krovu v Ostromeri. Zhotoveni vazby + kompletni bedneni
Poptávám dřevěné sbíjené vazníky
Poptávám výrobu dřevěných sbíjených vazníků k zastřešení budovy 15 x 10 m vysoké s podkrovím. Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Kontakt pouze telefonicky.