C skleněné rohože, Německo
Vážené dámy a pánové, hledáme c-skleněné rohože pro naše systémy: - průměr vlákna: cca. 2,5 µm (nebo menší) - Základní hmotnost: 100-150 g / m² - Tloušťka: cca. 20-30 mm - šířka role: 550 - 1100 mm - rohože s cca. délka 50 m V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Markus Kräher
Ochranná a zdravotnická obuv
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky ochranné a zdravotnické obuvi Fakultní nemocnice Olomouc
Dynamický nákupní systém pro nákup osobních ochranných a zdravotnických prostředků
Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě DNS bude pro nákup osobních ochranných a zdravotnických prostředků v rámci oblastí obsažených v kategoriích DNS: Kategorie č. 1 - Filtrační polomasky třídy FFP1 Kategorie č. 2 - Filtrační polomasky třídy FFP2 Kategorie č. 3 - Filtrační polomasky třídy FFP3 Kategorie č. 4 - Antigenní testy ...
Jmenovky textilní II
Dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci SpMO 33330/2021-551200.
Osobní ochranné pracovní prostředky pro Krajskou zdravotní a. s., 2021 II.
Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků pro Krajskou zdravotní, a.s.
Poptávám ušití zimních čepic
Poptávám ušít zimní čepice pro sebe, manžela a syna který se nám v listopadu narodí. Všechny čepice by měly být v barvě mint, čepice pro syna by měla mít dvě bambulky, pro mě jednu bambuly a pro manžela žádnou. Velikost pro syna by byla od 0 do asi 3 měsícu. Je možné u vás objednat? Popřípadě nějaký ceník prosím? Posílám i fotku pro představu, ale ...
Poptávám obuv
Potřebujeme boty pro dědu, který nemá žádné prsty na nohou po cukrovce.
Rámcová dohoda na dodávky Pouzder na služební průkaz na roky 2022 - 2025
40.000 ks pouzder na služební průkaz na roky 2022 - 2025
Respirátory
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek respirátorů pro Nemocnici Na Homolce.
Osobné ochranné pracovné prostriedky
Predmetom zákazky je dodanie nového tovaru - osobné ochranné pracovné prostriedky ako sú pracovné tričká, výstražné vesty, svetre, nohavice, polokošele, mikiny, rukavice, obuv, bundy, zateplené bundy, monterkové nohavice, zváračský odev, pilčícke sety, ochranné okuliare, respirátory, ochranné štíty, chrániče sluchu a iné (ďalej aj tovar), a ...
Ochranné pomôcky
Predmetom zákazky je dodávka tovarov: 1. Respirátory - Respirátor FFP2 - 2000 ks - Respirátor FFP3 - 1600 ks 2. Rukavice - Rukavice jednorázové - veľkosť M - 1200 balení - Rukavice jednorázové - veľkosť L - 1200 balení 3. Ochranné overaly - Ochranný overal - veľkosť L - 500 ks - Ochranný overal - veľkosť XL - 500 ks - Ochranný overal - ...
Dodávka třívrstvých zásahových oděvů pro hasiče
Dodávka 250 ks dvoudílných třívrstvých zásahových oděvů v letech 2021-2022
Poptávám zakrytí pergoly
Poptávám zakrytí pergoly, cca 80 m2 plachty.
Respirátor FFP2 bez výdechového ventilu
Předmětem plnění zakázky je pořízení ochranných respirátorů FFP2 bez výdechového ventilu pro účely a zajištění ochrany dýchacích cest u zaměstnanců ZZS Ústeckého kraje, p.o. při výskytu infekčních onemocnění (např. SARS CoV2, nebo vysoce virulentních nákaz).
Rámcová dohoda na dodávku černých triček CS se znakem
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - tričko černé CELNÍ SPRÁVA se znakem pro muže, - tričko černé CELNÍ SPRÁVA se znakem pro ženy.
Rukavice pletené
Dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci SpMO 19966/2021-551200.
Dodávky obuvi pro cyklistické hlídky Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky sportovní obuvi pro cyklistické hlídky Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky služebních funkčních mikin pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních funkčních mikin pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky služební polobotkové obuvi pro nepřímý výkon
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služební polobotkové obuvi pro strážníky Městské policie hl. m. Prahy v nepřímém výkonu na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Rámcová dohoda na dodávku souprav funkčního oblečení pro příslušníky CS ČR
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - triko s dlouhým rukávem pánské, - kalhoty spodní dlouhá nohavice pánské, - triko s krátkým rukávem pánské, - triko s dlouhým rukávem dámské, - kalhoty spodní dlouhá nohavice dámské, - triko s krátkým rukávem dámské.
Nákup osobních ochranných prostředků pro příslušníky - PS II ve variantě A
Předmětem veřejné zakázky je nákup osobních ochranných prostředků pro příslušníky - PS II. ve variantě A v letech 2021-2023. Předpokládaný počet odebraných kompletů je 1800. Jeden komplet se skládá z 1 ks kalhot a 1 ks blůzy.
Šály 97 modré a šály bílé
Veškeré podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Zaměstnanecké oděvy
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zaměstnaneckých oděvů pro pracovníky Ústavu hematologie a krevní transfúze ve specifikaci o objemech uvedených v zadávací dokumentaci.
Ochranný oblek celotelový s návlekmi na obuv
Ochranný oblek celotelový s návlekmi na obuv. Podrobná technická špecifikácia a množstvo je uvedené v súťažných podkladoch