Obalový materiál a jednorázové papírové výrobky 2021-2022
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky obalového materiálu a jednorázových papírových výrobků (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy obalového materiálu na jídlo a potraviny
Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona pro průběžné a opakované nákupy jednorázového materiálu k použití při přípravě a konzumaci jídla a potravin.
Kartonové obaly pro archivaci dokladů poštovního platebního styku
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů II
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro Fakultní nemocnici Bulovka dle potřeb zadavatele po dobu 24 měsíců.
Kartonové krabice pro archivaci dokladů poštovního platebního styku
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Poptáváme papírové krabičky na jeden dezert
Poptávám cenovou nabídku na papírové krabičky na jeden dezert. Chceme to do restaurace kde budeme balit zákusek s sebou. Jde nám o to, aby byla krabička originální a kvalitní. Nejlépe černá nebo hnědá s průhlednou stranou či vrškem. Děkuji za nabídku.
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi. Jaká je cena za pytel pro 25kg cementu, variantně s a bez potisku. Děkuji Poláček
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Poptávám proložky
Poptávám proložky 3VLL o rozměru 338x247 může být i 344x265 cca 2000ks Děkuji za odpověď Brabec Milan
Poptáváme tvrdé skládané kartony
Dopyt Dobry den, mali by sme zaujem o pravidelnejsiu kupu tvrdych kartonov skladanych, idealne v sirke 1500-1800mm , nakolko planujeme vo vyvrobe z toho vyhotovovat presne jednorazove makety na laseri potrebne pri nasich vyrobkoch pre klientov. Nechceme rolku s vlnitou lepenkou, nakolko ztoceny papier sa bude tazko udrzovat na laseri, ale ...
Obalový materiál a jednorázové papírové výrobky 2020
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky obalového materiálu a jednorázových papírových výrobků (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Nákup xerografického papiera pre ŽSK a pre OvZP
Predmetom zákazky je dodávka xerografického papiera formátu A4 a A3 pre Úrad Žilinského samosprávneho kraja a jeho organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK (ďalej len ,,ŽSK" a ,,OvZP"). Zákazka pozostáva z dodávania požadovaného tovaru v rozsahu uvedenom v špecifikácii predmetu zákazky súťažných podkladov, na miesto určenia v zmysle potrieb ...
Hledáme dodavatele obalových materiálů
Hledáme nového dlouhodobého dodavatele obalových materiálů pro naši klientelu. Rádi bychom navázali spolupráci s výrobcem či velkoobchodem, který nabídne nejlepší poměr ceny a kvality. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a dělat ho cenově dostupnější. Budeme rádi pokud i vy nám svou nabídku představíte a budeme ji moci klientům nabídnout. ...
Hledám výrobce certifikovaných nálevových sáčků na čaj
Potřebovala bych výrobce na certifikované nálevové sáčky na čaj. Prodává se to ve válcích, 16 cm šířka válce. Nutný certifikovaný výrobek.
Poptáváme nové či použité papírové krabice
Poptáváme nové či použité papírové krabice, nejlépe rozměr 600x400x250, paletové či NA odběry, platí stále po celé EU.
Papírový hygienický program
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující průběžné dodávky Papírového hygienického programu v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací.
Poptávám výrobu papírové makety
Zajímá mě cena za výrobu papírové makety např. viz obrázek v příloze. Nejde mi přímo o vzor zvířete jako na fotce, ale do budoucna poptávám firmu nebo někoho, kdo mi vyrobí různé jednoduché kartonové motivy, zvíře, symbol, atd., které budu používány jen jako obrys na obkreslení. Děkuji.
Poptávám krabičky na hranolky
Poptávám zaslání nabídky na krabičku na hranolky.
Poptávám výrobu kraftových krabiček
Poptávám výrobu kraftových krabiček. Materiál hnědo/hnědý nebo hnědo/bílý kraftový papír 300-400g. Mám již vyrobenou raznici připravenou na archy cca 60x100cm, raznice je 6-ti produkční. Náklad 4000 ks (667 výseků).
Poptávám dodávku papírových krabiček
Poptávám dodávku papírových krabiček, rozměry +- 29x1,5x2 cm, 210ks. Viz. příloha. Děkuji S pozdravem Ladislav Gula Abacus Electric s.r.o
Doypacky, ČR
Hledám výrobce doypacků. Dopacky vyrobené na přání zákazníka a potištěné.
Vlnitá lepenka, Rumunsko
Hledáme výrobce vlnité lepenky, pro export do zemí Perského zálivu, Kuvajt. Prosím kontaktujte mne, mám zájem o setkání v září. S pozdravem Ana-Maria CUCU 004.0765.027.947.
Vlnitá lepenka, Rumunsko
Poptáváme velké množství vlnité lepenky pro země Perského zálivu, Kuvajt, laskavě mi pošlete nabídku s vaším produktem. S pozdravem
Poptávám výrobu kartonových krabic
Poptávám výrobu kartonových krabic klopových třívrstvých, pětivrstvých: Rozměry vnější: - délka 600 mm, šířka 400 mm, výška 550 mm Odběr: - min. 2000 ks, 5000 ks, 10 000 ks, paletový odběr Prosím o cenovou nabídku, dle množství odběru a síly kartonu, včetně dopravy. Místo dodání je Slovensko (Humenné). Nabídky prosím zasílejte na ...
Poptáváme výrobu papírových sáčku na cukrovinky
Hledáme výrobce papírových sáčku na cukrovinky, na hoře s uzavíratelným zipem a ve tvaru – viz foto, kdy horní část oproti spodní by byla o 90°pootočená. Takto se balí např. cukry ke kávě. Sáčky bychom pak potřebovali ve 3 velikostech, tj. základna by byla cca 15 cm a odlišovala by se pouze výška, 18, 22, 25 cm. Uvnitř by měl být sáček ...