Dodávky odpadních pytlů a sáčků
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu dvou let. Předpokládané celkové množství je 5.304.000 ks v členění dle jednotlivých částí.
Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v letech 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2021 a 2022 pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její zemědělské správy.
Kartonové krabice pro archivaci dokladů poštovního platebního styku
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Poptáváme Mars boxy a gitter boxy
Poptáváme Mars boxy (zelené kovové) a gitter boxy (skládací klece) – viz foto. Máme to pro přepravu trubek a tyčoviny. Budou následně další poptávky cca 3 takové další. Mars box (80x60x60 cm) 200ks Gitter box 100ks Poptáváme použité, avšak v rozumném stavu. Nesmí být extra špinavé, od oleje, apod. Prosím o cenovou nabídku do úterý ráno ...
Předcházení vzniku odpadů v DSO Hovoransko a partnerských obcích
Předmětem veřejné zakázky je dodávka kompostérů a kontejnerů na textil (1. část) a dodávka štěpkovačů (2. část).
Krabičky pro výdej obědů
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky dóz na výdej obědů pro pracoviště OHTS- SP dle potřeb zadavatele.
Poptávám dodávku kosmetických kelímků s víčkem
Poptávám kosmetický kelímek 300ml s víčkem od výrobce. Odběr 10.000ks + /rok požadavky: víčko musí být opatřeno ochranou proti úniku materiálu (tekutější konzistence) barva nejlépe bílá
Hlinecko předcházení vzniku odpadu
Předmětem plnění zadávané VZ je dodávka kompostérů a kontejnerů na textil v počtech, objemech a technickém provedení dle „Specifikace technických parametrů“ a „Výkazu výměr dodávek“. Podrobnosti obsahuje návrh Kupní smlouvy.
Technické služby Malá Haná - Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - III. etapa
Předmětem veřejné zakázky je dodávka: 14 108 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 184 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l, 6 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1500 l a připevnění RFID čipů k nádobám, 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 5 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 6 m3, 6 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu ...
Dodání nádob na odpad
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání a instalace podzemních kontejnerů, dodání velkoobjemových kontejnerů a dodání kontejnerů o objemu 1100 l.
Poptávám výrobu obalů na diáře
Poptávám výrobu obalů na diáře na míru. Měla bych zájem o materiál italská Dakota fólie. Pokud by to šlo, kolik kusů by byl nejmenší počet a jaká by byla jeho cena? Předem Vám děkuji za odpověď.
Dodávky plachet pro fumigaci, rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií (dále jen „fólie“), a to v rozsahu a za podmínek stanovených v této ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, tj. rámcové kupní smlouvě. Jedná se o běžně dostupné fólie užívané v zemědělství například pro zakrývání siláže. Zadavatel bude tyto fólie využívat při ...
Poptávám dodavatele papíru a černé polepovací folie
Poptávám dodavatele na papír, plus černou polepovací folii n a výrobu krabiček. viz obrázek. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji
Šternbersko door to door systém sběru a svozu odpadu
Předmětem veřejné zakázky je dodávka: 14 425 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 23 ks nádob na tříděné odpady o objemu 770 l s horním výsypem, 144 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l s horním výsypem, 43 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1500 l se spodním výsypem, 2 ks kontejneru na textil o objemu 2,5 m3, připevnění 14.619 ks ...
Poptáváme papírové krabičky na jeden dezert
Poptávám cenovou nabídku na papírové krabičky na jeden dezert. Chceme to do restaurace kde budeme balit zákusek s sebou. Jde nám o to, aby byla krabička originální a kvalitní. Nejlépe černá nebo hnědá s průhlednou stranou či vrškem. Děkuji za nabídku.
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi. Jaká je cena za pytel pro 25kg cementu, variantně s a bez potisku. Děkuji Poláček
Poptávám plastové dózy
Poptávám cenovou nabídku na plastové dózy o objemu 850ml nebo 1000ml spolu s víčkem s dětskou pojistkou. Množství obalů: 1. 850ml – 28 500ks 2. 1000ml – 24000ks V obalu se bude uskladňovat Chlorid sodný, proto poprosím o vhodný materiál. Dodací podmínky FCA váš sklad. Předem děkuji za nabídku.
Dovybavení sběrných kapacit v Novoborsku
Předmětem veřejné zakázky je modernizace a dovybavení sběrných míst odpadovými nádobami na oddělené druhy komunálních odpadů na katastrálních územích vybraných obcí dobrovolného svazku Novoborska.
Fólie pro poštovní provoz
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro poštovní provoz. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Fólie pro strojní zpracování
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro strojní zpracování. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Poptávám sudy
Poptávám 20l,30l a 50l sudy do nově vznikajícího minipivovaru. Sudy by měli být nerezové s fitink A (žehličky bez kuličky) ... abychom si je poznali, stačil by klasicky černý pruh uprostřed s bílým nápisem Moravská Třebová. Zajímají mě jak repas tak nové :) Zapletal
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Poptávám proložky
Poptávám proložky 3VLL o rozměru 338x247 může být i 344x265 cca 2000ks Děkuji za odpověď Brabec Milan
Dodávky pytlů a obalových materiálů pro NNH
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávky pytlů a obalových materiálů, včetně potisku pro Nemocnici Na Homolce.
Plastové nádoby na biologický odpad
Predmetom zákazky je dodávka plastových nádob na biologický odpad.