Poptáváme zipové sáčky
Sháníme zipové sáčky, které mají potištěné pruhy na popisky - jsou určené do mrazáku, které mají rozměry cca 150 - 180 mm x 230 - 250 mm. Můžete mi, prosím, poslat nabídku? Děkuji.
Poptávám zakrytí terasy francouzskou fólií
Poptávám firmu, která zakrývá terasy francouzskou fólií a byla by ochotná nám zakrýt terasu. Díky Eva S.
Polypropylénová fólie, Polsko
Dámy a pánové Naše společnost Petroplast se zabývá výrobou polypropylenové fólie, která se používá v chladírenském průmyslu pro výrobu sprejů, naše fólie jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které doporučují mnohé polské a zahraniční společnosti. Naše fólie mohou být vyráběny ve formě desek a válců Součástí naší nabídky je také film ...
Dodávky fólií pro fumigaci - rámcová dohoda
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky polyethylenových fólií, které bude zadavatel využívat při fumigaci dříví. Jedná se o běžně dostupné fólie užívané v zemědělství například pro zakrývání siláže. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s více účastníky. Zadavatel předem neomezuje počet účastníků rámcové dohody. Účastníkem rámcové dohody se stane každý ...
Poptávám krabičky na hranolky
Poptávám zaslání nabídky na krabičku na hranolky.
Obalový materiál - fólie pro poštovní provoz
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro poštovní provoz. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců.
Obalový materiál - fólie pro strojní zpracování
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky standardních fólií pro strojní zpracování do provozoven ČP. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců.
Přepravní klece, Německo
Prosím o nabídku přepravních klecí (boxů) podle norem EU. Množství bude podle ceníku zhruba 20-50 kusů. Děkuji.
Hledáme výrobce plastových přístrojových skříní
Hledáme výrobce plastových přístrojových skříní metodou RTM ze sklolaminátu. Velikost 330x320x150 mm. Vnější vzhled perfect. 2. strana podle dohody. Můžeme poskytnout vlastní formy (3 díly - 3 formy).
Poptávám nové dřevěné palety
Poptávám 29 ks nových dřevěných palet, standart. Prosím o cenovou nabídku i s dopravou. Děkuji.
Poptáváme výrobu polystyrenu
Poptáváme výrobu polystyrenu, jedná se o celoroční odběr 70 000 ks. Polystyren stačí obyčejný, slouží nám jako proklad, viz příloha.
Poptávám výrobu kraftových krabiček
Poptávám výrobu kraftových krabiček. Materiál hnědo/hnědý nebo hnědo/bílý kraftový papír 300-400g. Mám již vyrobenou raznici připravenou na archy cca 60x100cm, raznice je 6-ti produkční. Náklad 4000 ks (667 výseků).
Poptáváme použité KEG sudy
Poptáváme 10ks použitých KEG sudů, bajonet.
Dodávky celofánových sáčků s lepící klopou
Předmětem veřejné zakázky je dodávka celofánových sáčků s lepící klopou pro službu Balík Komplet.
Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů na území DSO Technické služby Malá Haná
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 60 ks nádob na tříděné odpady o objemu 120 l, 9814 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 330 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l, 7 ks kontejnerů na textil o objemu 2,5 m3, 20 ks kontejnerů na bioodpad o objemu 20 m3, 2 ks štěpkovačů a 2 ks dvojitého evidenčního a vážního systému.
Papírové a igelitové fygienické potřeby
Dodávky toaletních potřeb - papíry, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky. Doplňkový kód: 19640000-4 - odpadní pytle a sáčky z polymerů a etylenu.
Vrecia a fólie polyetylénové
Predmetom zákazky je dodávka vriec a fólií polyetylénových. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Poptáváme nové europalety a ohrádky
Poptáváme nové europalety a ohrádky: Europaleta 1200x800: - podmínkou jsou dřevěné špalky - spotřeba cca 200 – 300 ks / měsíc Ohrádka na europaletu: - nutné provedení z jednoho kusu dřeva - spotřeba cca 250 ks / měsíc.
Poptávám dřevěné palety
Poptávám dřevěné palety 800x600 včetně dřevěné ohrádky v počtu 5 kusů kompletu. Děkuji.
Dodávky odpadních pytlů 2018
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů v požadované struktuře po dobu dvou let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Poptávám ochrannou plastovou fólii do polic a zásuvek
Poptávám ochrannou plastovou fólii do polic a zásuvek, tloušťka 1 mm.
Poptávám výrobu potištěných lepících pásek
Poptávám výrobu potištěných lepících pásek. Prosím ceník Vašich služeb, minimální odběr a dobu dodání. Logo by mělo být na 5cm pásce ,v plošném rozměru 4 cm na výšku..šířku neumím určit. Pokud má být mezera mezi následujícím logem tak min.5cm. Logo přikládám v příloze.
Poptáváme výrobu odměrek
Poptáváme výrobu odměrek. Jsme výrobci bazénové chemie a poptáváme odměrky na zakázku. Chceme tím vyřešit případy, kdy si uživatel koupí 1kg balení a na svou kubaturu bazénu potřebuje použít 170g, takže mu oko nestačí a chodí si za námi stěžovat, že to tam nemá jak nasypat přesně. Co se týče tekutých produktů, tak je řešení jednodušší, protože ...
Poptávám použité Gitterboxy
Poptávám použité Gitterboxy 2ks. Cena včetně dopravy do 79065 Vojtovice.
Poptávám dodavatele fólie na ovinovací stroj RONDA
Hledám dodavatele fólie na stroj RONDA 500.