Nádoby na medicinální odpad 2022 II
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky nádob na medicinální odpad v požadované struktuře po dobu 2 let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení. Velikost boxu (objem) Předpokládaný roční počet kusů 0,5 l - 0,7 l 9600 2 l - 2,6 l 33600 5 l - 6,25 l 15800 10 l - 12 l 6600 30 l - 34,5 l 80 60 l - 66 l 800
Pytle na odpad, nebezpečný odpad a sáčky do potrubní pošty
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pytlů na odpad, pytlů na nebezpečný odpad a sáčků do potrubní pošty po dobu 24 měsíců pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha, v požadovaném rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Obalový materiál II
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky obalového materiálu dle specifikace uvedené v příloze ZD, Specifikace + cenová tabulka. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na 2 roky.
Poptávám dřevěné bedny na brambory
Poptávám 3 dřevěné bedny na brambory o rozměrech, délka vnější 120 cm, výška vnější 75 cm i s nožičkama a šířka vnější 80 cm. Dopravu si zajistím.Dejte vědět včas, kdy to bude asi hotové. S pozdravem Marie Štičková
DNS na nákup balícího a obalového materiálu
Zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky balícího a obalového materiálu pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb na dobu neurčitou. DNS je rozdělen na dvě kategorie podle předmětu plnění dílčích zakázek: Kategorie č. 1 - Dodávky zatavovacích misek a příslušenství Kategorie č. 2 - Dodávky ostatního balícího a obalového ...
Bedny na obilí, Rakousko
Prosím o nabídku 10 beden na obilí 120x95
Kovové plechovky, Německo
Dobrý den, pro zákazníka v Německu potřebuji kovové plechovky a víčka: EOE, také Twist Off. 2dílné a 3dílné plechovky, od 100 gr do 10 litrů. Ocelový plech a hliník. S přátelským pozdravem Dipl.-Ing. Anton ALBERT Molkereistr.4 D – 85653 Aying Tel: 0049 ( 0 )8095 87 36 17 Fax: 0049 ( 0 )8095 87 36 18 Mobil: 0049 ( 0 ) 179 127 57 97
Poptávám plastovou krycí fólii
Poptávám fólii z plastu pro zakrytí dřevěných polen.
Dynamický nákupní systém dodávky pytlů, tašek a sáčků
Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému rozděleného do dvou kategorií, ve kterém budou realizovány jednotlivé veřejné zakázky pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s., spočívající v pravidelných dodávkách: 1) Pytlů na odpad, které budou sloužit k likvidaci nebezpečných odpadů, separátních odpadů a ...
Poptávám skleněné či plastové lahvičky
Poptávám barevné plastové či skleněné lahvičky/flakonky/rozprašovače pro výrobu kosmetiky - různé barvy, ideálně průhledné. 100ml-500ml.
Poptávám bedny na uskladnění obilovin
Poptávám bedny na uskladnění obilovin. Rozměr standardní europalety, počet cca 20 ks. Dodání ihned? S pozdravem Riha
Odpadní pytle a sáčky - průběžné dodávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se průběžné dodávky odpadních pytlů a sáčků do košů v předpokládaném rozsahu (dále jen „zboží“), v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací. Zboží, které bude předmětem dodávek je specifikováno v Příloze č. 5 ZD. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v ...
Dodávky PE fólie šíře 106 mm pro stroje typové řady BPS M7
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky PE fólie šíře 106 mm, a to v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v Příloze č. 2 Návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 ZD. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Návrhu smlouvy.
Dodávky smršťovací fólie CT 306E FCF355
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky smršťovací fólie, a to v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v příloze č. 2 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Obalový materiál
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky obalového materiálu: sáčků, pytlů, fólií a tašek dle specifikace uvedené v příloze ZD, Specifikace cenová tabulka. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na 3 roky.
Dřevěné palety, Německo
Hledame vyrobce drevenych palet, ktery vyrobi palety s temito parametry: Velikost: 2m x 1,25 m – viz foto Tlouska prkna 20mm Druh dreva: smrk, jedle nebo borovice Drevo musi byt certifikovane FSC nebo PEFC
Poptáváme výrobu dřevěných palet
Poptáváme dřevěné palety na míru. Hledáme výrobce dřevěných palet na míru: Velikost palety: 1,25 x 2,00m Tloušťka prkna: 20mm Druh dřeva: smrk, jedle, borovice Dřevo musí byt certifikované: FSC nebo PEFC.
Dřevěné bedny na obilí, Rakousko
Mám zájem o dřevěné bedny na uskladnění obilí se zástrčkou na vysypání. 117x117x122 Jaká je cena za 10 krabiček? Jak drahé je doručení do A-2011 Sierndorf?
Poptávám cca 2000 ks 50 litrových sudů
Dobrý den, poptávám cca 2000 ks 50 litrových sudů v průběhu 6 měsíců. Děkuji Petr Dzurec
Poptáváme kartonové krabičky
Poptáváme krabičky o délce cca 55cm a čtvercovém profilu 2,5x2,5 cm (ve stylu krabičky na křestní svíčky), bez okýnek, obyčejný karton, nemusí být ani nijak vytvrzený. Zavírání ideálně na koncích.
Dodávky odpadních pytlů a sáčků 2022
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků v požadované struktuře po dobu 1 roku od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Dynamický nákupní systém na drogistické zboží, LDPE pytlů a sáčků, klinik boxů
Předmětem tohoto dynamického nákupního systému jsou dodávky drogistického zboží, LDPE pytlů a sáčků a klinik boxů
Pytle na prádlo II
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy týkající se pořízení opakujících se dodávek pytlů na prádlo pro Fakultní nemocnici Brno podle potřeb zadavatele.
Fóliové obálky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky fóliových obálek. Na základě výsledků zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody, nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 2.2. rámcové dohody.
Dodávky kartonových obalů
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 29 typů kartonových obalů. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.