Poptávám šedou strojní lepenku
Chtěl bych požádat o cenovou nabídku na šedou strojní lepenku ŠSL 350g o rozměru 1120 x 800 mm. Odběrné množství 10000ks. Předem děkuji.
Spolupráce s VO, distributory v ČR, Itálie
Máme zájem o spolupráci s distributory a velkoobchody v ČR. Produkty, které vyrábíme, si můžete prohlédnout v přiloženém prospektu. Děkuji
Poptávám kartonový obal na obraz
Hezký den, poptávám u Vás 1 KS obal na obraz (5ti vrstvý kartón) a rozměrech min. 90*70*6 cm (d*š*v).
Poptávám dodavatele levných potravin a nápojů
Poptávám dodavatele levných potravin a nápojů. Prosím pouze spolehlivé nabídky, zboží s českým popiskem, nic po ani před expirací. Paměťový odběr. Domluva kdykoliv(ideálně volat nebo WhatsApp)-mam kontakty na moderní i tradiční trh.
Poptávám střešní krytinu a okap
Střešní krytina Tornero Roco, barva oříškově hnědá, velikost střech 9,20x4,20 m okap délka 9,25 m, svod 2,10
Poptávám posudek důstojnického tesáku RAD
Poptávám posudek ohledně originálnosti u německého důstojnického tesáku RAD. Cenu respektuji, tesák osobně přivezu nebo zašlu.
Poptávám odhad ceny saxofonů
Hledám odhadce cen na prodej saxofonů (soprán, Eb alt, B tenor). Prosím volejte.
Poptávám LDPE pytle
Dobrý den, prosím o cenu a termín dodání pro: - Pytel LDPE 70x110cm, 40mi, 120l, 15ks/rol, žlutý, červený, modrý cena za roli při odběru celých krabic.
Poptávám doplňky stravy
Poptávám kapsle Vitalex ... 2 balení a kapsle vrbovka malokvětá... 2 balení. Velice pěkně děkuji a jsem s pozdravem Bohumír Riedl.
Distribuce potravin, Ukrajina
Jsme ukrajinský výrobce „Технології смаків“ (Technologie chutí), který vyrábí sladké a slané produkty v segmentu nízkých středních cen. Jedná se o vícezrnné sladké a slané skupiny přesnídávek různých tvarů, vyrobené vytlačováním vlastní technologií a plněné s příchutěmi. V současné době hledáme nové partnery na zahraničním trhu. Takže ...
Poptávám okrasný šroub
Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice. Postel, šatní skříň, toaletní stolek, noční stolky. Vše zachovalé. Foto mohu zaslat. Děkuji.
Poptávám výrobu poznámkových bloků
Poptávám výrobu poznámkových bloků. Dobrý den, mám zájem o výrobu A5 poznámkového bloku ve vysoké kvalitě cca 500ks, bylo by možné prosím?
Poptáváme LDPE sáčky
Dobrý den, poptáváme sáčky LDPE 2000 ks na balení ovoce a zeleniny rozměr v.40cm x š.30cm se spodním svárem + šest dírek. Prosíme o nabídku ceny.
Poptávám výkup použitého oleje
Poptávám firmu, která vykupuje vyjeté oleje motorové a použité oleje z gastro provozu
Poptávám DIN KEG sudy 15l
Poptávám DIN KEG sudy 15l stohovatelné (363mm). Můžete prosím zaslat cenovou nabídku ? Děkuji za spolupráci. Zdraví Radek Sedláček
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel MiniGuard: Množství: 120 m (80ks) Termín: 18.9. až 20.10.2023 Místo: Město Albrechtice
Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu
Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu Pro mateřskou školu v Trubské (okres Beroun) hledáme dodavatele stravy včetně dopravy, nebo i bez dopravy. Vše může vyzvedávat nás provozní pracovník. Svačiny a obědy. Termín od 1.9.2023. Děkuji za nabídku.
Poptávám výrobu šperku z chirurgické oceli
Dobrý den, poptávám možnost výroby šperků na zákazku. Jedná se o náhrdelník a náramek z chirurgické oceli s podpisem. Do podpisu chci vsadit kamínek jak na náramku, tak i na náhrdelníku. Děkuji za nabídky.
Poptáváme bílou pracovní obuv
Poptáváme bílou pracovní obuv pro zaměstnance Domova seniorů.
Poptávám gitterboxy
Poptávám: 30 ks - Gitterbox Rozměry gitterboxů: 1200x800x970mm Lokalita: Borová u Poličky Termín: 1-2 měsíce Doplňující info: PROSÍM O NABÍDKY DO E-MAILU, NEVOLAT!
Pivo, Německo
Můžete mi poslat ceník e-mailem? Točené pivo, 30L Pilsner Urpuell, 30L Březňák nebo Budweiser
Poptávám použité palety
Dobrý den, poptávám 16 ks palet použitých 1000 x 1000 nebo 1200 x 800 mm, levně. Odvoz vlastní.
Poptávám výkup gitterboxů
Dobrý den, mám na prodej dva druhy obalů, rozměry 1200x1000x1000. Jeden zelený sklácí gitterbox (80 ks) a jeden modrobílý (450 ks). Pro ukázku vkládám obrázek. Mockrát děkuji Janík
Dodávka tekutých pracích prostriedkov pre veľké práčky a nájom dávkovacieho systému
predmetom je dodávka tekutých pracích práškov pre veľké pračky a nájom dávkovacieho systému pre Domov sociálnych služieb pre dospelých v Hornom Bare na obdobie od 01.09.2023 do 31.08.2024