Dodávky konzoloviny VN
Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek konzoloviny VN s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu konzoloviny VN, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 11/2019 – 10/2023.
Poptávám výrobu, dopravu a montáž skleníku
Poptávám výrobu, dopravu a montáž skleníku (oblouk nebo A - levnější variantu) o šířce 2,5 m, délka 6 m , bez základu, uložení do volné půdy. Prosím o nabídku ceny a termínu realizace. Místo: Vrbice u Bohumína, cca 5 km od Ostravy. Děkuji za případnou odpověď.
Rámcová dohoda na dodávky čepice pletené 15 PČR na roky 2019 - 2022
dodávka 36.000 ks čepice pletené v letech 2019 - 2022
Vybavenie učební - pracovné pomôcky
Predmetom zákazky je dodanie pracovných pomôcok do odborných učební dvoch Základných škôl v meste Dolný Kubín.
Pracovné a ochranné odevy
Predmetom zákazky s názvom "Pracovné a ochranné odevy" je dodávka tovaru - pracovných a ochranných odevov pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať ...
Dodávky tiskového papíru, kartónu, lepenky a xerografického papíru a obálek
Předmětem plnění jsou dodávky tiskového papíru, kartónu, lepenky a xerografického papíru a obálek. Požadované vlastnosti jednotlivého zboží jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Poptávám krabičky na hranolky
Poptávám zaslání nabídky na krabičku na hranolky.
Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov na ZŠ v Pliešovciach
Predmetom zákazky je vnútorné vybavenie ZŠ, konkrétne dodávka vnútorného vybavenia učební, rozdelená na 3 časti v závislosti od ich využitia ako aj ich konečného umiestnenia v nasledovnom rozsahu: Časť 1: Didaktické pomôcky Časť 2: Technické a technologické vybavenie - IKT Časť 3: Interiérové vybavenie - nábytok
Poptávám dodavatele skleněných obalů s dřevěným uzávěrem
Poptávám dodavatele skleněných obalů s dřevěným uzávěrem pro přírodní kosmetiku.
Kancelářské potřeby a drogistické zboží
Předmětem veřejné zakázky je dodávka tonerů, kancelářských potřeb a drogistického zboží (dále jen „zboží“) a konfigurace stávajícího programového vybavení účastníka zadávacího řízení pro potřeby realizace nákupů přes e-shop.
Funkčné ponožky
Predmetom zákazky sú funkčné ponožky pre príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže: 1.Letné ponožky, 2.Letné členkové ponožky, 3.Zimné ponožky.
Tiskopisy na tabelačním papíru
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky tiskopisů na tabelačním papíru. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na období 36 měsíců.
Poptávám kotec pro psa
Poptávám kotec pro psa. Rozměry 2x3 m, zadní stěna krytá, boky rovněž, mohou být ale s průhledem. Dveře v přední části. Kotec by měl mít pevnou konstrukci a hladké vnitřní stěny, bez jakýchkoli vyčnívajících částí, včetně podlahy, střechy. Karlovarský kraj.
Dodávka dopravních pásů 5-12/2019
Předmětem Veřejné zakázky s názvem ,,Dodávka dopravních pásů 5-12/2019" je uzavření Smlouvy, jejímž předmětem je závazek vybraného účastníka dodat Zadavateli Zboží. Zbožím jsou dopravní pásy pro provoz Zadavatele. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ, rozdělena na 7 částí: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná „DP1? Část 2 Veřejné zakázky nazvaná ...
Dodávky jednorázového oblečení pro operační sály - Oblečení SOFT
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázového oblečení pro operační sály pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha a Ústav leteckého zdravotnictví Praha, příspěvkovou organizaci v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 48 měsíců ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy.
Sháním paravan k venkovní sprše
Sháním paravan k venkovní sprše, kolem 1,5m výšky a šířky 1,5m (rozdělenou na tři díly, aby se díly daly natočit do úhlu), plastovy nebo kovový rám.
Titanový spojovací materiál, Čína
Firma TSM technologie Co, LTD se specializuje na výrobky z titanu po mnoho let. Možná budete potřebovat dodavatele, který má výrobky nejvyšší kvality za nejvíce konkurenceschopnou cenu. Dodáváme: titanové šrouby titanové matice titanové podložky titanové svorníky Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte a kontaktujte mě. TSM technology ...
Servisná chémia a príslušenstvo
Nákup servisnej chémie (tepelne odolné spreje, lepiace a tesniace tmely, rozpúšťadlá, kvapalina na čistenie chladičov, lepidlá, odmasťovače, elastické tesniace tmely, teplotne odolné tuky a mazadlá, spreje na ochranu pred koróziou, sprej na ochranu elektrických konektorov, odstraňovače korózie a pod.).
Odolov - dodávky TOEL 2019
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky extra lehkého topného oleje (dále jen „TOEL“) do nadzemních zásobníků (2x 35 000 litrů) pro potřeby zadavatele v předpokládaném množství 300 000 litrů po dobu platnosti Rámcové dohody do 31. 12. 2019 nebo do vyčerpání finančního limitu 8400000,00 Kč bez DPH.
Dodávky kancelářského papíru pro Krajskou zdravotní, a.s. IV.
realizace opakujících se dodávek kancelářského papíru
Rovnošaty
Zabezpečenie dodávok lesníckych rovnošiat pre THZ organizačných zložiek verejného obstarávateľa, v množstvách a lehotách špecifikovaných v samotných objednávkach na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa vrátane dopravy na miesto určenia verejným obstarávateľom.
Učebné pomôcky
Predmetom zákazky je dodanie špecifikovaných učebných pomôcok, zariadení, prístrojov a vybavenia pre praktickú výučbu žiakov Strednej odbornej školy automobilovej v rámci projektu: Stredná odborná škola automobilová brána do Tvojej profesijnej budúcnosti
Dodávky chladicí kapaliny pro autobusy
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky chladicí kapaliny určené pro použití v městských autobusech zadavatele v přibližném množství 230 tisíc litrů ročně (dle skutečné spotřeby), a to včetně dopravy na výdejní místa zadavatele na území hl. m. Prahy. Zadavatel je oprávněn jakkoliv shora uvedené množství snížit, přičemž vybranému účastníkovi ...
Baretky a čiapky
Nákup baretiek pre príslušníkov MO SR a OS SR
Rukavice služobné, špeciálne a bojové
Rukavice služobné, špeciálne a bojové určené pre výkon služby príslušníkov Ozbrojených síl SR, Vojenskej polície a Akadémie ozbrojených síl Milana Rastislava Štefánika v sortimente podľa technickej špecifikácie a podrobného vymedzenia predmetu zákazky uvedeného v súťažných podkladoch: rukavice kožené zimné čierne, rukavice kožené zimné pre ženy, ...