Poptávám doplňky stravy
Poptávám kapsle Vitalex ... 2 balení a kapsle vrbovka malokvětá... 2 balení. Velice pěkně děkuji a jsem s pozdravem Bohumír Riedl.
Poptávám výrobu skleněné figurky
Dopyt Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či je možné vyrobiť sklenenú figúrku Krakonoša (podľa fotky v prílohe), vo výške okolo 20 - 25 cm. Ak áno, tak v akej cene. Ďakujem veľmi pekne za info.
Distribuce potravin, Ukrajina
Jsme ukrajinský výrobce „Технології смаків“ (Technologie chutí), který vyrábí sladké a slané produkty v segmentu nízkých středních cen. Jedná se o vícezrnné sladké a slané skupiny přesnídávek různých tvarů, vyrobené vytlačováním vlastní technologií a plněné s příchutěmi. V současné době hledáme nové partnery na zahraničním trhu. Takže ...
Poptávám okrasný šroub
Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice. Postel, šatní skříň, toaletní stolek, noční stolky. Vše zachovalé. Foto mohu zaslat. Děkuji.
Poptávám výrobu poznámkových bloků
Poptávám výrobu poznámkových bloků. Dobrý den, mám zájem o výrobu A5 poznámkového bloku ve vysoké kvalitě cca 500ks, bylo by možné prosím?
Poptáváme LDPE sáčky
Dobrý den, poptáváme sáčky LDPE 2000 ks na balení ovoce a zeleniny rozměr v.40cm x š.30cm se spodním svárem + šest dírek. Prosíme o nabídku ceny.
Poptávám výkup použitého oleje
Poptávám firmu, která vykupuje vyjeté oleje motorové a použité oleje z gastro provozu
Poptávám DIN KEG sudy 15l
Poptávám DIN KEG sudy 15l stohovatelné (363mm). Můžete prosím zaslat cenovou nabídku ? Děkuji za spolupráci. Zdraví Radek Sedláček
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel MiniGuard: Množství: 120 m (80ks) Termín: 18.9. až 20.10.2023 Místo: Město Albrechtice
Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu
Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu Pro mateřskou školu v Trubské (okres Beroun) hledáme dodavatele stravy včetně dopravy, nebo i bez dopravy. Vše může vyzvedávat nás provozní pracovník. Svačiny a obědy. Termín od 1.9.2023. Děkuji za nabídku.
Poptávám výrobu šperku z chirurgické oceli
Dobrý den, poptávám možnost výroby šperků na zákazku. Jedná se o náhrdelník a náramek z chirurgické oceli s podpisem. Do podpisu chci vsadit kamínek jak na náramku, tak i na náhrdelníku. Děkuji za nabídky.
Poptáváme bílou pracovní obuv
Poptáváme bílou pracovní obuv pro zaměstnance Domova seniorů.
Poptávám gitterboxy
Poptávám: 30 ks - Gitterbox Rozměry gitterboxů: 1200x800x970mm Lokalita: Borová u Poličky Termín: 1-2 měsíce Doplňující info: PROSÍM O NABÍDKY DO E-MAILU, NEVOLAT!
Pivo, Německo
Můžete mi poslat ceník e-mailem? Točené pivo, 30L Pilsner Urpuell, 30L Březňák nebo Budweiser
Poptávám použité palety
Dobrý den, poptávám 16 ks palet použitých 1000 x 1000 nebo 1200 x 800 mm, levně. Odvoz vlastní.
Poptávám výkup gitterboxů
Dobrý den, mám na prodej dva druhy obalů, rozměry 1200x1000x1000. Jeden zelený sklácí gitterbox (80 ks) a jeden modrobílý (450 ks). Pro ukázku vkládám obrázek. Mockrát děkuji Janík
Dodávka tekutých pracích prostriedkov pre veľké práčky a nájom dávkovacieho systému
predmetom je dodávka tekutých pracích práškov pre veľké pračky a nájom dávkovacieho systému pre Domov sociálnych služieb pre dospelých v Hornom Bare na obdobie od 01.09.2023 do 31.08.2024
Zabezpečenie dodávky potravín pre DSS Ladomerská Vieska
Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto. Zákazka je rozdelená na osem samostatných častí: 1. časť: Ovocie a zelenina 2. časť: Chlieb a pečivo 3. časť: Mlieko a mliečne výrobky 4. časť: Mäso a mäsové výrobky 5. časť: Mrazené výrobky 6. časť: ...
Mäso a Mäsové výrobky
Predmetom zákazky je dodávanie potravín ( Mäso + Mäsové výrobky) na obdobie 01.08. - 31.12.2023
Diskontní prodejce poptává dodavatele potravin a nápojů
Diskontní prodejce poptává dodavatele potravin, nápojů, mražených a chlazených potravin z ČR.
Poskytnutie služieb súvisiacich s pyrotechnickým prieskumom
Predmetom zákazky je poskytnutie služieb súvisiacich s vykonávaním pyrotechnického prieskumu na lokalitách pripravovaných priemyselných parkov verejným obstarávateľom. Podrobná špecifikácia k predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 2 Výzvy na predkladanie ponúk zverejnenej v Profile verejného obstarávateľa.
Rozpustná čokoládová zmes II. /2023
Obstaranie potravín v rozsahu CPV.
Zemiakové vločky II. /2023
Obstaranie potravín v rozsahu CPV.
Základné potraviny
Predmetom zadávanej zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok základných potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru do skladových priestorov podľa špecifikácie uvedenej v prílohe č. 1.