Teleskopický obušok
Teleskopický obušok s príslušenstvom.
Vak na výstroj
Nákup Vaků na výstroj dle Zadávací dokumentace SpMO 14323/2022-551200 a jejich příloh.
Bikesharing do PID Lítačka
Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v poskytování krátkodobých výpujček jízdních kol předem určitému okruhu uživatelů, kteří jsou abonenty kuponu PID Lítačka pro pásma P, 0, B.
Spací pytle
Předmětem VZ je pořízení 4 000 ks nových spacích pytlů do zásob pro humanitární pomoc, které budou bezplatně poskytnuty osobám vážně materiálně postiženým při vyhlášení krizového stavu nebo mimořádné události.
Rámcová dohoda na dodávky noktovizorů
Jedná se o 195 souprav noktovizorů.
Spací pytle
Předmětem VZ je pořízení 4 000 ks nových spacích pytlů do zásob pro humanitární pomoc, které budou bezplatně poskytnuty osobám vážně materiálně postiženým při vyhlášení krizového stavu nebo mimořádné události.
Terče elektronické pro ASC DUKLA - 2022
1 souprava elektronických terčů SIUS LS2550 s řídící jednotkou CU 951-ISSF (tj. osazení 50 stavů včetně řídících a vyhodnocovacích částí).
Poptávám funkční malou koupací soupravu
Poptávám funkční malou koupací soupravu vzor 61.
Taktické oblečenie a výstroj
Predmetom zákazky je dodanie tovaru - taktické oblečenie a taktické vybavenie (napr. tričko, nohavice, bunda, batohy atď.). Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Navýšení kapacity kolárny - dodání boxů pro jízdní kola řady C a D
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž boxů s kapacitou úschovy 24 ks jízdních kol pro zaměstnance FN Ostrava, včetně systému pro dobíjení elektrokol (12 ks) a řídící jednotky pro otevírání a zamykání boxů včetně licencí pro přístup do aplikace správy boxů, vč. upgrade stávajících boxů na nový elektronický systém otevírání a zamykání ...
Zariadenie brokovej olympijskej strelnice
Predmetom zákazky je nákup zariadenia brokovej olympijskej strelnice a terčového systému pre pištoľové a puškové disciplíny.
Obuv športová
Obuv športová a obuv športová halová je určená na služobnú telovýchovu pre profesionálnych vojakov a pre voľnočasové športové aktivity. Používa sa na rôzne typy povrchov, najmä na bežecké športy pre potreby príslušníkov ozbrojených síl SR a Akadémie ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika. Súčasťou predmetu zákazky je aj dodanie ...
Obuv sportovní 2019
Nákup "Obuvi sportovní 2019" dle Zadávací dokumentace a jejích příloh.
Nákup elektrokol v cargo provedení
Předmětem VZ je nákup 260 ks elektrokol v cargo provedení.
Rámcová dohoda na dodávky nábojů 4,6x30mm na období 2022-2024
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na 2 460 000 kusů nábojů 4,6x30mm.
Rámcová dohoda na dodávky nábojů munice 5,56x45
2.430.000 ks nábojů ráže 5,56x45 mm
Dodávky obuvi pro cyklistické hlídky Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky sportovní obuvi pro cyklistické hlídky Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Lůžko závěsné
Nákup lůžek závěsných dle zadávací dokumentace a jejích příloh.
Tlumoky pro výcvik vojáků
Nákup tlumoků pro výcvik vojáků dle zadávací dokumentace a jejich příloh.
Taktické oblečenie a výstroj
Predmetom zákazky je dodanie taktického oblečenia a taktického vybavenia, ktorého požiadavka vyplýva zo zmluvy o spolupráci pri fyzickej ochrane JZ a pri fyzickej ochrane prepravy rádioaktívneho materiálu ako požiadavka na zabezpečenie materiálovej obmeny a dovybavenia policajtov Pohotovostného policajného útvaru Odboru poriadkovej polície KR PZ ...
Poptávám pouzdro na zbraň
Poptávám opaskové pouzdro na zbraň typ Bodyguard kožené pravé. Děkuji
EYOF 2022 - dodanie športového oblečenia a príslušenstva
Predmetom zákazky je dodanie športového oblečenia a príslušenstva v súvislosti s podujatím EYOF Banská Bystrica 2022 - https://eyof2022.com/. Zahrňuje na dodávku tovaru vrátane dopravy, v súlade s prílohou č. 1a Technická špecifikácia zákazky a 1 b Grafické návrhy, kde je podrobne spracovaná technická špecifikácia.
Poptávám dětskou tříkolku
Poptávám dětskou tříkolku.