Poptáváme navíjení cívek
Sháníme firmu, která se zabývá navíjením cívek. Kooperant si z materiálu vždy sám zajistí drát pro navinutí cívky a izolační ochrannou pásku, ostatní materiál (těleso cívky a kontakty) dodá Obzor.
Transparentní řízení města Uherský Brod
Předmětem veřejné zakázky je dodávka informačních technologií pro rozvoj stávajících informačních technologií pro výkon služeb zajišťovaných MěÚ Uherský Brod, jeho příspěvkovými organizacemi a obcemi správního území ORP a jejich další koncepční rozvoj. Projekt obsahuje následující oblasti řešení: a) Finanční kontrola příspěvkových organizací ...
Dodávka 18 kusů CAD pracovních stanic
Předmětem zakázky je dodávka 18 kusů CAD pracovních stanic. Stanice musí být nové, nepoužité. Zadavatel neumožňuje dílčí plnění.
Dodávka 18 kusů CAD pracovních stanic
Předmětem zakázky je dodávka 18 kusů CAD pracovních stanic. Stanice musí být nové, nepoužité. Zadavatel neumožňuje dílčí plnění.
UTB – Potenciostat
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka potenciostatu s příslušenstvím určeného pro Fakultu technologickou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Poptávám integrovaný obvod
Poptávám integrovaný obvod CMOS 4543. Kontakt na e-mail.
Poptávám potenciometr
Dobrý deň, prosím o cenovú ponuku( ďalší predaj) na potenciometer v prílohe : VLX 157 B502 NC-10 1 ks.
Poptávám relé RPX
Poptávám relé RPX 01 230V, 4ks. Děkuji Mikošková Treco s.r.o.
CEBIA-Tech – Přístroje II. – Klimatizační skříň
Předmětem plnění veřejné zakázky je doplnění přístrojového vybavení a SW specializované laboratoře vybudované v rámci projektu CEBIA-Tech.
UTB – Potenciostat
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka potenciostatu s příslušenstvím určeného pro Fakultu technologickou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Poptávám elektroniku k pisoáru
Poptávám elektroniku k pisoáru. Děkuji.
Poptávám integrovaný obvod MC3362P
Poptávám integrovaný obvod MC3362P.
Poptávám příslušenství k reviznímu měřicímu přístroji REVEX
Poptávám měřící šńůru přechodového odporu 1ks k přístroji REVEX 51.
Náhrada pohonů v TOT
Předmětem veřejné zakázky je náhrada stávajícího elektromotoru u elektronapáječky 4 parní turbínou, kterou bude pohánět přivedená pára ze sběrnice páry 0,6 MPa a náhrada stávajícího elektromotoru u EN3 za elektromotor s frekvenčním měničem otáček formou dodávky "na klíč". Rozsah požadovaných dodávek a prací je uveden v zadávací dokumentaci.
Poptávám digitální stopky
Poptávám digitální stopky DS35 nebo ekvivalentní náhradu.
Zřízení technologického centra pro ORP Zlín, upgrade stávající elektronické spisové služby
Veřejná zakázka je rozdělena na části, jejichž předmětem je A) zřízení technologického centra pro ORP Zlín, tj. vybudování, provoz a údržba infrastruktury pro provozování aplikací a služeb Technologického centra Statutárního města Zlína; B) elektronická spisová služba – upgrade stávající ESSL pro statutární město Zlín včetně rozšíření a ...
Poptávám přijímač pro amatérská pásma
Koupím kvalitní přijímač na amatérské pásma.
SŠ – COPT Kroměříž – Regionální centrum pro strojírenství
Dodávka strojů sloužících pro odbornou přípravu v rámci výuky na střední škole
Poptávám válec a pístové kroužky k motoru 2S90A
Koupím válec, píst, kroužky na motor 2S90A, děkuji.
Poptávám ND k motoru Slavia DES 25 A
Dobrý den, dávam dohromady motor SLAVIA DES 25 A, který pochází z dieselelektrického soustrojí. Motor jsem odkoupil v rozebraném stavu a sháním do něj startér. Můžete mi prosím odepsat jestli se dá u vás koupit? Děkuji.
Poptávám elektrocentrálu
Sháním diesel elektrocentrálu o výkonu 6-15KW
Poptávám napěťovou ochranu U-f-Guard
Dobrý den potřeboval bych cenu na U-f guard
Poptávám kovovou posuvnou bránu
Samonosná posuvná brána včetně pohonu bez povrchové úpravy ze železa, umístěná do vjezdu mezi zdi z štípaných tvárnic. Šířka otvoru je 4m a výška 2m. Bude se jednat vlastně o rám brány, na který si sám přišrobuji desky.Místo určení Hulín,okres Kroměříž.
Poptávám opravu Hi-Fi
Poptávám opravu Hi-Fi věže (domácí kino) - není plně funkční CD přehravač: Někdy (nepravidelně) není správně vložený CD disk načten (oznámeno "no disk) 80%. Někdy je CD disk načten asi 20% případů. Když je CD disk načten nepodaří se spustit přehrávání (nepravidelné 80% pokusů) 20% pokusů je úspěšných. ...
Poptávám ND na robot zn. ETA
Vážení! Sháním marně rychloběžný vývod-unašeč na robor - typ ETA 022.Já vím, je to stařičký řístroj, ale alespoň vidíte, jaké váš podnik dříve vyráběl kvalitní věci. Slouží 30 let bez poruchy, ale tato součástka neunesla tíhu stáří.Pomaloběžný vývod pracuje bez poruchy, je stále stejně výkonný.Elektro-Praga Hlinsko, to byla nějaká kvalita.Proto ...