Poptávám šuplík do mrazáku
Poptávám šuplík do mrazáku zn. Snaige.
Poptávám použitý automatický kávovar DeLonghi
Poptávám automatický kávovar DeLonghi, který plánujete vyřadit. Funkční i nefunkční. Když bude nefunkční, pokusím si jej opravit. Cena buď zdarma, nebo symbolická. Děkuji.
Poptávám výrobu repliky botníku
Poptávám výrobu repliky botníku Poptávám výrobu repliky botníku (byl nedopatřením zničen sousedovým nájemníkem při malování chodby). Botník existoval v podobě dvojbotníku v šíři celé chodby; nyní se bude zhotovovat jen naše původní polovina. Dvířka byla zhotovena za účelem větrání z kvalitní dřevovláknité desky, která po několik ...
Poptávám revizi krbových kamen
Poptávám revizi krbových kamen s výměníkem PRITY.
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice. Postel, šatní skříň, toaletní stolek, noční stolky. Vše zachovalé. Foto mohu zaslat. Děkuji.
Poptávám louhování starého nábytku
Louhování starého nábytku v okrese Litoměřice a okolí.
Poptávám montáž plotu
Poptávám montáž asi 25m plotu, branky a brány, dle rady v Holasovicích.
Poptávám filtry pro vzduchotechniku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o nabídku dodání filtrů pro vzduchotechniku dle zadání v příloze. V případě dotazů jsem k dispozici.
Poptávám těsnění do dveří mrazáku Vestfrost
Poptávám těsnění (v.164,5 x š.58 x tl.2) do dveří mrazáku Vestfrost CFS 344. Předem děkuji s pozdravem Macháček.
Poptávám stavbu plotu
Poptávám stavbu plotu. Dobrý den poptávám plot při autonehodě mi ho zničili potřebují postavit nový . Pro pojišťovnu potřebují cenovou nabídku děkuji.
Poptávám skládací lůžko
Poptávám skládací lůžko.
Interiérové vybavenie pre Kreatívne centrum Trnava
Predmetom zákazky je dodanie interiérového vybavenia pre Kreatívne centrum Trnava, vrátane činností spojených s umiestnením a montážou tovaru, v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Poptávám výrobu nábytku na míru, Německo
Sehr geehrte Damen und Herren, ich würde gerne anfragen, ob Sie Maß-Möbel herstellen und nach Deutschland (nahe Frankfurt am Main) würden. Ich interessiere mich für zwei Maßschränke – Skizzen füge ich im Anhang bei. Die Schränke sollen bündig mit der Wand im Haus enden. Würden Sie solche Schränke produzieren und falls ja, könnten Sie hierfür ...
Poptávám boční stěnu na pergolu
Dobrý den, poptávám boční stěnu na pergolu vhodnou i na zimu . Rozměry 3 x 8 x2.5m. Děkuji za bližší info.
Modernizácia osvetlenia v administratívnych budovách Expozitúra NKÚ SR Banská Bystrica
Predmetom zákazky je výmena jestvujúcich nehospodárnych, prípadne morálne zastaraných svietidiel (alebo svetelných zdrojov ( v prípade svietidiel kde je možná jednoduchá výmena svetelného zdroja)). Jestvujúce svietidlá ktoré majú ako svetelné zdroje použité žiarivky budú vymenené celé. Jestvujúce svietidlá ktoré majú ako svetelné zdroje použité ...
ScienceOpenLab – Centrum popularizácie fyziky pri Gymnáziu Pavla Horova Michalovce – dodanie nábytku
Predmetom zákazky je dodanie vybavenia fyzikálnej učebne - nábytku, do Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach
Výroba nábytku na mieru – mníšske izby, Digital detox camp a Kláštorná škola
Predmetom zákazky je výroba dreveného nábytku a interiérových prvkov z masívu smreka vo farebnosti určenej výrobnou dokumentáciou. Súčasťou zákazky je dodanie a montáž nábytku a interiérových prvkov v požadovaných typoch produktov a množstvách v mieste dodania.
SOŠHSaD-LC-MOV - nákup garážových brán
3ks priemyselných garážových brán
Materiálno-technické vybavenie Prístavby ZŠ Beňadovo
Predmetom zákazky je dodanie nábytku a vybavenia učební prístavby Základnej školy v obci Beňadovo. Podrobná špecifikácia a množstvá dodávaného tovaru sú uvedené v prílohe č.1 Cenová ponuka.
Oplotenie semenného sadu Lučanské
Predmetom zákazky je oplotenie semenného sadu Lučanské, 1,62 ha, 600 bm v k.ú. Muránska Dlhá Lúka a k.ú. Muráň, JPRL 423 2, 424 2 (LC LESY REVÚCA I.)
CV-293/2023 Rekonštrukcia oplotenia Výcviková osada Jakub Village
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v SP.
Nábytok pre potreby UNIZA
Predmetom verejného obstarávania je dodávka nábytku, t.j. lôžkového, skriňového, konferenčného, sedacieho, nábytku do pracovní a doplnkov v priestoroch verejného obstarávateľa. Súčasťou dodania je odborná montáž dodávateľom, doprava a umiestnenie v určených priestoroch verejného obstarávateľa, odvoz a likvidácia starého nábytku. Predmetom zákazky ...
Dodanie a montáž interiéru do priestorov materskej školy pri UPJŠ v Košiciach
Predmetom zákazky je výroba, dodanie a montáž interiéru do priestorov materskej školy v objekte D nachádzajúcom sa v areáli Moyzesova 9, Košice. Detailnejší opis je uvedený v prílohách tejto výzvy: v Prílohe č. 1 výzvy/kúpnej zmluvy (KZ) špecifikácia a cena a v Prílohe č. 2 výzvy Vizualizácia a rozkreslenie nábytku na mieru.
Klimatizačné jednotky do vybraných priestorov budovy Okresného súdu Malacky
Predmetom zákazky je dodanie a montáž klimatizačných jednotiek do vybraných priestorov budovy Okresného súdu Malacky v zmysle projektovej dokumentácie vypracovanej spoločnosťou MOROCZ TACOVSKY GROUP s. r. o., IČO: 46 395 881, Balkánska 179/A, 851 10 Bratislava ako neoddeliteľnej súčasti súťažných podkladov, tiež v súlade s požiadavkami verejného ...
Zberný dvor Obec Paňovce - stavebné práce
Predmetom zadávania zákazky je uskutočnenie stavebných prác a súvisiacich dodávok a služieb spojených s realizáciou stavby s názvom: Zberný dvor Obec Paňovce v rozsahu: - Elektrická prípojka - Kamerový systém - Kanalizačná prípojka, žumpa - Kancelária - kontajner - Oplotenie - Osvetlenie zberného dvora - Prístrešok A - Prístrešok B - ...