Provádění komplexních servisních služeb pro vozidla společnosti Teplárny Brno
Poskytování veškerého servisu všech osobních aut společnosti Teplárny Brno (záruční a pozáruční servis, pneuservis, STK, měření emisí, odtahová služba) - smlouva na dobu neurčitou.
Poptávám opravu vozu zn. BMW
Poptávám opravu vozu. Koupila jsem BMW e46 328i na LPG, značky Stargas. Bohužel, ale nefunguje jak má. Když se auto přepne na plyn, jede na 5 válců a plyn z auta uniká.
Servis, opravy a údržba motorových vozidiel
Predmetom zákazky je servis, oprava a údržba motorových vozidiel. Zabezpečenie pravidelných a nepravidelných servisných úkonov na služobných motorových vozidlách v autorizovanom prípadne neautorizovanom servise vozidiel, u ktorých skončila záručná lehota a pravidelné prehliadky len v autorizovanom servise vozidiel v záručnej lehote resp. nových ...
Poptávám výměnu brzdových kotoučů a destiček
Poptávám výměnu zadních brzdových kotoučů a destiček na vůz zn.Toyota Auris 1,6 VVTi,ZRE151L, r.výr.5/2007, VIN: NMTKV56E90R007163. Děkuji.
Servis a údržba vozidel vozového parku Městské policie hl. m. Prahy
servis a údržba vozového parku Městské policie hl. m. Prahy.
Poptávám montáž tažného zařízení
Poptávám montáž tažného zařízení na osobní auto Renault Thalia r.v. Prosinec 2011. Tažné zařízení mám zakoupené. Jsem z města Litvínov, proto pokud možno bych uvítal firmu v městě Litvínov a informaci možného termínu provedení práce.
Poptávám opravu vozu Freelander
Poptávám opravu vozu Freelander 1,8 benzín.Potíže s opakovaným startováním vozu. Děkuji.
Provedení repasí dvou vozidel CAS 32 na podvozku Tatra T 815
Předmětem zakázky je uzavření smlouvy o dílo mezi zadavatelem a jedním zhotovitelem, jejímž předmětem bude realizace repasí dvou CAS 32 na podvozku Tatra T 815 v roce 2016.
Poptávám chladicí techniku pro užitkový vůz
Poptávám chladící techniku pro užitkový vůz zn. BOXER Furgon 3500 L3H2 150k. Požadovaná teplota 4-8°C, možnost připojení na el.síť. Děkuji.
Oprava obytného automobilu, Rakousko
Máme obytný automobil Fiat Ducato Hympercamp 2,4 D, 51 KW, rok výroby 1984. Pro Pickerl (dálniční zámka) (§57a) jsou nutné následující opravy: -silnější ztráty motorového oleje -chybí těsnění u výfukové trubky -držák levého předního nárazníku zrezivělý -nosný článek vpravo vpředu uražený -pouzdro tlumiče nárazu porézní -pružinová pouzdra ...
Servis a údržba vozidel ZZS Jihočeského kraje
Předmětem plnění VZ je servis a údržba vozidel ZZS Jihočeského kraje.
Poptávám opravu vozu zn. Ford
Poptávám opravu vozu zn. Ford Focus, mám částečně prasklý zadní nárazník. Děkuji.
Poptávám zbroušení hlav válců motoru
Poptávám zbroušení hlav válců na motor autobusu zn. Renault Illiade, 6 jednotlivých hlav. Po výměně těsnění hlav se objevil průnik oleje kolem těsnění - pravděpodobně nerovnost plochy. Děkuji.
Poptávám úpravu řídící jednotky vozu zn. Kia
Poptávám úpravu řídící jednotky vozu zn. Kia Ceed 1.4 80kw. Děkuji.
Poptávám montáž tažného zařízení
Poptávám montáž tažného zařízení na Citroen ZX. Tažné mám starší.
Poptávám autoelektrikářské práce
Poptávám autoelektrikářské práce, opravu centr. zamykání VW Polo 2003 5dv. Děkuji.
Poptávám opravu vozu zn. Suzuki
Poptávám opravu vozu Suzuki Wagon 2002.
Servis a údržba služobných motorových vozidiel
Predmetom zákazky je komplexné vykonávanie servisných a opravárenských prác na služobných motorových vozidlách Žilinskej univerzity v Žiline. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedený v bode 36 Prílohy č. 1 k súťažným podkladom Opis predmetu zákazky.
Generálna oprava vozidla TATRA v počte 10 ks
Generálna oprava vozidiel TATRA 815. Súčasťou generálnych opráv je výmena kabín za nový typ pri zachovaní pôvodného charakteru vnútornej výbavy v počte 10 ks. Kópie technických preukazov sú súčasťou súťažných podkladov ako príloha č.1. Vozidlá je možné obhliadnuť v areáli jednotlivých závodov SC SK. V prípade obhliadky alebo doplňujúcich ...
Poptávám renovaci silentbloků
Poptávám renovaci silentbloků viz.příloha (větší 1ks, menší 2ks). Děkuji.
Servis sanitních vozidel
Popis předmětu veřejné zakázky - a to jak za celou VZ, tak pro jednotlivé části VZ Provádění komplexního pozáručního servisu, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách sanitních a dalších vozidel ZZS HMP, a to včetně speciální zdravotnické nástavby a zástavby na těchto vozidlech. Servisní zajištění bude pro část č. 1 zakázky - ...
Servis a údržba vozidel Olomouckého kraje a jeho příspěvkových organizací
Předmětem veřejné zakázky jsou opravy a údržba automobilů. Bližší specifikace a velikost vozového parku. Servis automobilů bude realizován na základě objednávek jednotlivých zadavatelů, a to v nepřetržitém režimu po celou dobu plnění veřejné zakázky v závislosti na aktuálních provozních potřebách jednotlivých zadavatelů, tj. na základě jejich ...
Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby
Uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem (v rámci každé části veřejné zakázky), jejímž předmětem bude vymezení rámcových obchodních podmínek pro poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele v regionech dle částí veřejné zakázky.
Poptávám leštění plastů u vozu zn. BMW
Poptávám leštění plastů na světlech u vozu BMW E39.
Zajištění servisních služeb pro ARRIVA MORAVA a.s.
Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění předem stanovené pozáruční periodické údržby vozidel zadavatele, provádění safety prohlídek vozidel, provádění nepřetržitého servisu při vzniku závady, měření splnění emisních limitů, dodávka náhradních dílů, olejů, maziv a ostatního materiálu.