Oprava a údržba služebních vozidel TSK hl. m. Prahy a.s.
Předmětem této veřejné zakázky jsou opravy, údržba a servis služebních vozidel zadavatele, a to včetně karosářských prací, povinných servisních prohlídek, výměny nových pneumatik apod. v závislosti na jeho potřebách. V případě, že servisní a/nebo opravárenský úkon nebude možno provést ,,na počkání“, tj. do 1 hodiny od převzetí vozidla, bude ...
Poptávám opravu vozu značky Škoda Fabia
Poptávám výměnu těsnění u vysokotlakého čerpadla, propouští naftu kolem hřídele do rozvodů, jinak auto jede normálně. Jedná se o Fabii II 1,6 Tdi, 66 kw, Děkuji za odpověď.
Poptávám opravu vozu značky Renault Trafic
Poptávám opravu vozu značky Renault Trafic. Potřeboval bych opravit Renault Trafic 2,5 obsah, 107 KW, rok výroby 2007.
Opravy motorov Cursor 8, Cursor 9, Tector
Predmetom zákazky je generálna oprava motorov CURSOR 8, CURSOR 9 a TECTOR v zmysle technickej špecifikácie uvedenej bližšie v súťažných podkladoch.
Náhradné diely na prívesné vozíky
Nákup originálnych náhradných dielov a príslušenstva k prívesným vozíkom a pozáručny servis prívesných vozíkov.
Oprava motorov CURSOR 8, CURSOR 9, TECTOR
Predmetom zákazky je generálna oprava motorov CURSOR 8, CURSOR 9 a TECTOR v zmysle technickej špecifikácie uvedenej bližšie v súťažných podkladoch.
Opravy prevodoviek - ZF
Predmetom zmluvy je Dielo oprava Prevodoviek, bližšie špecifikované v súťažných podkladoch.
Servis silničních motorových vozidel
Předmětem veřejné zakázky na služby je uzavření dvou samostatných rámcových smluv na servis sanitních a zásahových vozidel a servis ostatních vozidel Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Součástí předmětu plnění u obou smluv bude i dodání náhradních dílů, součástek a příslušenství k těmto vozidlům. Zadavatel, v souladu s § 101 odst. 1 ...
ZZS ZK – Opravy motorových vozidel 2020
Předmětem veřejné zakázky je provádění komplexního pozáručního servisu, mimozáručních a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách motorových vozidel zadavatele podle skutečné potřeby, případně nákup náhradních dílů na vozidla zadavatele.
Servis a údržba vozidel Olomouckého kraje a jeho příspěvkových organizací 2020 - 2025
Předmětem veřejné zakázky jsou servis, opravy a údržba vozidel Olomouckého kraje a jeho příspěvkových organizací (dále také „servis vozidel“ nebo „služby“). Předmětem všech dílčích částí veřejné zakázky je provádění servisu, opravy a údržby vozidel Olomouckého kraje a jeho příspěvkových organizací Poskytovatelem. Poskytovatel se zavazuje ...
Servis, údržba a iné súvisiace služby pre vozidlá Záchrannej služby Košice
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre záručné a pozáručné opravy motorových vozidiel, vrátane náhradných dielov použitých k oprave motorových vozidiel Záchrannej služby Košice a iných súvisiacich služieb počas trvania rámcovej dohody.
Lakování karoserie, Německo
Chtěl bych nechat můj starý vůz Saab 900 Cabrio svařit a nalakovat!
Záruční a pozáruční servis motorových vozidel tovární značky Škoda na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky je poskytování záručního a pozáručního servisu, dalších servisních a souvisejících úkonů a služeb na vozidlech tovární značky Škoda pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let.
Poptávám servis nákldních vozidel značky MAN a DAF
Poptávám servis na nákladní vozidla (LKW) značky MAN a DAF 7,5t. Brno a okolí.
Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na vůz značky Audi
Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na vůz značky Audi tt 165kw, r.v. 1999, motor APX.
Záruční a pozáruční servis motorových vozidel tovární značky Volkswagen na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky je poskytování záručního a pozáručního servisu, dalších servisních a souvisejících úkonů a služeb na vozidlech tovární značky Volkswagen, pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let.
Poptávám servis osobního vozu značky Ford
Poptávám servis osobního vozu značky Ford S-Max 1,8 tdci 92 Kw, rok výroby 2009, výměnu rozvodu (horní řemen a dolní kazeta řemen/nebo řetěz). Plus výměna motorového oleje vč. filtru a palivového filtru.
Servisné prehliadky, údržba a opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel vo vlastníctve JAVYS
Predmetom zákazky je : - zabezpečenie údržby, servisných prehliadok a opráv osobných a úžitkových motorových vozidiel vo vlastníctve JAVYS, a.s., - zabezpečenie náhradných dielov potrebných na všetky opravy od autorizovaných dodávateľov, - zabezpečenie odťahových služieb v prípade nepojazdnosti osobných a úžitkových motorových vozidiel v rámci ...
Opravy osobních vozidel a dodávky náhradních dílů pro vozy značky Land Rover
Předmětem veřejné zakázky je zajištění oprav všech typů osobních vozidel značky LAND ROVER včetně modelových provedení a dodávky náhradních dílů na 48 měsíců.
Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby služobných osobných motorových vozidiel
Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby služobných osobných motorových vozidiel: - vykonávanie predpísanej údržby po odjazdení predpísaného počtu prevádzkových jednotiek (servisné a garančné prehliadky), - opravy motorov, ich skupín a podskupín, - klampiarske práce a opravy karosérii, - lakovnícke práce, - opravy a výmeny skiel, - ...
Servisné prehliadky, údržba a opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel
Predmetom zákazky je : - zabezpečenie údržby, servisných prehliadok a opráv osobných a úžitkových motorových vozidiel vo vlastníctve JAVYS, a.s., - zabezpečenie náhradných dielov potrebných na všetky opravy od autorizovaných dodávateľov, - zabezpečenie odťahových služieb v prípade nepojazdnosti osobných a úžitkových motorových vozidiel v rámci ...
Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby autobusov
Vykonávanie pravidelných servisných prehliadok, údržby a opráv autobusov továrenských značiek KAROSA, SOR, IVECO, MERCEDES a RENAULT Master BH 8LT.
Oprava 4 podvozků TATRA 815
Předmětem veřejné zakázky na služby je oprava 4 kusů podvozků TATRA 815. Cílovým stavem je opětovná provozuschopnost vozidel včetně zajištění všech dalších funkcí vyplývajících z univerzálnosti podvozku.
Pozáručný servis a opravy vozidiel Land Rover
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb súvisiacich s vykonávaním pozáručného servisu, opráv a dodávok náhradných dielov na vozidlá továrenskej značky Land Rover
Servis a oprava vozidiel
Predmetom zákazky je poskytnutie služieb servisu a opravy vozidiel.