Poptávám STK a emise pro nákladní vozy

Poptávám STK a emise pro nákladní vozy

Žádám o zaslání cenové nabídky na STK + emise na nákladní vozidla s naftovým motorem a valníkové návěsy.Cenovou nabídku zašlete obratem.
Děkuji Pavel Miech
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2011 07:11

Platnost poptávky:
17.06.2011 16:04

Kontaktní osoba:
ČR SSHR závod Opavan ,Hlavní 198,747 91 Štítina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

P - TRANSPORT s.r.o. Broumov, Náchod Blíží se Vám konec aktuálního období měření emisí? Nebo jste dokonce zjistili, že je máte propadlé? Vaše správná volba pro nové měření je naše firma poblíž Náchoda. Zajistíme Vám kompletní měření emisí neřízených a řízených systémů - zážehových a vznětových motorů.  K měření používáme moderní zařízení od firmy ACTIA CZ  multifunkční stanici ACTIGAS 705. Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 zážehové motory Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie M2, M3 a N2, N3 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie T vznětové motory


Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Komponenty pro hydraulické sklápění koreb a servis hydrauliky u sklápěcích aut

Servis hydrauliky, hydraulických zvedáků u všech typů sklápěcích aut zajišťuje v lokalitě Zlínský kraj společnost SLOMAK spol. s r.o. Zlín. Prodáváme komponenty pro hydraulické sklápění koreb u nákladních vozidel. Napište si prostřednictvím formuláře o náhradní díly. Rozvoz zajistíme po celé ČR. Dodáme těsnění, matice, ventily, pánve, otočné spoje, kryty zvedáku, ložiska, rozvaděče, pojistky, majlery a další díly hydrauliky. Také prodáváme náhradní díly na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa výměnným způsobem.


Pravidelná technická prohlídka automobilu, motocyklu i přípojného vozidla

Pravidelná technická prohlídka automobilu, motocyklu i přípojného vozidla

Stanice technické kontroly STK Ritz s.r.o. sídlí v objektu autosalonu Renault v Šenově u Nového Jičína - má již dlouholeté zkušenosti v oblasti pravidelných technických prohlídek, měření emisí či evidenčních kontrol a navíc také odpovídá moderním požadavkům. Stanice technické kontroly STK Ritz poskytuje tyto služby: - pravidelné i opakované technické prohlídky automobilu, motocyklu, přípojného vozidla i nákladního automobilu - technické kontroly dovezených, přestavěných i individuálně vyrobených vozidel - informativní kontroly pro zjištění stavu vozidla - evidenční kontroly - měření emisí. Nenechte pravidelnou technickou prohlídku na poslední chvíli a zajistěte si ji včas ve stanici technické kontroly STK Ritz u Nového Jičína.


Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru může zamezit nenávratným škodám způsobeným zanesením motoru nečistotami. - dekarbonizace slouží k vyčištění motoru - tím dekarbonizace zvyšuje výkon - dekarbonizace snižuje také spotřebu pohonných hmot Dopřejte svému vozu pravidelnou kontrolu, která odhalí, zda je pro vás dekarbonizace motoru potřeba! Může vám ušetřit spoustu nervů a samozřejmě peněz za nový motor.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Karosářské práce velkého i malého rozsahu

Karosářské práce velkého i malého rozsahu

Hledáte kvalitní autoservis, který poskytuje diagnostiku motoru a karosářské práce? Pak svěřte svůj vůz do rukou odborníku, v naší firmě AUTOSERVIS ŠAJTAR nabízíme veškeré karosářské práce velkého i malého rozsahu. Věnujeme se především vozům značky Renault, ale také ostatním značkám automobilů. Firma funguje na trhu přes 10 let a od počátku se zaměřujeme na servis vozů značky Renault. Máme bohaté zkušenosti, a proto nás vyhledávají majitelé Renaultů nejen z Ostravy a blízkého okolí. Krom karosářských práci vám poskytneme veškeré opravy a nabízíme prodej: - náhradních dílů - zahraniční auta - tlumičů pérování SACHS - výfukových tlumičů BOSAL včetně montáže - brzdových destiček - pro tuzemské i zahraniční automobily - pneumatik.