NĚMECKO; Prefabrikované stavební díly

NĚMECKO; Prefabrikované stavební díly

Hledám spolehlivé dodavatele z východní Evropy, kteří nám zhotoví prefabrikované stavební díly:
-díly CNC soustružené, frézované
-povrchové úpravy (lakování, potahování)
-vysekávané díly, výlisky
-konstrukční práce (svařování, řezání kyslíkem, laserem, ohýbání)
-montáže konstukčních celků

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen zuverlässige Lieferanten aus Osteuropa die für uns diverse Bauteile aus unterschiedlichen Bereichen fertigen:

- CNC-Dreh/Frästeile
- Oberflächenbehandlungen (Lackieren, Beschichten)
- Stanzteile
- Stahlbauarbeiten (Schweißen, Brennschneiden, Lasern, Biegen)
- Baugruppenmontage
Poptávka byla vložena dne:
24.01.2011 09:33

Platnost poptávky:
24.04.2011 09:25

Kontaktní osoba:
Fertigungstechnik Denk

Kontaktní email:

Telefon:
09901 - 94 85 77

Fax:
09901 - 94 85 79

Země:
Bayern

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Hledáte českého výrobce strojírenských dílců? Pak neváhejte a kontaktujte ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.! Naše společnost provádí soustružení a frézování kovů na CNC strojích. Využíváme klasické soustruhy a frézky, vrtačky, pily pro řezání tyčí, pily pro řezání tabulí, stroje na obrábění ozubení. Obrábíme veškeré druhy materiálů používané ve strojírenství a to včetně špatně obrábitelných materiálů. K výrobě používáme zejména stroje - CNC soustruhy, CNC obráběcí centra a CNC brusky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na našich webových stránkách.


Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Potřebujete firmu zabývající se tryskáním nerezových povrchů balotinou? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás, společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o., která sídlí v Brně-Modřicích. Poskytujeme služby v oblasti povrchových úprav kovů, tryskání nerezových povrchů balotinou. Tryskání balotinou je velmi moderní povrchová úprava antikorozních ocelí jedná se o otryskávání povrchu skleněným nebo keramickým granulátem unášeným proudem vzduchu o tlaku 0,6 až 0,7 MPa. Povrch po otryskání je sametově lesklý až sametově matný. Provádíme tryskání ve dvou speciálních komorách o rozměru 5×5 a 10×5m. Jsme ve spolupráci s mnoha strojírenskými podniky, zámečnickými dílnami a jinými podniky. Více informací najdete na webových stránkách.


Prášková lakovna Tachov

Prášková lakovna Tachov

Plně automatizovaná průběžná linka práškové lakovny a její vyškolená obsluha zaručí perfektní pokrytí veškerých kovových předmětů o maximálních rozměrech 800 mm na šířku, 2000 mm na výšku a délky 3000 mm. Pro dosažení dvojnásobných výsledků korozních testů adheze využíváme místo klasické předúpravy železitým fosfátem přípravek Alfipas 752. Pokud máte o naše služby zájem nebo máte-li k práškové lakovně dotazy, neváhejte se obrátit na společnost KOVOVÝROBA HONZÍK s.r.o.


Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Velkoochodní prodejce hutního materiálu, firma KAMAX - METAL Kroměříž, provádí i zpracování plechů - veškeré materiály připravíme na požadovaný rozměr a tvar dle Vašich požadavků. Provádíme svařování a dělení, pálení, stříhání, ohýbání plechů. Zajištěna je i doprava materiálu. Proto je naše oblast působnosti širší - Kroměříž i Olomoucký kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov. S důvěrou se na nás obraťte, využijte naše dlouholeté zkušenosti.


Kovoobrábění, obrábění kovů na CNC strojích-soustružení, frézování

Kovoobrábění, obrábění kovů na CNC strojích-soustružení, frézování

Strojírenský podnik ZAKO Turčín Zlín-Březnice se zaměřuje na kovoobrábění - obrábění kovů na CNC pětiosých strojích, vertikálních obráběcích centrech, CNC i klasické soustružení, frézování klasické i broušení na plocho. Třetina produkce je určena pro český trh, větší část pro zahraniční trh - do zemí Německo, Rakousko, Holandsko, Švýcarsko. Náš strojní park: - obrábění na CNC pětiosých strojích DMU 85, 105, MCV 1220 POWER - pětiosá vertikální obráběcí centra MCFV, MCV pro přesné tvarové obrábění a vrtání - soustružnicko frézovací centrum GAMMA CTX 2000 - horizontální CNC obrábění na vyvrtávačce WHQ 13 CNC - CNC soustružení - soustruhy SL 403BMC/800, SPR 100, S-50, GOODWAY GLS 200, Gildemeister 420 linear - frézování klasické - stůl 1800x600x700mm - soustružení klasické - průměr max. 500mm, točná délka 2500mm) - rovinné brusky - broušení na plocho dílců s rozměry max. 650x2000mm.


Zámečnické a svářečské práce, kovovýroba, ocelové konstrukce

Zámečnické a svářečské práce, kovovýroba, ocelové konstrukce

Potřebujete stavební kovové konstrukce na mírů? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Karel Gába - Zámečnické práce, kterou najdete v obci Doloplazy v okrese Olomouc. Zaměřujeme se na veškerou kovovýrobu, svářečské a zámečnické práce. Naší specializací jsou především malé a střední stavební ocelové konstrukce, regálové sestavy či plechové skříně na rozvaděče. Dále pak vyrábíme kovové brány, branky, oplocení, plotové dílce, zábradlí, konstrukce schodišť, mříže. Všechny naše produkty jsou realizovány velmi precizně, z kvalitních materiálů, povrchovou úpravou dle přání a požadavků zákazníka.