NĚMECKO; Prefabrikované stavební díly

NĚMECKO; Prefabrikované stavební díly

Hledám spolehlivé dodavatele z východní Evropy, kteří nám zhotoví prefabrikované stavební díly:
-díly CNC soustružené, frézované
-povrchové úpravy (lakování, potahování)
-vysekávané díly, výlisky
-konstrukční práce (svařování, řezání kyslíkem, laserem, ohýbání)
-montáže konstukčních celků

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen zuverlässige Lieferanten aus Osteuropa die für uns diverse Bauteile aus unterschiedlichen Bereichen fertigen:

- CNC-Dreh/Frästeile
- Oberflächenbehandlungen (Lackieren, Beschichten)
- Stanzteile
- Stahlbauarbeiten (Schweißen, Brennschneiden, Lasern, Biegen)
- Baugruppenmontage
Poptávka byla vložena dne:
24.01.2011 09:33

Platnost poptávky:
24.04.2011 09:25

Kontaktní osoba:
Fertigungstechnik Denk

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Bayern

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Firma PLADO, s.r.o. se sídlem v Ivančicích provádí povrchovou úpravu kovů - práškové lakování - všech kovových výrobků, a to s teplotní odolností minimálně 200°C. PLADO s.r.o. Vám může v rámci práškového lakování poskytnout: - práškové lakování na nejrůznější typy kovových výrobků - fosfátování – dokonalé očištění kovových dílů před jejich samotným lakováním - odolnou, efektivní a vysoce odolnou povrchovou úpravu kovů - povrchovou úpravu kovů, která je šetrná k životnímu prostředí - provedení práškového lakování v odstínech barevné stupnice RAL


Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Profesionální zakružování trubek, spirál a profilů vám poskytne zavedená, ryze česká společnost Přidal s.r.o. z Olomouckého kraje, která je zaměřená na strojírenství a kovovýrobu. Díky mnohaletým zkušenostem máme spokojené zákazníky po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí. Zakružování trubek a profilů provádíme na kvaitní CNC řízené zakružovače. Své služby zajistíme pro široký okruh zákazníků ať už se jedná o strojírenský, automobilový, letecký průmysl nebo stavebnictví. Vytvoříme také praktické a designově zajímavé stojany na kola. Zakružování trubek a profilů - maximální průměr trubky je 70 mm. V naší firmě Přidal s.r.o. si poradíme s plechy, trubkami i profily všech tvarů a velikostí a ohneme je nebo zakružíme dle přání zákazníka.


Kovovýroba, tryskání, lakování a řezání plechů - moderní obrábění kovů na CNC strojích

Kovovýroba, tryskání, lakování a řezání plechů - moderní obrábění kovů na CNC strojích

Vyrábíme zakázkovou kovovýrobu dle dokumentace zákazníka: - CNC laserové obrábění dutých profilů - zámečnické práce - svařování MIG / MAG / TIG - tryskání v závěsném Tryskači - práškové lakování - Komaxit - CNC laserové řezání plechů - CNC přesné ohýbání plechů - ohýbání profilů - jiné povrchové úpravy - kompletace sestav, montáž komponentů - balení.


Klasické, CNC, strojní obrábění, odlitky -  dodávka, prodej

Klasické, CNC, strojní obrábění, odlitky - dodávka, prodej

Sháníte společnost na Brněnsku provádějící CNC obrábění? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma USOB s.r.o., dodává odlitky z litin ocelí, provádí strojní obrábění odlitků CNC obráběním. Poskytujeme kompletní dodávky strojních dílů. Vlastníme CNC obráběcí centrum HASS VF 2 s řízenou čtvrtou osou. Pracovní rozsah CNC stroje je X-760 Y-400 Z-500. Do určité ceny navrhneme vhodnou technologii výroby modelů, odlitků a forem. Provedeme obrábění dle Vámi předložené výkresové dokumentace. Programování CNC obráběcích frézovacích strojů a center podle Vašeho požadavku i dodáním technologie na klíč. K práci využíváme moderní CNC obráběcí a měřící technologie. Na výrobky poskytujeme 12-ti měsíční záruku. Když se domluvíme se zákazníkem, dodáváme rozměrové protokoly na určený počet kusů.


Svařování barevných kovů, oceli, nerez oceli - metodami CO, TIG, MIG, MAG

Svařování barevných kovů, oceli, nerez oceli - metodami CO, TIG, MIG, MAG

V profesi svařování se snoubí vysoká odbornost a zkušenost. Špičkovou techniku a přídavné materiály používá při svařování metodami CO, TIG, MIG, MAG společnost AT Weldsteel s.r.o. v Blansku. Svařujeme barevné kovy, ocel, nerez ocel i hliník. Svařujeme všemi běžnými metodami: - CO - TIG - MIG - MAG - bodové svařování výrobou svařenců - kondenzační přivaření - nýtování šroubů a matic Máme vytvořeno několik svářečských pracovišť podle druhu a velikosti svařenců.


Zakázkové CNC obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Zakázkové CNC obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Firma Kolmetal s.r.o. Kolín se specializuje na zakázkové CNC obrábění kovů a dále na povrchové úpravy. Obrábění kovů a povrchová úprava kovů Zaměřujeme se především na obrábění, soustružení a frézování kovů - řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Dále pro nás není problém provést i kvalitní povrchovou úpravu - galvanické pokovování - Zn, Ni, Cr, eloxování, lakování, leštění kovů, kalení kovů a na vakuové kalení kovů. CNC obrábění různých materiálů ocelí nerezových ocelí nástrojových ocelí mosazi duralu mědi hliníku plastů