Poptávám palubky

Poptávám palubky

Palubky 12mm celkem 18m2.....ve kvalitě B, C
Prosím cenu a místo odběru.
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2010 14:22

Platnost poptávky:
09.12.2010 13:50

Kontaktní osoba:
Jindřich Vaněček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 200 180

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hoblované hranoly, hranolky, trámy, fošny, desky - dodávka, prodej

Hoblované hranoly, hranolky, trámy, fošny, desky - dodávka, prodej

Potřebujete kvalitní hoblované hranoly či desky? Podívejte se na náš eshop nebo navštivte naši prodejnu a určitě naleznete to, co potřebujete. Je Vám k dipozici kvalifikovaný personál, který Vám s čímkoli rád poradí. Hoblované hranoly využijete například tam, kde je potřeba rovných trámů, pod podlahy, při stavbě pergoly nebo altánu. Hoblované řezivo máme v různých rozměrech: - 60x80 - 80x80 - 100x100 - 70x140 - 50x100 - 30x100 - 30x200 - 140x100 - 140x140 - 80x100 - 38x235 - 40x120 - 40x140 - 50x120 - 70x70 - 50x200 - 40x150 - 40x200. Ke každému nákupu nad 1.000Kč obdržíte pozornost a pro velkoobchodní odběratele máme 5% slevu!


Velkoobchod – masivní dřevěné podlahy, parkety, vlisy, prkna, mozaiky, Praha

Velkoobchod – masivní dřevěné podlahy, parkety, vlisy, prkna, mozaiky, Praha

Hledáte dřevěnou podlahu pro Váš interiér? Pak si jistě vyberete ve velkoobchodu BOMA PARKET z Prahy. Dřevo na podlaze je zajisté dobrou volbou. Díky němu bude ve Vašem interiéru kus přírody. Dřevěné podlahy jsou navíc nadčasové, vyznačují se dlouhou životností, jsou krásné a praktické zároveň! V širokém sortimentu BOMA PARKETU najdete kvalitní dřevěné podlahy od prověřených dodavatelů za skvělé ceny: - masivní podlahy dřevěné - masivní parkety - dub, buk, vlisy - mozaiky - podlahová prkna - podlahy z exotických dřevin - venkovní terasové rošty. Samozřejmostí je také další podlahový materiál včetně doplňků. S výběrem vhodné dřevěné podlahy Vám ochotně poradí odborníci ze společnosti BOMA PARKET, která je v oboru podlah již od roku 1997. Najdete ji na 3 místech v Praze!


Plovoucí podlahy, komplexní podlahářské práce

Plovoucí podlahy, komplexní podlahářské práce

Sháníte-li firmu, která realizuje plovoucí podlahy a provádí podlahářské práce, jste na správném místě, společnost Koberce PONORKA, se sídlem ve Vsetíně, se na tyto práce specializuje a je jedničkou ve svém oboru, také díky své dlouholeté historii. Na více než 300m2 prodejní plochy nabízíme široký sortiment koberců, PVC či plovoucích podlah. Kromě prodeje podlahových krytin Vám firma PONORKA nabízí komplexní poradenství při výběru ideálního materiálu a designu odpovídajícímu Vašim představám, zajištění dopravy zakoupeného zboží i odbornou montáž vybrané krytiny a další podlahářské práce, jako je broušení či lakování parket. Hledáte-li kvalitní a ověřenou firmu prodávající podlahové krytiny a zabývající se zároveň podlahářskými pracemi, je pro Vás firma Koberce PONORKA ideální volbou.


Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové čtverce

Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové čtverce

Už Vás nebaví Váš starý koberec? Rádi byste oživili svůj interiér novým kobercem? Pak navštivte internetové stránky firmy FLOMAT s.r.o. a vyberte si z naší široké nabídky moderních koberců. V našem sortimentu naleznete širokou škálu koberců v různých provedeních, typech, barvách či materiálech. Koberce a další příslušenství: - kusové - dětské - metrážové - běhouny - kobercové moduly, čtverce, dílce - nášlapy na schody - koupelnové a kuchyňské předložky - vstupní rohožky. Vybraný koberec Vám vyrobíme či obšijeme dle Vašeho přání. Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit, každému zákazníkovi se snažíme poradit při výběru.


Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, venkovní obložení budov v mnoha barvách

Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, venkovní obložení budov v mnoha barvách

Nová technologie, kterou využívá firma Frajt s.r.o. Kroměříž je perforace desek vysokotlakého laminátu HPL, jde o tvrdý, velmi odolný materiál. Perforované panely jsou novou cestou, jak obohatit vzhled budov i vnitřního prostoru - jsou vhodné jako obklady stěn i venkovní obložení budov. Použití: - obklady stěn stadionů, tělocvičen - akustické obklady - výplně zábradlí - wellness, SPA, bazény - venkovní obložení budov - designová provětrávaná fasáda - zastínění prostor - pergoly - výplně zábradlí - balkónové výplně. HPL deska perforací získává nejen atraktivní vzhled, ale i vlastnosti, kterých lze využít tam, kde jsou vysoké nároky na mechanicko–fyzikální vlastnosti, nebo je žádoucí pohlcování zvuku. Navíc se perforované desky snadno montují, udržují a čistí. Vlastnosti perforované HPL desky: - dekorativní, moderní design - dostupnost v mnoha barvách - optimální barevná stálost - odolnost proti poškrábání - odolnost proti vodě, vodní páře i rozpouštědlům - rázová odolnost - vysoká mechanická pevnost - jsou samonosné - nekorodují - fyziologicky nezávadné - neohrožují životní prostředí - neobsahují organické halogeny, sloučeniny síry ani těžké kovy a azbest.


Flexibilní designové desky s širokým využitím, prodej flexible wood

Flexibilní designové desky s širokým využitím, prodej flexible wood

Sháníte v oblasti flexibilní designové desky dukta® - flexible wood? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nyní máme v nabídce novou designovou desku dukta® - flexible wood , jedná se o ekologický výrobek, který je určen do interiéru. Desky jsou výhodné pro svou vizuální atraktivitu a dobrou absorpci zvuku. Desky Dukta® jsou jedno nebo oboustranně profrézované desky na bázi dřeva. Díky speciálnímu frézovacímu postupu dosáhneme pružnosti desky. Jsou ideální hlavně pro použití na stěny a stropy (rovné i zakřivené plochy), taktéž pro samostatně stojící dělící stěny i pro nábytek. Desky prodáváme v provedení MDF natur, MDF černá, 3-vrstvá smrková deska, buková překližka. Výběr materiálu závisí na typu frézování. Desky Dukta® jsou ideální i pro akusticky citlivé prostory. Více informací najdete na našich webových stránkách.