Poptávám obrazy českých malířů

Poptávám obrazy českých malířů

Zakoupím obrazy českých umělců např.Načeradský Jiří, Kremlička Rudolf, Sýkora Zdeněk, Matal Bohumír a další, které jsou ve vlastnictví zahraničních majitelů(Rakousko, Německo, Holandsko, Francie a další.).Na vyžádání zašlu kompletní seznam preferovaných umělců.
Poptávka byla vložena dne:
13.04.2010 11:27

Platnost poptávky:
13.05.2010 11:24

Kontaktní osoba:
František Smělík

Kontaktní email:

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. se nachází v sousedství Vinohradského divadla v Praze na Vinohradech a nabízí komediální představení pro dospělé i dopolední program pro školy. Stálý repertoár pro dospělé obsahuje desítky her od známých domácích i zahraničních autorů. Děti zase určitě pobaví klasická nebo moderní pohádka. Divadlo má dlouhou historii a dříve zde sídlilo také divadlo Spejbla a Hurvínka. Diváci mají k dispozici bezbariérový přístup a 342 pohodlných míst k sezení. Součástí divadla je také Divadelní kavárna, jejíž prostory jsou ozvláštněny pravidelnými výstavami s měsíční obměnou.


Městské divadlo Kladno – novinky pro následující sezónu

Městské divadlo Kladno – novinky pro následující sezónu

Chodíte rádi za kulturou a jste fanouškem divadla? Bydlíte na Kladně nebo v jeho okolí? Zavítejte k nám, do Městského divadla Kladno, kde zažijete jedinečný kulturní zážitek. Jsme jedním z nejstarších divadel a návštěvníkům nabízíme bohatý program ve formě divadelních představení, různých kulturních programů, přednášek nebo nově organizujeme firemní večírky. Momentálně připravujeme tři nové inscenace, které budou mít premiéru na podzim a v zimě 2021, a to hru Tři mušketýři, Nejstarší řemeslo a velmi populární Annu Kareninu. Takže se máte na co těšit. Spoustu novinek bude i na jaře 2022. Navíc si od 1. června můžete kupovat předplatné na sezonu 21/22, které ukrývá spoustu výhod. Vybírat můžete z několika typů. Momentálně Vás můžeme pozvat na hru „Jak umřít na rokenrol“. Na webu našeho divadla naleznete celý program divadla, informace o divadelních představeních, o vedení divadla a mnoho dalších informací. Dokonce můžete podniknout virtuální prohlídku divadla.


Městské kulturní středisko s organizací společenských akcí, divadel, koncertů, Vyškov

Městské kulturní středisko s organizací společenských akcí, divadel, koncertů, Vyškov

Program plný zábavných společenských akcí připravuje Městské kulturní středisko ve Vyškově. Zajišťujeme kompletní společenské a kulturní akce od divadelních přestavení přes hudební festivaly až po cestopisné besedy a přednášky. Pro naše občany se snažíme zajistit vždy ten nejzajímavější program, ať už se jedná o klavírní recitály či maškarní plesy. Jsme důležitým organizátorem veřejných akcí, u kterých se postaráme o veškeré náležitosti. Aktivně podporujeme místní spolky, jež jsou důležitou součástí našeho společenského života. V rámci našich služeb smysluplně nakládáme s pronájmem Besedního domem, hřbitovním kostelem Panny Marie i pódiem na Masarykově náměstí.


Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla

Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla

Chystáte se s dětmi na maškarní ples? Rádi se účastníte masopustu a potřebujete kostým? Pak se obraťte na Znojemskou Besedu, která se stará o pronájem kostýmů, mobiliáře či sálů. Také organizujeme různé kulturní a společenské akce a zajišťujeme provoz Městského divadla ve Znojmě. Na našich webových stránkách najdete aktuální ceny a kontakt pro rezervaci kostýmů. Ať už se chystáte na maškarní ples, masopust či dětskou oslavu v maskách, půjčte si kostým u nás. Pronajímáme buď komplety či pouze část kostýmů. Případně si u nás můžete vypůjčit maskota. Zajistíme i pronájem mobiliáře, židle či pódium, ale i celé sálu pro soukromé i komerční účely. Provozujeme i Městské divadlo Znojmo, kde pro Vás máme přichystaný pestrý program skvělých her. Zaměřujeme se i na organizace kulturních a společenských akcí a také historické prohlídky města.


Kulturní a informační centrum města Velešín, provoz kina a pořádání kulturních akcí

Kulturní a informační centrum města Velešín, provoz kina a pořádání kulturních akcí

Představujeme Vám Kulturní a informační centrum města Velešín, které provozuje kino a pořádá kulturní akce pro děti a dospělé všech věkových kategorií. Zasedací místnost s interaktivní tabulí v budově kina slouží ke konání seminářů, přednášek a tvoří zázemí pro kulturní spolky a sportovní kluby. Dále zajišťujeme vydávání Velešínského zpravodaje, provoz Infocentra Pomalší – Velešín, muzea a Výstavní galerie Jakub, kde se pořádají výstavy a přednášky. Pro všechny zájemce pořádáme turistické výlety a zájezdy. Kulturní a informační centrum, činnost: - turistické informační centrum - kino Velešín - galerie Jakub - kinokavárna Relax - muzeum Neseďte doma a navštivte Kulturní a informační centrum města Velešín, kde se dozvíte co se pořádá za akci nebo co můžete zhlédnout v kině.


Infocentrum s provozem kina, společenského sálu, knihovny i zámku s jízdárnou Světce

Infocentrum s provozem kina, společenského sálu, knihovny i zámku s jízdárnou Světce

S celodenním programem pro děti i dospělé poradí Městské kulturní středisko Tachov MKS Tachov. Předmětem našich činností je společenský a kulturní život ve městě Tachov. Provozujeme městské kino, knihovnu, společenský sál, zámek i jízdárnu. Ochotně Vám poradíme ve věci otevíracích hodin zámku i muzea, poskytneme potřebné vstupenky na divadelní představení, případně nabídneme profesionální průvodcovské služby. Naše město je malebným místem, kde se snoubí daleká historie s živou kulturou i ryzí přírodou. Navštívit zde můžete skvostnou novogotickou jízdárnu, projít se k baroknímu Husmannovu mlýnu a večer zakončit v našem moderním městském kině.