Poptávám betonový nájezd do RD pro invalidní vozík

Poptávám betonový nájezd do RD pro invalidní vozík

Poptávám betonový nájezd do rod. domu pro invalidní vozík. Převýšení je 2 schody.
Poptávka byla vložena dne:
27.06.2024 09:16

Platnost poptávky:
27.07.2024 09:12

Kontaktní osoba:
Helena Zemanová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 878 723

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Pokud hledáte podlahu, která bude vhodná do provozů jako je chemický, potravinářský, strojírenský nebo textilní průmysl, tak jsou pro vás tou správnou volbou lité epoxidové stěrky, na které se specializuje firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Zabýváme se výrobou průmyslových podlah a aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot. Lité epoxidové stěrky - dodáváme jako finální úpravu betonových ploch - tyto lité podlahy jsou vhodné nejen do průmyslových provozů, ale také do laboratoří či skladů. Epoxidová stěrka - epoxidová stěrka Stopox BB-OS - spojovací můstek Stopox nebo epoxidová penetrace - stávající betonový podklad nebo nová betonová deska. Lité epoxidové stěrky vám zajistí vysokou odolnost proti oděru, dobrou přilnavost k podkladu, omyvatelnost a také jsou chemicky odolné.


Betonové podlahy pro dokonale rovnou podlahu, ideální pro podlahové vytápění

Betonové podlahy pro dokonale rovnou podlahu, ideální pro podlahové vytápění

Suchý beton je ideální materiál pro podlahové vytápění, protože má vysokou tepelnou vodivost a dokonale obklopuje rozvod topení. Na betonové podlahy se specializuje společnost De.Mann Group s.r.o. Beton je zdravotně nezávadný, skládá se pouze z vody, štěrku a cementu. Zároveň se jedná o extrémně pevný materiál, nevlní se, je odolný vůči plísním, vlhkosti i teplu, proto je ideální i do objektů s horšími podmínkami, jako jsou garáže či sklepy. V betonových potěrech se lépe drží teplo a snižují se tak náklady na energie. Garantujeme rovinnost 2 milimetry na 2 metry. Nejprve Vám vypracujeme cenovou nabídku, poté přijedeme vše vyměřit a pustíme se do samotné realizace včetně vyleštění. Počítáme s rovinatostí 2 mm na 2 metry. Betonové podlahy jsou velmi oblíbené pro svou pevnost, odolnost a estetiku. Kontaktujte nás.


Renovace betonových podlah technologií Superbeton -systém broušení, leštění, zpevnění, barvení betonových ploch

Renovace betonových podlah technologií Superbeton -systém broušení, leštění, zpevnění, barvení betonových ploch

Pokud chcete ze staré betonové podlahy udělat reprezentativní, řešením je její renovace či finální úprava povrchu. Společnost PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Olomouc využívá novou technologii Superbeton - systém broušení, leštění, barvení a zpevnění betonových podlah. Díky úpravě povrchu získá betonová podlaha atraktivní vzhled, vyšší pevnost a zvýší se tak i její životnost. Systém Superbeton je metodou bez nebezpečných rozpouštědel. Pokud budete mít zájem o zpracování cenové nabídky, neváhejte a kontaktujte nás na tel. 585204311.


Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž průmyslových a betonových podlah nejen v Olomouci, ale také po celé České Republice. Provádíme dodávku i montáž průmyslových a betonových podlah. Našim hlavním cílem je splnit požadavky zákazníků jako jsou například odolnost proti namáhání a chemickým látkám, ekologická nezávadnost či bezprašnost. Průmyslové a betonové podlahy: - betonové podlahy s klasickou nebo rozptýlenou výstuží - vysokopevnostní spřažené podlahy Estrix a Ferroplan - stěrkové podlahy - lité podlahy - plastbetonové podlahy - plastové podlahové desky Walastic - antistatické podlahy - betonová deska se vsypem a nátěrem. Jsme zde pro vás již od roku 1990 a zaměřujeme se především na rychlost, kvalitně odvedenou práci a také na poctivé ceny.


Epoxidové a polyuretanové podlahy zvýší odolnost a životnost betonových podlah

Epoxidové a polyuretanové podlahy zvýší odolnost a životnost betonových podlah

Řešíte, jak zvýšit odolnost podlahy ve Vaší garáži či ve skladových prostorech? Pokud máte vylitou podlahu betonem a chcete zvýšit její životnost i odolnost, pak byste se měli podívat na nabídku společnosti PODLAHOVÉ SYSTÉMY, která sídlí ve městě Liberec. Společnost PODLAHOVÉ SYSTÉMY nabízí chytré řešení v podobě epoxidových a polyuretanových podlah. Jde o systém úpravy podlahy, kdy se na betonovou podlahu vylije epoxidová nebo polyuretanová vrstva, která zvýší odolnost betonové podlahy a ochrání ji před znečištěním olejem, vodou nebo některým druhům kyselin. Tento systém úpravy betonových podlah je vhodný především pro: - garáže - parkovací plochy - skladovací prostory - podlahy v chemických průmyslech - rekonstrukci již poškozených betonových podlah Rádi byste se dozvěděli více, pak kontaktujte společnost PODLAHOVÉ SYSTÉMY z Liberce, která Vám ráda zodpoví Vaše další otázky.


Betonářské práce – kvalitní průmyslové podlahy

Betonářské práce – kvalitní průmyslové podlahy

Potřebujete zhotovit průmyslové podlahy? Obraťte se na společnost ATLANTA, a.s., která se zabývá komplexními stavebními pracemi, vč. litých průmyslových podlah – cementové a anhydritové. Naši společnost tvoří zkušený tým, proto nás neváhejte kontaktovat.