Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

PIRES s.r.o.

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

Poptávám nerez materiál

Poptávám nerez materiál

Poptávám nerez vingl 30x30x3 - 140m, prosím cenu za metr nebo tyč a jakl 30x30x2mm cca 60m ostatní podle ceny. Vyrábíme stojany pro akvaristiku. Děkuji, Winkler
Poptávka byla vložena dne:
20.06.2024 09:22

Platnost poptávky:
19.07.2024 06:47

Kontaktní osoba:
Winkler

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 889 291

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Velkoobchod hutního nerezového materiálu s centrálním skladem v Praze Vám dodá vysoce kvalitní výrobky z nerezové oceli. Naše společnost ITALINOX, s.r.o. působí na českém trhu téměř 30 let. Jsme zárukou kvality i rychlého dodání. Dodáváme korozivzdorné produkty. Nabízíme svitky, tyče různých profilů, trubky čtvercové, šestihranné, ploché i kruhové válcované z tepla i za studena. Dodáváme plechy děrované, dekorativní, podestové – slzičkové s povrchovou úpravou MAN, protiskluzové, kolorované plechy lakované nebo s barevnou fólií PVC a další výrobky z kvalitní oceli. Náš široký nabídkový sortiment najdete na našich www stránkách. V případě dotazu či zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Široký sortiment hutních výrobků, jako jsou tenkostěnné profily a kotevní prvky

Široký sortiment hutních výrobků, jako jsou tenkostěnné profily a kotevní prvky

Společnost FESTO ŠTODT se zabývá prodejem hutních výrobků již téměř třicet let. V této prodejně naleznete širokou škálu kotevní techniky, ale i svařované sétě a tenkostěnné profily. Vámi objednaný materiál je navíc možné dodat na Vámi zvolené místo určení. V naší prodejně neleznete kromě různorodých hutních výrobků také širokou škálu: - kotevní techniky – ocelové kotvy se šroubem nebo svorníkem, dvouplášťové nebo lešenářské kotvy, hmoždinky značky FISHER - svařovaných sítí, které jsou opatřeny čtvercovými nebo obdélníkovými otvory v různých variantách, které mají mnohostranné využití, např. při výrobě klecí, nábytku, oplocení atd. - otevřených tenkostěnných profilů – průřez C, U nebo L, které lze využít pro ocelové konstrukce nebo v zámečnictví


Profily, trubky, plechy a jejich dělení na míru - prodej hutního materiálu

Profily, trubky, plechy a jejich dělení na míru - prodej hutního materiálu

Sháníte kvalitní profily, trubky či různé plechy? Pak navštivte společnost GAVENDA v Krnově, kde Vám rádi poskytneme široký výběr hutního materiálu. Prodejem naše služby nekončí, také Vám rádi vyhovíme při dopravě a dělení hutního materiálu a to dle velikosti a druhu. Plechy: - tenké 0,5 až 2,5 mm - tlusté - hladké, od 3,0 mm - rýhované, slza 3,0 -8,0 mm - pozinkované 0,55 až 3,0 mm - páska. Trubky: - svařované - bezešvé - přesné - závitové. Profilová ocel: - kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) - čtvercová - 8x8 až 50x50 mm - plochá 20x4 až 250x10 mm - profily L, T, U, V - rovnoramenné 20x20 až 100x100 mm - nerovnoramenné - na zakázku IPE, UPE, HEA, HEB - žebírková betonářská ocel.


Dráty a drátové pruty z různých jakostí oceli pro průmyslové aplikace

Dráty a drátové pruty z různých jakostí oceli pro průmyslové aplikace

Největší výběr drátů a drátových prutů poskytuje firma Valbruna Central Europe s.r.o. z Olomouce. Potřebujete pružné ocelové dráty nebo tepelně odolné dráty? Neváhejte nás kontaktovat - v našem skladě v Olomouci skladujeme širokou škálu tažených drátů, drátů pro hromosvody a tvrzených drátů. V sortimentu zákazníci najdou válcované dráty, bleskovody, tepelně odolné dráty, tažené a pružné ocelové dráty, studené a paprskové dráty. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo se chcete dozvědět bližší informace o našich produktech, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího materiálu pro vaši aplikaci a zajistí rychlé a kvalitní dodání.


Výroba a prodej hutního materiálu – jekly, profily, betonářská ocel, trubky, plechy, dráty

Výroba a prodej hutního materiálu – jekly, profily, betonářská ocel, trubky, plechy, dráty

Hledáte v okolí Bořetic prodejce hutního materiálu? Potřebujete koupit trubky, plechy nebo jekly? Kontaktuje firmu Kovovýroba Herůfek z Bořetic, která se kromě zámečnických prací a kovovýroby zabývá i výrobou a prodejem hutního materiálu. Vyrábíme a prodáváme hutní materiál pro stavebnictví i strojírenství. Dodáváme betonářskou ocel, dráty, jekly, profily, trubky i plechy. Díky naší odbornosti Vám také poskytneme poradenství při výběru hutního materiálu a také zdarma zpracujeme cenovou nabídku.