Poptávám rekonstrukci studny

Poptávám rekonstrukci studny

Rekonstrukce studny. Výměna dosavadního dřevěného osazení ruční pumpy za betonové, zapojení čerpadla, vyčištění studny.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2024 07:43

Platnost poptávky:
15.06.2024 07:10

Kontaktní osoba:
Michal Hanuška

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 728 683

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění vrtané studny - pravidelné čištění, regenerace vrtů jako prevence znečištění vody

Čištění vrtané studny - pravidelné čištění, regenerace vrtů jako prevence znečištění vody

Vrtané studny vyžadují pravidelnou údržbu, aby nebyla voda kontaminovaná, je nutné zajistit čištění, dezinfekci studny od specializované firmy, oslovit můžete firmu Pavel Páleníček z Martinic u Kroměříže. Máme profesionální vybavení, služby poskytujeme po celé Moravě. Pravidelné čištění, regenerace vrtů je prevence proti znečištění vody. Pokud se do studny dostane biologický odpad nebo mechanické nečistoty, voda přestává být vhodná k pití a může být i zdraví škodlivá. Čištění vrtů je možné dělat vyplavováním, nejšetrnějším způsobem je však čištění zakaleného vrtu speciálním čerpadlem. Řešíme problém od příčiny, nejen důsledky zanesení či kontaminace. Cílem je udržet dlouhodobě ve studni pitnou vodu a prodloužit životnost studny.


Čištění, dezinfekce kontaminované či dlouho nepoužívané studny

Čištění, dezinfekce kontaminované či dlouho nepoužívané studny

U každé starší studny hrozí vlivem netěsnosti při přívalových dešťích nebo jarním tání, že voda ve studni bude kontaminovaná. Proto je potřeba, aby čas od času majitelé studny nechali provést čištění, dezinfekci studny od odborné firmy, díky tomu voda bude i dál nezávadná. Čištění studny je nutné také u dlouho nepoužívané studny, pokud ji chcete znovu používat. Firma Pavel Páleníček z Martinic provádí čištění, regenerace studny v lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj. Vyřešíme problém s kontaminovanou studnou. Pokud odhalíme netěsnosti v krytu studny, provedeme i opravu studny, aby dál nemohlo docházet k vnikání nečistot a nedošlo k další kontaminaci. U nepoužívané studny odstraníme dnové sedimenty, které zhoršují kvalitu vody a mohou omezovat přítok vody do studny.


Prohloubení kopaných studní nebo studní roubovaných kamenem

Prohloubení kopaných studní nebo studní roubovaných kamenem

Jestliže máte na svém pozemku starou kopanou studnu, kterou chcete prohloubit, kontaktujte specialisty v oboru výstavby a rekonstrukce studen, firmu STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Společnost zajišťuje prohlubování studní v Olomouci a jeho širokém okolí. Navrhneme řešení úpravy stávající studny a vyřídíme potřebné administrativní úkony na příslušeném úřadu. Demontujeme stávající čerpací techniku a skruž, abychom mohli provést prohloubení vrtu pomocí vrtné soupravy. Vrt vystrojíme plastovou zárubnicí, provedeme jeho obsyp a utěsnění. Vrt a kopanou studnu následně vyčistíme a následně navrátíme i nadzemní část studny. Na závěr namontujeme čerpací techniku.


Studnařské práce, čištění, údržba a opravy studní, kontrola a výměna čerpadel a pump

Studnařské práce, čištění, údržba a opravy studní, kontrola a výměna čerpadel a pump

O údržbu a čistotu Vaší studny se postará firma Pavel Páleníček - Čištění studní z Martinic u Kroměříže. Provádíme veškeré studnařské práce počínaje údržbou a opravou studní přes jejich následné čištění až po úpravu okolní plochy. Pomocí nejmodernějších technologických postupů vyčistíme Vaši studnu tak, abyste si mohli naplno užívat kvalitní a čerstvou vodu po celý nadcházející rok. Při čištění studny využíváme metodu vysokotlakého očištění, kdy odstraníme veškeré kaly, bakterie i jiné organické nečistoty, které mohou studnu dále kontaminovat. Současně se postaráme o následnou údržbu, kdy zkontrolujeme komponenty studny a provedeme případnou výměnu čerpadel, potrubí či pumpy.


Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Pokud potřebujete na stavebním pozemku či na zahradě vyřešit rychle výkopové a zemní práce, je Vám pro lokalitu Zlínský kraj, Kroměříž k dispozici Pavel Páleníček, který zajistí práce s minibagrem. Výhoda pásového minibagru je nízká hlučnost, minimální zatížení terénu, díky tomu, že není široký, projede i zahradní bránou šířky 90cm. Práce minibagrem: - výkopy pro přípojku vody, kanalizace, jímky, elektřiny - základy na plot - kopání bazénu, jezírka - terénní úpravy zahrady.


Hluboké studniční vrty-zdroj kvalitní pitné vody

Hluboké studniční vrty-zdroj kvalitní pitné vody

Se vzrůstající cenou kohoutkové vody je vhodné zvážit vlastní zdroj kvalitní pitné vody. Firma EKODRILL Zlín staví vrtané studny, je nutné provést hluboké vrty, protože voda je v dnešní době hlouběji. Firma EKODRILL provede hydrogeologický průzkum pozemku a najde zdroj podzemní vody. Vrtané studny doporučujeme více než kopané, protože máte zaručen přítok vody i v případě srážkového minima a je zde vyšší vydatnost zdroje. U kvality vrtané studny jsou hlavními faktory vrtný průměr, průměr a materiál výstroje a mocnost filtrační obsypové vrstvy. My pracujeme pouze s kvalitními trubními materiály, které splňují přísné normy pro dopravu vody ve studni. Studny dodáme s hygienickým atestem na pitnou vodu.