Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Kuchyně Chábera

Precizní vizualizace s CABINET VISION - když se kuchyňské sny stávají skutečností

Představte si kuchyň, která dokonale reflektuje vaše představy a sny. To je nyní možné díky inovativnímu softwaru CABINET VISION, jenž v rukou našeho zaškoleného personálu oživuje vaše ideály dokonalosti. V Kuchyních Chábera jsme přijali tuto technologii, abychom vám přinesli revoluci v návrhu kuchyní, která spojuje klasickou eleganci s moderním minimalismem. Každý detail je pečlivě promyšlený a zobrazený s neuvěřitelnou přesností, umožňující vám nahlédnout do budoucí podoby vaší kuchyně dříve, než se stane skutečností.

Poptávám lakýrnické práce

Poptávám lakýrnické práce

Potřebuji nastříkat levou stranu elektrotříkolky s kabinkou převrátila se na bok, jsem z Ostravy.
Poptávka byla vložena dne:
13.05.2024 08:21

Platnost poptávky:
13.06.2024 07:02

Kontaktní osoba:
Miloš Novák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 003 280

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jedinečné Airbrush a zakázkové lakování rámů kol a plováků JETSURF1

Jedinečné Airbrush a zakázkové lakování rámů kol a plováků JETSURF1

Přejete si, aby Vaše auto, kolo nebo motorka vypadaly jako umělecké dílo? V tom případě si nechte udělat airbrush od profesionálů ze společnosti Autolakovna BOSS. Autolakovna BOSS vytvoří neuvěřitelné motivy, obrazy, barevné přechody nebo efekty na kapotě, dveřích, blatnících nebo kdekoliv jinde na vašem voze. Airbrush je technika malby, která využívá stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy. Airbrush je vhodné na helmy, motocykly, automobily, jízdní kola, skútry, střešní boxy a modely. Airbrush je umění, které oživí Vaše auto, objednejte si ho u nás ještě dnes!


Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Pokud je u Vašeho vozu nevyhnutelná oprava laku, rychlé opravy autolaku provede u všech typů aut i autoveteránů Autolakovna Bilík Zlín. Velká řada zákazníků z regionu Zlínský kraj se již přesvědčila, že jsme spolehlivá autolakovna. Používáme vysoce kvalitní laky značky DuPont. Autolakýrnické práce: - lakování osobních aut - barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků. Adresa autolakovny - ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky, dostanete se k nám od ulice Broučkova.


Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Potřebujete-li v Brně sehnat kvalitní autolakovnu, kde Vám nejen oživí a obnoví ztracený lak, ale i třeba kompletně zrenovují celý lak na Vašem automobilu, pak se neváhejte zastavit do Autolakovny BOSS. Snažíme se dodržet nejvyšší kvalitu odvedené práce a domluvené termíny. Zabýváme se renovacemi, oživením i obnovením laků automobilů v Brně i jeho okolí. Naši specialitou jsou airbrushové kresby. Lakujeme automobily, nástavby, motocykly, jízdní kola a další. K lakování používáme vysoce kvalitní barvy a tím garantujeme dlouhou životnost nástřiku. Více informací najedete na webových stránkách.


Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Sháníte na Brněnsku kvalitní lakovnu, která by se postarala o novou fasádu Vašeho veterána? Pak neváhejte navštívit naši Autolakovnu BOSS, kde se o všechno postaráme! V naší autolakovně děláme převážně renovaci laků u automobilů, motocyklů, amerik, veteránů, motoveteránů, plastových dílů ad. Disponujeme míchacím zařízením Standox, lakováním i airbrushem RC modelů. Zajistíme kompletní nebo i bodové opravy karosérie. Naše zaměstnance posíláme na pravidelná školení, takže odvádíme kvalitní práci. Snažíme se splňovat nejvyšší kvalitu a také dodržet termíny domluvených zakázek. Více informací na webových stránkách.


Lakování plastových dílů u automobilů - opravy poškozeného laku či jeho oživení

Lakování plastových dílů u automobilů - opravy poškozeného laku či jeho oživení

Potřebujete nově nalakovat plastový díl Vašeho automobilu, ale nevíte na koho se obrátit? Pak už nehledejte a podívejte se na služby brněnské Autolakovny BOSS, která poskytuje profesionální lakovací služby. Ať už jde o nárazníky, kryty kol, zrcátka či různé díly karoserie časem dochází k postupnému opotřebení laku nebo k úplnému poškození. Poškozený kus je pak třeba opravit, aby byl zase jako nový. Lakování doma je nejen náročné, ale také nemusí vždy dopadnout podle Vašich představ. Nechte tedy tuto práci odborníkům z brněnské Autolakovny BOSS. Pravidelně školený personál si poradí s každým kusem. K lakování navíc používají vodou ředitelné laky, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale rovněž bezpečnější, protože obsahují menší procento rozpouštědel. Tak neváhejte a i Vy si zajděte pro profesionální práci k odborníkům. Aby Váš vůz vypadal stále jako nový.


Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano, vše je možné u opravdových profesionálů v oboru. Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush. Jde o velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Malujeme helmy, motocykly, automobily a díly, střešní boxy, jízdní kola, vodní skútry, lodě, modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.