Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

AMIGO

Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

Když se řekne slovo perfektní akce, je za tím často pečlivá příprava a dokonalé detaily. S AMIGO Catering z Telče máte jistotu, že každý tento detail bude dotažený k dokonalosti. Ať už chystáte firemní setkání, oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou kulturní událost, jejich tým vám zaručí gastronomický zážitek, který uchvátí vaše hosty a posune vaši akci na novou úroveň.

Poptávám zhotovení zábradlí a schodiště ze skla

Poptávám zhotovení zábradlí a schodiště ze skla

Sháním firmu na zhotovení zábradlí a schodiště ze skla za použití nerezových prvků. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2024 09:30

Platnost poptávky:
25.05.2024 09:27

Kontaktní osoba:
Milan Polakovský

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 331 343

Okres:
Děčín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Specializujeme se nejen na tyto služby, ale také na další práce se sklem jako jsou například skleněné obklady, protihlukové stěny, výtahové šachty, skleněné střechy či stěny. Se sklem provádíme tyto běžné práce: - výrobu zrcadel, - rámování, - sámování, - broušení, - vrtání, - řezání skel (čirých či ornamentních), - výrobu obrázkových klipů, která je na míru, - montáže skel (barevných i grafoskel), - prosklené zábradlí, - zasklívací práce, - lepení čirým lepidlem (UV lampa). Svěřte výrobu a montáž zrcadla, zasklívání či jiné práce se sklem společnosti Sklenářství Kohoutek, s. r. o., která je jedničkou ve svém oboru a budete jistě i Vy dalšími spokojenými zákazníky.


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Moderní řešení zasklení zimní zahrady a terasy – rámové, bezrámové zasklení

Moderní řešení zasklení zimní zahrady a terasy – rámové, bezrámové zasklení

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové zasklení ALUMISTR, jedno je jisté - tyto moderní zasklívací systémy vám přinesou pohodlí, styl a spojení s přírodou, které si zasloužíte. Díky pevnému rámu, který může být vyroben z různých materiálů, včetně odolného hliníku, poskytuje rámové zasklení vynikající ochranu proti větru a dešti. Navíc se jedná o cenově dostupnou variantu, která může snížit tepelné ztráty a zvýšit teplotu v přilehlých prostorách domu, což je obzvláště vítané v chladnějších měsících. Bezrámové zasklení přináší eleganci a neomezený výhled na vaši zahradu. Absence svislých profilů znamená, že váš výhled zůstává nerušený, což je ideální pro ty, kteří chtějí spojit interiér s exteriérem. Bezrámové systémy jsou navíc často navrženy tak, aby byly odolné proti silnému dešti a vlhkosti, a poskytují tak komfort uzavřené terasy i v létě, kdy můžete celý prostor otevřít.


Plné, částečné, ozdobné pískování skla a zrcadel

Plné, částečné, ozdobné pískování skla a zrcadel

Líbí se Vám zrcadla s dekorativním pískováním? Hledáte v okolí Šumperka a Uničova sklenářství, které dodává okna s pískovaným izolačním dvojsklem? Pískovaná skla a zrcadla objednávejte ve Sklenářství Josef Müller. Na objednávku zhotovíme plně, částečně nebo dekorativně pískovaná skla a zrcadla. Sklo se dá použít jako přepážka v interiéru, výplň dveří, na sprchový kout, zábradlí, výlohy apod. Výhodou pískovaných skel je ochrana soukromí, ale také ochrana proti slunečnímu svitu. Velkou předností je také neomezená škála možností geometrických a figurálních vzorů. Zrcadlo zdobené dekorativním pískováním se stane vkusným doplňkem interiéru. Pískování lze použít i na izolační dvojskla okenních výplní.


Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Se zasklívacími systémy ALUMISTR získáte nejen více světla a prostoru, ale také jistotu, že každý detail je promyšlený a slouží vašemu pohodlí. Obraťte se na společnost CABAL Moravia s.r.o., která provádí montáž rámových i bezrámových systémů ALUMISTR. Prosklené stěny přinášejí do vašich prostor světlo a pocit otevřenosti. ALUMISTR představují systémy, které jsou synonymem pro snadnou ovladatelnost a minimální požadavky na údržbu. Ať už se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové řešení, můžete očekávat, že vaše prostory budou chráněny proti hluku, prachu a nepřízni počasí. Tyto systémy jsou také velice variabilní. Můžete být jisti, že najdete přesně to, co potřebujete. Pokud hledáte řešení pro balkón, lodžii, nebo zimní zahradu, široká škála konstrukčních řešení a provedení vám umožní najít ideální variantu