Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

Veškerý sortiment pro výstavbu kanalizací i rekonstrukce těch stávajících dodává specializovaná společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy. Opatřete si na jednom místě kanalizační potrubí, tvarovky, roury, šachty, retenční nádrže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek, lapáky tuků i domovní čistírny odpadních vod.

Poptávám odvoz ledničky

Poptávám odvoz ledničky

Jedná se o odvoz ledničky s mrazákem, cca 200 cm.
Poptávka byla vložena dne:
22.04.2024 16:09

Platnost poptávky:
22.05.2024 07:01

Kontaktní osoba:
Jaromír Janča

Kontaktní email:

Telefon:
+420 704 020 959

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Expresní přeprava dodávkou do 3,5 t – autodoprava po celé České republice i do zahraničí

Expresní přeprava dodávkou do 3,5 t – autodoprava po celé České republice i do zahraničí

Hledáte spolehlivou společnost zajišťující dopravu dodávkou do 3,5 tuny pro přepravu strojů nebo výrobků? Potřebujete expresně přepravit materiál? V tom případě se obraťte na společnost H&P plast, spol. s r.o. Společnost H&P plast, spol. s r.o. se specializuje na přepravu strojů, výrobků a materiálu po celé České republice i do zahraničí. Expresní přeprava je realizována primárně do zahraničí vozy do 3,5 tuny a služby jsou využívány zejména jinými společnostmi. Využijte přepravních služeb u nás nebo pro zahraničí a kontaktujte nás ještě dnes!


Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Naše firma Miloslav Kobera z Prahy má bohaté zkušenosti se strojní pokládkou zámkové dlažby na klíč. Pro své klienty rádi zajistíme pokládku dlažby strojem OPTIMAS. Potřebujete novou příjezdovou cestu ke svému domu? Začala se Vám rozpadat dlažba venkovní plochy nebo chodníku? Vyřešte tuto nepříjemnost a kontaktujte naší firmu Miloslav Kobera. Činnost: - pokládka venkovní dlažby strojem OPTIMAS - montáž zámkové dlažby na klíč - strojní pokládka zámkové dlažby. Další služby: - lehká autodoprava do 3, 5 t - stěhování. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U trativodu 593, Praha 9 - Klánovice.


Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Sháníte novou práci? Chcete pracovat v ryze české stavební společnosti s více jak desetiletou tradicí? Neváhejte a kontaktujte naši firmu Florian servis s.r.o., která se nachází v Plzni. Do našich zaměstnaneckých řad přijmeme spolehlivého a flexibilního řidiče dodávky Ford Tranzit, který vlastní řidičský průkaz skupiny B. Vaší výhodou budou zkušenosti ve stavebnictví. Nabízíme pružnou pracovní dobu v rozsahu 42 hodin týdně. K základní mzdě Vám připočteme osobní odměny podle hodnocení a kvality odváděné práce. V případě zájmu volejte či pište jednateli společnosti Josefu Černému, tel: +420 724 210 754, email: j.cerny@florianservis.cz.


Dodávková autodoprava - vnitrostátní, mezinárodní

Dodávková autodoprava - vnitrostátní, mezinárodní

Hledáte spolehlivého mezinárodního autodopravce? Potřebujete převést zboží na plachtové dodávce? Chcete si jednorázově pronajmout skříňovou dodávku? V tom případě se obraťte na dopravní firmu SpedQuick v Třebíči. Naše firma se postará o mezinárodní i vnitrostátní dodávkovou autodopravu. Přepravujeme zboží plachtovými i skříňovými vozidly dle přání zákazníka. Zboží přepravujeme nejen pro naše smluvní partnery, ale zajistíme i jednorázovou přepravu zboží.


Kamionová přeprava strojů po ČR

Kamionová přeprava strojů po ČR

Potřebujete přepravit stavební stroj nebo jinou těžkou techniku? Kamionovou přepravu strojů Vám zajistí naše společnost Hanko CZ, s.r.o. Jezdíme po celém území České republiky. Naše společnost Vám poskytne bezpečnou přepravu Vašeho stroje v domluveném čase. Jsme zárukou kvality a snažíme se splnit přání našich zákazníků co možná nejlépe. Hanko CZ, s.r.o. Vám dopraví stavební, zemědělskou, lesní nebo jinou techniku bezpečně, včas a za předem domluvenou cenu. Jsme držitelem systémů řízení jakosti ISO 9001 i systému environmentální managamentu ISO 14001. Požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci nám pak zaručuje systém OHSAS 18001. Kamionová přeprava strojů je zajištěna nákladním automobilem Man TGA a hlubinným návěsem Ebert. Pro více informací nás kontaktujte. Volejte kdykoli. Kamionovou přepravu Vašeho stroje v ČR Vám obstará Hanko CZ, s.r.o.


Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Pokud potřebujete v lokalitě Zlínský kraj, Zlín zajistit stěhovací služby, můžete oslovit společnost PKP Trans, s.r.o. ohledně stěhování bytů, domácností, kanceláří a firem. Zajišťuje autodopravu do 3,5t dodávkovými vozy Ford Tranzit Jumbo, Volkswagen LT 35 a Renault Master. Kontaktujte naši firmu, pokud máte obavy ze stěhování. Zajistíme kompletní stěhovací služby - stěhujeme i vyklízíme sklepy, púdy, domácnosti i firemní prostory, součástí služeb je i demontáž a montáž nábytku. Stěhování: - byty, domy, chaty - firmy.