Poptávám mezinárodní přepravu tiskového stroje

Poptávám mezinárodní přepravu tiskového stroje

Poptávám mezinárodní přepravu tiskového stroje.

Rád bych si objednal dopravu tiskového stroje.
Odvoz: 586 01 Jihlava. Vykládka v Německo 38259 Salzgitter.
Stroj váží 2 350 kg a má rozměry 2 x 1, 5 x 1, 7 (m).
Obtížnosti: vjezd 3, 7m výška, nakládka z rampy 0, 83m.
Jeřáb nevstoupí. Myslím, že by se to dalo naložit na přívěs za auto.
Poptávka byla vložena dne:
10.04.2024 07:47

Platnost poptávky:
10.05.2024 07:09

Kontaktní osoba:
Kostas Baltadzis

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +48 501 351 401

Okres:
Žďár nad Sázavou

Obrázek:
Poptávám mezinárodní přepravu tiskového stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Dále také dopravu realizuje do Skandinávie, Pobaltí, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. V oblasti vnitrostátní, mezinárodni kamionové dopravy, spedice a skladování nabízí jen kvalitní a ověřené služby. Přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám. Mezinárodní silniční doprava: - přeprava kamiony denně celovozové a částečné zásilky v rámci celé Evropy - částečné zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - celovozové zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - kamiónová přeprava. Vnitrostátní doprava: - sběrná služba - částečné a celovozové zásilky. Mezinárodní silniční doprava - sběrná služba: - odjezdy z terminálu Ostrava - dodávky systém "z domu do domu". Společnost MTM Transport, a.s. nabízí komplexní služby a vždy se přizpůsobí zákazníkovi.


Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. vlastní provotřídní vozový park, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jsme vybaveni bezpečnými a ekologickými vozy načky DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN. Dále také rozměrné návěsy a přívěsy od firmy Schwarzmüller a Schmitz. Vozidla disponují mobilními telefony a také systémem GPS, který umožňuje jejich nepřetržité monitorování. Vozový park Trutnov: Klasické návěsy Solo valníková vozidla Velkoobjemové soupravy Mega návěsy Plata na přepravu stavebních materiálů Vozidla s hydraulickou rukou Kontaktujte naší firmu PAP TRUTNOV, s.r.o. a zajistěte si přepravu zboží našimi bezpečnými a ekologickými vozy, které máme ve vozovém parku.


Mezinárodní nákladní doprava v rámci EU – moderní flotila se sledovacími systémy

Mezinárodní nákladní doprava v rámci EU – moderní flotila se sledovacími systémy

Potřebujete zajistit rychlou, bezpečnou a efektivní nákladní dopravu v rámci EU? Chcete své zboží svěřit společnosti s moderní flotilou? V tom případě se obraťte na společnost SYSEDISTYS s.r.o. Společnost SYSEDISTYS s.r.o. má vozidla, která jsou vybavena nejnovějšími sledovacími systémy, což zajišťuje, že zásilky dorazí včas a v perfektním stavu. Díky pravidelné údržbě a servisu vozů je garantována bezpečnost i spolehlivost při každé cestě a veškeré služby jsou přizpůsobeny pro maximální pohodlí zákazníků. Postavte svůj mezinárodní obchod na kvalitní dopravě a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Přeprava nebezpečných nákladů ADR - bezpečně a spolehlivě

Přeprava nebezpečných nákladů ADR - bezpečně a spolehlivě

Hledáte společnost, která má pro přepravu nebezpečných nákladů kvalifikaci, schopnosti a zkušenosti? Obraťte se na firmu JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově nedaleko Olomouce. Firma specializuje na mezinárodní autodopravu zásilek do Švýcarska a Itálie, ale je také schopna zajistit přepravy po České republice a ostatních evropských i mimoevropských státech. Pro přepravu nebezpečných nákladů ADR je každý řidič držitelem osvědčení o školení ADR. Všechny vozy jsou také vybaveny povinnou výbavou, která je potřebná k přepravě nebezpečných materiálů. Přepravu nákladů vždy zajistíme s maximální efektivností tak, aby vyhověla specifickým požadavkům každé zásilky.


Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Kompletní služby v oblasti přepravy nadrozměrného a těžkého nákladu s hmotností až 100 tun zajistí dopravní společnost SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrnou přepravu zajistíme nejen na území ČR, ale i do zahraničí. V rámci přepravy zabezpečíme průjezdnou po celou přepravní trasu. Váš náklad doprovodíme až na místo určení. Připravíme pro Vás také ekonomicky nejvýhodnější způsob přepravy. Bezpečně přepravíme těžké a nadrozměrné náklady z různých oblastí průmyslu, jako jsou prefabrikáty, vrtné soupravy,  stavební a zemědělské stroje, Harvestory a ostatní lesní stroje.


Kompletní správa 4PL: řízení nákladní přepravy a skladování, až po správu objednávek a expedici

Kompletní správa 4PL: řízení nákladní přepravy a skladování, až po správu objednávek a expedici

Každá společnost se snaží najít způsoby, jak optimalizovat své procesy a dosáhnout vyšší úrovně efektivity. V dnešním dynamickém podnikatelském prostředí je řízení nákladní dopravy klíčovým faktorem úspěchu. Společnost NNR Global Logistics vám přináší inovativní řešení, které transformuje váš dodavatelský řetězec od základů. NNR přináší koncept 4PL, který přebírá zodpovědnost za strategické plánování a řízení celé logistické operace. Poskytuje tak komplexní a integrované řešení pro efektivní správu logistiky a dodavatelského řetězce. Elektronická výměna dat (EDI) je klíčovým prvkem efektivního řízení nákladní dopravy. NNR využívá tuto službu EDI k automatické výměně obchodních dokumentů mezi informačními systémy, což umožňuje rychlejší a přesnější komunikaci mezi obchodními partnery. Díky EDI můžete snadno sledovat a spravovat vaše logistické operace s minimálním úsilím. Přenechte řízení nákladní dopravy profesionálům a uvolněte potenciál vaší společnosti k dalšímu růstu a úspěchu. S NNR máte partnera, na kterého se můžete spolehnout, abyste překonali logistické výzvy a dosáhli svých cílů.