Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

TOM střechy

Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

Jako specialisté na tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i sedlových střech, krovů, podkroví, komínů, výměnu střešních krytin, zateplení a izolace střech. Přenechte starosti s vaší střechou společnosti TOM střechy ze Zlínského kraje.

Poptávám služby autoservisu

Poptávám služby autoservisu

Poptávám služby autoservisu.

Dobrý den, potřeboval bych vyměnit motorový olej a filtr + vypustit starou chladicí kapalinu a dolít novou. Jedná se o vůz škoda Octavia 3, 2.0 tdi 110kW, r.v.2015. Je možné si donést s sebou svůj olej + filtr a chladící kapalinu nechat na vás? Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
25.03.2024 10:39

Platnost poptávky:
25.04.2024 10:38

Kontaktní osoba:
Jiří

Kontaktní email:

Telefon:
+420 778 099 558

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příprava na STK, emise a diagnostika - vše zajistí expert na opravy aut

Příprava na STK, emise a diagnostika - vše zajistí expert na opravy aut

Jsme poctivý autoservis s bohatými zkušenostmi v oboru a zajistíme vám všechny standardní autoservisní práce: - emise benzínových a dieselových motorů (dle domluvy také plynových) - opravy aut (motory, podvozky, brzdy, alarmů, dálkového ovládání, palivových soustav, vstřikování motorů a další) - diagnostika a opravy řídících jednotek, závad na motorech - doplňování klimatizací - pneuservis - výměna pneu. Jsme součástí nejšírší mezinárodní evropské sítě autoservisů AUTOFIT - díky čemuž náš autoservis využívá nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel.


Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Potřebujete vyčistit autoklimatizaci? Hledáte ve Znojmě autoservis, kde se kompletně postarají o klimatizaci vašeho vozidla? Navštivte Pneu a auto servis Znojmo. Plníme autoklimatizace a provádíme i jejich čištění. V rámci servisu zajistíme opravy netěsností, výměny a servis kompresorů, chladičů nebo trubek. Pro plnění autoklimatizací používáme profesionální plně automatickou plničku. Používáme certifikovaná chladiva R134a R1234yf, které mají skvělé termodynamické vlastnosti. Provádíme také chemický proplach.


Čištění a plnění autoklimatizace – příprava vašeho vozu na horké letní dny

Čištění a plnění autoklimatizace – příprava vašeho vozu na horké letní dny

Když Slunce začne pálit, jediným útočištěm bývá často chladný interiér vašeho automobilu. A právě zde hraje nezastupitelnou roli klimatizace. Aby však mohla vaše klimatizace fungovat bezchybně, je klíčové pravidelné plnění a servis. Klimatizační systém v automobilu je složitý mechanismus, který vyžaduje nejen správnou úroveň chladiva, ale i pravidelnou kontrolu čištění, které odstraní bakterie a nepříjemné pachy. Bez těchto úkonů může dojít k úniku chladiva, snížení výkonu a dokonce k poškození systému. V Autoservisu "Moje auto s.r.o." se můžete spolehnout na komplexní přístup. Zvyšte svůj komfort a bezpečnost a svěřte svou autoklimatizaci do našich rukou ještě dnes.


Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Venku se rychle otepluje, proto nenechávejte přípravu klimatizace v autě na letní sezónu na poslední chvíli. Letní teploty Vás pak nepřekvapí. Dianostika a servis autoklimatizace je třeba, pokud zaznamenáte pach při zapnutí klimatizace, hluk vycházející z kompresoru, nebo nechladí klimatizace dostatečně. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště svěřte svůj vůz firmě DH - servis Staré Město, která má moderní příslušenství k péči o klimatizaci. Součástí údržby jsou tyto služby: - určení závady na klima okruhu - diagnostika a opravy automatických klimatizací - kontrola a doplnění chladiva do klimatizace - dezinfekce klimatizace i interiéru vozidla - zbavíme ho zápachu, plísní, alergenů, bakterií a roztočů bez použití chemikálií Ozonem.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že Vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Přestavba auta na plyn šetří náklady na provoz, montáž, servis, oprava LPG

Přestavba auta na plyn šetří náklady na provoz, montáž, servis, oprava LPG

Odborná montáž a servis LPG od firmy RM ALT, s.r.o. Vám zajistí - téměř poloviční úsporu nákladů oproti provozu na benzín za rok - klidnější a tišší chod motoru s jeho menším opotřebením - osvobození od silniční daně - menší zatížení životního prostředí Vlastníte-li automobil v dobrém technickém stavu, motorem s větší spotřebou benzínu a ročně najedete několik tisic kilometrů, je pro Vás přestavba auta na LPG u společnosti RM ALT, s.r.o. výborným řešením, jak uspořit Vaše náklady.