Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál

CENTROPLAST, s.r.o.

Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál

Veškeré plastové produkty, obaly na potravinové i ostatní výrobky, plastové sáčky, hadice, fólie LDPE/HDPE, ale i pytle, sáčky z bublinkové fólie vyrábí a dodává k krátkém časovém termínu společnost CENTROPLAST, s.r.o., specialista na plastové obalové materiály.

Doprava a logistika, Rumunsko

Doprava a logistika, Rumunsko

Dobrý den, jsme dopravní společnost ochotná spolupracovat, máme více než 10 let zkušeností v automobilové dopravě. V současné době spolupracujeme s velkými firmami i na automobilové dopravě, např. pro Ford, Volkswagen, Mercedes atd.....
Vlastníme flotilu mega plachtových kamionů po roce 2023 s návěsy, které mají všechny atesty v počtu 60 kamionů a návěsů 24 tun, plachtové sprintery 3, 5 tuny v počtu 25 ks, plachtové vozy 7, 5 tuny v počtu 12 kusů.
Jestliže vám můžeme být užiteční, pomozte nám s přístupem na vaši platformu.

Původní znění:
Inquiry
Hello, we are a transport company willing to collaborate with your group, we have over 10 years of experience in automotive transport.
Currently, we work with large companies also on automotive transport, for example for Ford, Volkswagen, Mercedes, etc.....
We own a fleet of mega tarpaulin trucks after 2023 with semi-trailers that have all the certificates in the number of 60 trucks and semi-trailers of 24 tons, 3.5-ton tarpaulin sprinters in the number of 25 pieces, 7.5-ton tarpaulin trucks in number of 12 pieces.
If we are of great help to you, please help us with access to your platform.
Poptávka byla vložena dne:
25.03.2024 10:30

Platnost poptávky:
22.06.2024 12:24

Kontaktní osoba:
GRIG EMY KIMTRANS


Telefon:
+40 765 306 698

Země:
Romania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plné naložení kamionu (FTL) jedním zákazníkem - řešení pro přepravu zásilek a speciálních nákladu

Plné naložení kamionu (FTL) jedním zákazníkem - řešení pro přepravu zásilek a speciálních nákladu

FTL je služba navržená tak, aby plně vyhovovala potřebám zákazníka. Při této formě přepravy je celý kamion vyhrazen pouze pro jednoho zákazníka a jeho zásilku. To znamená, že vaše zboží má přímou a nejrychlejší cestu k určenému místu doručení, aniž by muselo být překládáno nebo kombinováno s jinými zásilkami. Jedním z klíčových benefitů služby FTL je minimalizace manipulace s produktem. Díky tomu je riziko poškození zboží během přepravy sníženo na minimum, což je zvláště důležité pro citlivé nebo hodnotné zásilky. Navíc FTL umožňuje optimální využití prostoru v kamionu, což může být klíčové pro přepravu velkých a objemných zásilek. Bez ohledu na to, zda se jedná o krátkou nebo dlouhou trasu, FTL zajišťuje rychlou a spolehlivou dopravu od výrobce až k vašim dveřím. Pro zákazníky vyžadující specifické podmínky pro přepravu zboží jsou k dispozici dodatečné možnosti, jako je například použití vozidel s řízenou teplotou nebo nasazení dvou řidičů pro delší trasy, což zajistí dodržení co nejkratší dodací lhůty. Využijte prémiové služby FTL od společnosti NNR a dejte svým zásilkám ty nejlepší podmínky pro bezpečnou a efektivní přepravu. S FTL máte jistotu, že vaše zboží dorazí včas a bezpečně do cíle, přesně tam, kde ho potřebujete.


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Potřebujete přepravit vrtnou soupravu? Sháníte firmu, která zajišťuje transport nadrozměrných nákladů včetně doprovodu? Kontaktujte přepravní společnost SEDOS transport s.r.o., která je odborníkem na poli nadrozměrné přepravy. Zajistíme přepravu vrtných souprav jak na území celé ČR, tak i do zahraniční. V rámci transportu poskytujeme také doprovod tahače s nadrozměrný nákladem. Po celou dobu přepravy vrtných souprav garantujeme bezpečnost a průjezdnost celé trasy.


Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Potřebujete přepravit těžké nebo nadrozměrné zboží? Hledáte dopravní firmu, která disponuje plachtovými i plato návěsy? Kontaktujte společnost SEDOS transport z Drnovic. Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou se specializací na přepravu těžkých a nadrozměrných zásilek. Zajistíme přepravu zboží nejen plachtovými, ale i plato návěsy. Disponujeme plato a low-deck plato návěsy s nájezdy s ložnou plochou 13,6 metru, nosností 28 tun a výškou ložné plochy 1 metr nebo 1,3 metru.


Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. vlastní provotřídní vozový park, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jsme vybaveni bezpečnými a ekologickými vozy načky DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN. Dále také rozměrné návěsy a přívěsy od firmy Schwarzmüller a Schmitz. Vozidla disponují mobilními telefony a také systémem GPS, který umožňuje jejich nepřetržité monitorování. Vozový park Trutnov: Klasické návěsy Solo valníková vozidla Velkoobjemové soupravy Mega návěsy Plata na přepravu stavebních materiálů Vozidla s hydraulickou rukou Kontaktujte naší firmu PAP TRUTNOV, s.r.o. a zajistěte si přepravu zboží našimi bezpečnými a ekologickými vozy, které máme ve vozovém parku.


Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Společnost JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově nedaleko Olomouce má v oblasti přepravních služeb více jak 20 let zkušeností. Potřebujete dopravit zboží do Švýcarska či Itálie? Jsme zde pro vás. Přepravní služby včetně komplexního servisu: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - doprava do Švýcarska a Itálie - expresní nákladní autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska včetně možnosti využití některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku - přeprava zboží do zemí Evropské unie - zajištění celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Firma JONAS SPEED s.r.o. zaručuje maximální efektivitu mezinárodní dopravy. Naší výhodou je rychlé doručení zásilek a také bezkonkurenční ceny. Rádi vám poskytneme zdarma odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.