Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Robert Bílka - Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Travní sekačky benzínové i elektrické, křovinořezy, vyžínače, motorové a elektrické pily, kultivátory, postřikovače a rosiče, žací traktory, robotické sekačky, zavlažovače, mulčovací a žací traktory tvoří bohatý nabídkový sortiment zahradní techniky kvalitních značek specializované firmy Zahradní technika - Robert Bílka z Uherskohradišťska.

Poptávám střešní krytinu a okap

Poptávám střešní krytinu a okap

Střešní krytina Tornero Roco, barva oříškově hnědá, velikost střech 9, 20x4, 20 m okap délka 9, 25 m, svod 2, 10
Poptávka byla vložena dne:
08.03.2024 14:48

Platnost poptávky:
08.04.2024 07:04

Kontaktní osoba:
Jiří Spurný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 640 580

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kování pro posuvné dveře, okenice a vrata Solido, Opava, Brno -  nejširší sortiment v našem webkatalogu

Kování pro posuvné dveře, okenice a vrata Solido, Opava, Brno - nejširší sortiment v našem webkatalogu

Společnost Schachermayer, spol. s r.o., tradiční velkoobchod jež má své pobočky v Opavě, Brně a Praze za Vás tento výběr učinila. Vítězem se stal výrobce Solido, jehož kování pro posuvné dveře firma vyhodnotila jako nejlepší co do poměru cena/výkon. V nabídce proto naleznete veškeré kování, které je pro výrobu posuvných dveří potřeba - pojezdové kolejnice, které je možné řezat přesně na míru, samotné pojezdy, tlumení dorazu, brzdy, podlahové vedení ze skla, nosné příruby a spojky, v případě skládacích dveří navíc vodící lišty a závěsy. Dále je výběr kování také pro posuvné okenice a vrata. Ve webkatalogu naleznete také ceník veškerých prodávaných výrobků - stačí kliknout na odkaz níže.


Aplikace Schachermayer Scan - online správa položek pro rychlé a přehledné objednávání produktů

Aplikace Schachermayer Scan - online správa položek pro rychlé a přehledné objednávání produktů

Co kdybychom Vám řekli, že můžete mít své nejčastěji objednávané produkty jen pár kliknutí od nákupu? S aplikací Schachermayer Scan je to možné! Umožňuje Vám rychle a bez námahy objednávat produkty, které potřebujete opakovaně. A nejen to, díky této aplikaci můžete jednoduše přenášet vybrané položky z vašich předchozích seznamů přímo do nákupního košíku. Už nikdy nebudete ztrácet čas hledáním stejných věcí znovu a znovu. S aplikací Schachermayer Scan je nákupní proces snadný a pohodlný. Integrovaný skener v zařízení smartphone nebo připojení k Bluetooth skeneru umožňuje rychlé a pohodlné objednávání zboží, čímž se minimalizuje možnost chyb a zrychluje proces nákupu. K dispozici je také rozšíření režimu PUSCH, který umožňuje přenos skladových míst do systému, čímž zjednodušuje objednávání a doručování produktů na různá skladová místa podle potřeby. Aplikace poskytuje také snadno použitelné řešení pro správu C-dílů, což výrazně usnadňuje sledování a řízení těchto důležitých součástí. Pro využití všech výhod aplikace je nutný přístup na Partnerportal společnosti. Aplikace Schachermayer Scan je nezbytným nástrojem pro moderní podnikání, který usnadňuje správu zásob, objednávání produktů a optimalizaci skladových procesů. S její pomocí může Vaše společnost dosáhnout vyšší efektivity a konkurenceschopnosti na trhu.


Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kamna nemohou existovat bez komína a je třeba dbát na bezpečné odvedení spaliny z krbových kamen. U společnosti KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. nabízí kouřovody s příslušenstvím, kde si můžete vybrat jednotlivé součástky. Najdete zde jak komínové zděře a kolena ke kamnům, tak i komínové roury a trubky samotné. Kouřovody jsou určeny k topným a varným zařízením a jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu. Představují spolehlivý způsob, jak z kamen při topení bezpečně odvést veškeré spaliny. U nás si můžete pořídit: - kolena - roury - jednoduchou kouřovou zděř - kouřové víčko - růžici - kouřový profil T - přestavitelné kolena - kouřová záslepka, přechodka, redukce. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Překračujeme limity tradiční střešní krytiny - vítejte v budoucnosti s betonovou střešní krytinou BESK

Překračujeme limity tradiční střešní krytiny - vítejte v budoucnosti s betonovou střešní krytinou BESK

Všechny produkty BESK vynikají vysokou odolností a umožňují snadnou pokládku svépomocí. Betonová střešní krytina BESK přináší revoluční řešení pro vaši střechu. S širokou nabídkou střešních tašek, které zahrnují základní, krajové, půlené, a speciální protisněhové tašky, se postaráme o každý detail vaší střechy. Navíc, naše hřebenáče a betonové uzávěry hřebene dodají vaší střeše dokonalý vzhled a funkčnost. Sortiment BESK Základní Tašky: Univerzální řešení pro většinu střech. Krajové a Půlené Tašky: Ideální pro precizní řešení okrajů střechy. Protisněhové Tašky: Zabraňují sklouzávání sněhu a zvyšují bezpečnost. Hřebenáče: Pro estetické a funkční zakončení hřebenů a nároží. Speciální Betonové Uzávěry Hřebene: S různými vzory pro unikátní vzhled. Tašky pro Hromosvody: V pozinkovaném nebo měděném provedení pro ochranu před bleskem. Díky jednoduchému systému pokládky můžete instalaci naší betonové střešní krytiny provést svépomocí. Přiložené návody a online podpora vám zaručí, že vaše střecha bude perfektně připravena na všechny výzvy počasí. Poradenství a podpora Potřebujete pomoc s výběrem nejvhodnější střešní krytiny pro vaši střechu? Naše zákaznická linka BESK je tu pro vás. Zdarma vám sestavíme cenovou nabídku a poradíme s nejlepším řešením pro vaše potřeby. Kontaktujte nás Máte dotazy nebo potřebujete konzultaci? Neváhejte zavolat na zákaznickou linku BESK na čísle +420 495 588 125. Jsme zde, abychom vám pomohli s výběrem a instalací vaší nové betonové střešní krytiny. S betonovou střešní krytinou BESK získáte nejen esteticky přitažlivou, ale i extrémně odolnou střešní krytinu. Díky širokému sortimentu produktů a jednoduchému systému pokládky je BESK ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitu, odolnost a snadnou instalaci.


Kvalitní a spolehlivý materiál - matice, vruty a další seženete od Šrouby Klocová

Kvalitní a spolehlivý materiál - matice, vruty a další seženete od Šrouby Klocová

Kvalitní spojovací materiál seženete od společnosti Šrouby Klocová - spojovací materiál, jejichž prodejny najdete v Kutné Hoře i Kolíně. Ať už jste kutil nebo máte stavební firmu, ke každé dobře odvedené práci je potřeba kvalitní materiál. V prodejnách Šrouby Klocová na Vás čeká nejen ochotný personál, ale hlavně široký sortiment spojovacího materiálu. Najdete zde: - šrouby - matice - vruty - podložky - kotouče - hmoždinky ale také drobné nářadí nebo chemické malty a pěny či silikon. S kvalitním materiálem, který Vás nezradí Vám půjde práce od ruky. Stačí si jen zajet do jedné z prodejen Šrouby Klocová a vybrat si.


Prodejce stavebního materiálu - střešní krytiny, stavební chemie, omítkové směsi, sádrokartony, stavební řezivo

Prodejce stavebního materiálu - střešní krytiny, stavební chemie, omítkové směsi, sádrokartony, stavební řezivo

Při výstavbě či rekonstrukci Vám můžeme doporučit v okolí Kroměříže, Přerova jako prodejce stavebního materiálu firmu Stavebniny Hudečková Kroměříž, která má široký sortiment stavebnin a velmi příznivé ceny. Firma působí na trhu již od roku 1998. Můžete u nás výhodně nakoupit stavební chemii, omítkové směsi, sádrokartony, stavební řezivo, střešní krytin, zdící materiály i barvy, laky. Naše firma je také autorizovaným prodejcem propan-butanových lahví. Střešní krytiny V našem sortimentu najdete různé typy střešních krytin - betonové, plechové nebo asfaltové šindele. Rádi Vám při výběru poradíme. Můžete si vybrat z různých tvarů i odstínů. Stavební chemie Můžete u nás zakoupit lepidla, tmely, hydroizolace, penetrační nátěry, omítací a betonové přísady, impregnace, barvy, laky a další. Všechny naše produkty jsou od renomovaných výrobců. Omítkové směsi Omítky jsou důležitým prvkem interiéru i exteriéru domu. V našem sortimentu najdete různé druhy - sádrové, cementové, vápenocementové, silikonové, akrylátové nebo minerální omítky. Každá z nich má své specifické vlastnosti a použití, které vám rádi vysvětlíme. Sádrokartony Jsou ideálním materiálem pro tvorbu příček, podhledů, obkladů nebo obvodových stěn. Vybírat můžete různé typy - standardní, protipožární, impregnované, zvukově izolační. Také u nás zakoupíte příslušenství pro montáž sádrokartonů, jako jsou profily, spojovací materiál, pásky, šrouby, hmoždinky nebo nářadí. Stavební řezivo Vybírejte u nás řezivo z různých druhů dřeva - smrkové, dubové, bukové, borovice, javor. Hranoly, latě, fošny, prkna, palubky, podlahovky nebo dýhy. Také vám nabízíme impregnované nebo ošetřené řezivo, které je vhodné pro venkovní použití.