Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Robert Bílka - Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Travní sekačky benzínové i elektrické, křovinořezy, vyžínače, motorové a elektrické pily, kultivátory, postřikovače a rosiče, žací traktory, robotické sekačky, zavlažovače, mulčovací a žací traktory tvoří bohatý nabídkový sortiment zahradní techniky kvalitních značek specializované firmy Zahradní technika - Robert Bílka z Uherskohradišťska.

Poptávám skleněné zábradlí na schodiště

Poptávám skleněné zábradlí na schodiště

Poptávám skleněné zábradlí na schodiště v Poděbradech. Horní podesta cca 1 m, schodišťové rameno je cca 2 m dlouhé. Sklo v kouřovém provedení. Prosím nabídněte.
Děkuji Hendrych
Poptávka byla vložena dne:
07.03.2024 11:01

Platnost poptávky:
07.04.2024 10:34

Kontaktní osoba:
Vlastimil Hendrych

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 916 696

Okres:
Nymburk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Řezání, vrtání a broušení skla, zrcadel ve sklenářské dílně

Potřebujete nařezat skleněné tabule? Vyvrtat dírky na šrouby pro uchycení zrcadla? Nebo obrousit ostré hrany na skle? Potom navštivte sklenářství Josef Müller. Naši sklenářskou dílnu najdete v Uničově nebo Šumvaldu. Pomůžeme Vám s opracováním skla nebo zrcadel. Provádíme sklenářské práce, jako je řezání, vrtání nebo broušení skla. Z dalších sklenářských prací Vám také rádi poskytneme pískování skel a zrcadel.


Skleněné přístřešky a markýzy od Acery - synonymum pro moderní exteriérový design

Skleněné přístřešky a markýzy od Acery - synonymum pro moderní exteriérový design

Acera Sklenářství Praha přináší inovativní řešení pro exteriérové designy - skleněné markýzy, přístřešky a pergoly. Tyto prvky nejsou jen vizuálně atraktivní, ale zároveň nabízejí vysokou praktičnost a odolnost. Ideální pro jakýkoli rodinný dům nebo komerční prostor, tyto skleněné konstrukce dodávají šmrnc a funkčnost. Nahlédněte do našeho portfolia realizovaných projektů, včetně prestižních zakázek jako je markýza Aquacentrum Barrandov, stanice Záchranné služby, nebo rodinný dům v Praze 3 s unikátním skleněným designem. S použitím bezpečnostního skla CONNEX a konstrukčních prvků z kvalitního nerezu nebo pozinkované oceli, Acera garantuje nejen estetiku, ale i bezpečnost a dlouhodobou odolnost vůči povětrnostním vlivům, včetně těžkého sněhu. Každá markýza, přístřešek či pergola je navržena na míru s možností volby zavěšené, samonosné nebo podepřené konstrukce, dle specifických požadavků zákazníka. Získáte nejen krásný, ale i pevný a bezpečný přístřešek. Pro více informací o našich skleněných markýzách, přístřešcích a pergolách navštivte naše webové stránky nebo se seznamte s naším článkem o výhodách těchto moderních a praktických řešení."


Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Se zasklívacími systémy ALUMISTR získáte nejen více světla a prostoru, ale také jistotu, že každý detail je promyšlený a slouží vašemu pohodlí. Obraťte se na společnost CABAL Moravia s.r.o., která provádí montáž rámových i bezrámových systémů ALUMISTR. Prosklené stěny přinášejí do vašich prostor světlo a pocit otevřenosti. ALUMISTR představují systémy, které jsou synonymem pro snadnou ovladatelnost a minimální požadavky na údržbu. Ať už se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové řešení, můžete očekávat, že vaše prostory budou chráněny proti hluku, prachu a nepřízni počasí. Tyto systémy jsou také velice variabilní. Můžete být jisti, že najdete přesně to, co potřebujete. Pokud hledáte řešení pro balkón, lodžii, nebo zimní zahradu, široká škála konstrukčních řešení a provedení vám umožní najít ideální variantu


Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Hledáte profesionály, kteří umí pracovat se sklem a není pro ně problém i komplikovaná zakázka? Pak se obraťte na společnost ACERA SKLO s.r.o., která sídlí v Praze a pracuje se sklem již přes třicet let. Společnost se zaměřuje na sklenářské práce a výrobu ze skla. Sklo a výrobky lze použít jak do interiéru, tak do exteriéru. Rádi byste měli krásné skleněné dveře, které budou kvalitní funkční, ale i designovým prvkem pro Váš domov? Nebo snad toužíte po skleněném sprchovém koutě? Ani jedno pro společnost není problém a zrealizuje pro Vás ještě mnohé další jako: - skleněný nábytek - bezpečnostní sklo - zasklívání výloh - zrcadlové stěny a zrcadla - skleněné schody a zábradlí - akvária a terária Ať už se jedná o malou nebo velkou zakázku pro společnost ACERA SKLO s.r.o. a jejich zkušené skláře není nic problém.


Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. je prověřeným partnerem pro všechny, kteří hledají spolehlivé a kvalitní řešení svých sklenářských potřeb. Naše firma působí na stavebním trhu v České republice již od roku 1992 a naši sklenáři mají dlouholeté zkušenosti s realizací nejrůznějších sklenářských prací. Kromě běžných sklenářských prací se specializujeme na technicky náročné projekty, jako jsou skleněné markýzy, skleněné dveře a příčky, samonosná celoskleněná zábradlí a atypické realizace skleněných prvků s důrazem na statiku a kvalitu provedení detailu. Naši sklenáři jsou vybaveni nejmodernější technikou a využívají pouze kvalitní materiály, aby každý projekt byl dokonale zpracován a plně splňoval očekávání zákazníka. Kromě samotné realizace sklenářských prací nabízíme také poradenství a dodávky souvisejících služeb, jako jsou zámečnické práce, truhlářské práce a dodávky konstrukčních prvků z nerezu a oceli. Snažíme se zákazníkům co nejvíce usnadnit celý proces a poskytnout jim co největší komfort a pohodlí. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a pečlivě vybraným sklenářům můžeme zaručit kvalitu našich prací a spokojenost zákazníků. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poskytneme podrobnější informace a nabídku