Výstavba, rekonstrukce, opravy a demolice dopravních staveb

JANKOSTAV s.r.o.

Výstavba, rekonstrukce, opravy a demolice dopravních staveb

Jednou ze stěžejních činností české společnosti JANKOSTAV jsou dopravní stavby v celém rozsahu od zemních a výkopových prací, výstavby nových komunikací, silnic, parkovišť, kruhových objezdů až po opravy, rekonstrukce a demolice prováděné na území Moravskoslezského kraje.

Poptávám zubaře v Táboře

Poptávám zubaře v Táboře

Poptávám zubaře v Táboře, který bere nové klienty. Jsme 3 člená rodina ( 2 dospělí, 1 dítě) a 2 roky sháníme zubaře, jelikož nám naše paní zubařka bohužel odešla do důchodu. Bohužel nás všude pro plnou kapacitu odmítli vzít do péče.
Poptávka byla vložena dne:
26.02.2024 11:55

Platnost poptávky:
26.03.2024 11:54

Kontaktní osoba:
Tereza Slouková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 090 019

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.


Stomatologie, stomatochirurgie, zubní ordinace Brno, komplexní stomatologická péče

Stomatologie, stomatochirurgie, zubní ordinace Brno, komplexní stomatologická péče

Hledáte kvalitní a moderní stomatologickou péči v Brně? Pak je pro vás správnou volbou Primadent, s.r.o., která provozuje stomatologickou a stomatochirurgickou ordinaci v Zdravotním středisku Konstancie. Primadent, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb pro zdraví a krásu vašeho chrupu. Ať už potřebujete preventivní prohlídku, výplň, extrakci, rentgen, nebo náhradu zubů, u Primadent, s.r.o. se vám dostane odborné a individuální péče. Tým zkušených lékařů a zdravotních sester vám poskytne profesionální a příjemnou atmosféru. Primadent, s.r.o. také dbá na nejnovější technologie a vybavení, aby vám zajistila co nejlepší výsledky. V ordinaci najdete například digitální rentgen, intraorální kameru, nebo laserové ošetření. Primadent, s.r.o. také spolupracuje s renomovanými laboratořemi a dodavateli materiálů, aby vám nabídla kvalitní a estetické zubní náhrady. Neváhejte a kontaktujte Primadent, s.r.o. na telefonním čísle 541 214 377 nebo e-mailu primadent@konstancie.cz. Ordinační hodiny jsou od pondělí do pátku od 7:30 do 15:00 hodin. Primadent, s.r.o. - váš spolehlivý stomatolog v Brně.


Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 -  nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 - nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Stomatologická klinika Dental Office H33 s.r.o. nabízí v Praze 4 nejlepší stomatologické ošetření s využitím nejmodernějšího vybavení. Naši zkušení zubní lékaři poskytují komplexní péči od preventivních prohlídek až po náročnější zákroky. Jsme hrdí na to, že naši pacienti mohou využít nejmodernější technologie a materiály, díky čemuž je naše stomatologické ošetření nejefektivnější a nejbezpečnější. Pokud hledáte v Praze 4 zubního lékaře, který Vám poskytne komplexní a profesionální péči, neváhejte a navštivte nás v Dental Office H33.


Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením

Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením

Klinika Dental Office H33 v Praze 4 poskytuje komplexní zubní péči, která kombinuje moderní technologie a individuální přístup. Její tým odborníků se věnuje nejen běžným stomatologickým procedurám, ale i pokročilým metodám léčby, jako jsou implantologie, estetická stomatologie a ortodoncie. Klinika klade velký důraz na pohodlí a bezbolestnost všech zákroků. Pacienti mohou očekávat nejen vysoce kvalitní léčbu, ale i přátelský a empatický přístup ze strany personálu. Dental Office H33 je místem, kde se snoubí odbornost, moderní technologie a lidský přístup, což z ní činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají výjimečnou zubní péči. Dental Office H33 je místem, kde se setkává vysoká odbornost a péče o klienta. Ať už potřebujete preventivní péči nebo komplexní zubní léčbu, zde najdete přátelské prostředí a profesionální přístup, který hledáte.


BlancOne: nové paradigma v bělení zubů - revoluční bělící kúra v Dental Office H33 s.r.o.

BlancOne: nové paradigma v bělení zubů - revoluční bělící kúra v Dental Office H33 s.r.o.

Chcete zářivý úsměv bez dlouhého čekání a obav z citlivosti zubů? Blancone přináší dvě efektivní řešení: Click a Touch. Tyto metody bělení zubů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a předpokladům pro dosažení dokonale bílého úsměvu. Blancone Click - Okamžitá bělost za 1 490,- Blancone Click je ideální volbou pro ty, kteří chtějí ihned po dentální hygieně dosáhnout ještě výraznější bělosti zubů. Tento proces trvá pouhých 10 minut a je extrémně šetrný k zubům i dásním, jelikož se provádí bez ochranné bariéry dásní. Výsledkem je okamžitě zářivější úsměv bez jakékoliv citlivosti nebo potravinových omezení. Blancone Touch - Pro zářivější úsměv za 4 290,- Pokud hledáte intenzivnější bělení, Blancone Touch je tou pravou volbou pro vás. Tato metoda je vhodná pro pacienty s tmavším odstínem zubů nebo pro ty, kteří své zuby ještě nikdy nebělili. Aplikace peroxidového gelu se během ošetření opakuje třikrát až čtyřikrát, přičemž každý cyklus trvá 10 minut. Díky nízké koncentraci peroxidu je metoda zcela bezbolestná s okamžitě viditelnými výsledky. Kdy bělení zubů není vhodné Je důležité si uvědomit, že bělení zubů se nedoporučuje osobám mladším 18 let, lidem se zubními kazy, záněty dásní, těhotným ženám a kojícím matkám. Pro dosažení nejlepších výsledků je doporučena profesionální dentální hygiena a dodržování bílé diety po bělení. Ať už si vyberete Blancone Click nebo Touch, můžete očekávat profesionální výsledky, které zvýší vaši sebedůvěru a zářivost vašeho úsměvu. Pro více informací navštivte naši webovou stránku a objevte, jak můžete dosáhnout dokonalého úsměvu snadno a rychle.


Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Komplexní péči o Váš chrup i chrup celé Vaší rodiny Vám poskytne zubní klinika Dental Office H33 v Praze, kde tým kvalifikovaných zubařů a moderní vybavení nabízí nejen preventivní prohlídky, profesionální zubní hygienu, ošetření kazů a zubní implantáty, ale také oddělení dětské stomatologie. Na naší klinice dále naleznete oddělení stomatologické chirurgie, ortodoncie, záchovné stomatologie, parodontologie nebo oddělení mikroskopické endodoncie. Aby Váš úsměv zářil, můžete využít i některou z metod bělení zubů, kterou zubní klinika Dental Office H33 v Praze nabízí.