Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. dodává bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER, které slouží například k utěsnění kabelových a trubkových průchodů nebo pro zajištění dokonalého kontaktu s betonovou plochou a těsnícím pásem. Pořiďte si bentonitový těsnící tmel se skvělými vlastnostmi!

Poptáváme výrobu drobných dílů

Poptáváme výrobu drobných dílů

Poptáváme výroby drobných dílů, ideální pro revolv. soustruhy. Nákresy zašleme na požádání.
Poptávka byla vložena dne:
15.01.2024 08:27

Platnost poptávky:
14.02.2024 15:15

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Mynařík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 204 660

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Pokud hledáte partnera pro CNC obrábění se strojním parkem na špičkové úrovni, v regionu Zlínský kraj se můžete obrátit na strojírenskou firmu A-T-K Fryšták s.r.o.. K dispozici máme moderní strojní park: - CNC obráběcí centrum AXA DBZ - řídicí jednotka Heidenhain iTNC 530, osa X - 2x 750 mm, Y - 500 mm, Z - 600 mm - CNC obráběcí centrum AXA VCC 50 - řízení Siemens, osy X - 1350 mm, Y - 750 mm, Z - 850 mm - soustruhy, frézky, strojní vrtačky, brusky. Kovovýroba strojních dílů, součástí i konstrukčních prvků. Kusová i sériová výroba. Zajistíme i požadované povrchové úpravy.


Špičkové vybavení – 3D měření pomocí CNC obráběcích strojů

Špičkové vybavení – 3D měření pomocí CNC obráběcích strojů

Potřebujete zajistit 3D měření nadrozměrných dílů? Sháníte obráběcí centrum se špičkovým vybavením? Společnost Zekof, s.r.o. zajišťuje přesné měření pomocí stroje Zeiss, který měří v rozsahu 4500 x 3000 x 2000 mm, a je schopna opracovat díly velkých rozměrů až do 12000 x 3000 x 1500 mm. Naše firma vyrábí plechové výpalky pomocí plazmového nebo plynového hořáku. Na přání klienta dle technické dokumentace vypalujeme různé tvary, zabezpečíme otrýskání díky níž se plech zbaví koroze a bude připraven na další povrchovou úpravu. Kontaktujte nás, rádi Vám představíme náš špičkový strojní park.


Přesné strojní elektroerozivní drátové řezání - EDM elektrojiskrové obrábění

Přesné strojní elektroerozivní drátové řezání - EDM elektrojiskrové obrábění

EDM elektroerozivní obrábění je revoluční technologie pro zpracování kovů, která umožňuje vytvářet složité a přesné tvary bez tepelného poškození nebo deformace. Tato metoda využívá elektrický proud a tenký drát jako nástroj pro řezání materiálu pod vodou. Elektroerozivní drátové řezání je vhodné pro zpracování různých druhů kovů, jako jsou ocel, hliník, titan, měď, mosaz, nerezová ocel a další. Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu Ve Zlínském kraji, která provádí EDM elektrojiskrové obrábění, doporučujeme vám firmu TVARSTEEL s.r.o. z Bojkovic u Uherského Hradiště. Tato firma má dlouholeté zkušenosti a tradici v oboru EDB obrábění a disponuje špičkovým strojním parkem a kvalifikovaným týmem odborníků. Jsme schopni uspokojit i ty nejvyšší nároky zákazníků a dodat výrobky s vynikající přesností a kvalitou. Poskytujeme i další služby, jako jsou CNC frézování, CNC soustružení, broušení, svařování a montáž. Na našich webových stránkách najdete také ukázky práce nebo reference od spokojených zákazníků.


Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění - výroba dílů pro strojírenský průmysl a měřidel pro metrologii

Přesné obrábění dílů a měřidel pro metrologii je klíčovou službou, kterou zajišťuje firma TVARSTEEL Bojkovice. Tato firma se specializuje na zakázkovou kovovýrobu a využívá moderní technologie a stroje pro výrobu kvalitních a přesných výrobků. Mezi hlavní produkty patří například: - měřicí stoly pro optickou a laserovou metrologii, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají vysokou stabilitu a přesnost - měřicí přípravky pro různé druhy měření, jako jsou například rozměrové, geometrické, povrchové nebo tvrdostní měření - obráběcí díly pro strojírenský průmysl, které jsou vyrobeny podle požadavků zákazníků a splňují nejvyšší standardy kvality a přesnosti. Firma TVARSTEEL Bojkovice má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přesného obrábění. Poskytuje i další služby: - návrhy a konstrukce výrobků podle specifikací zákazníků, včetně využití CAD/CAM systémů - kontrola kvality výrobků pomocí certifikovaných měřicích přístrojů a zařízení - doprava a montáž výrobků na místo určení, včetně zajištění bezpečnosti a ochrany.


Kusová i sérová výroba strojních součástí na zakázku pro různá průmyslová odvětví

Kusová i sérová výroba strojních součástí na zakázku pro různá průmyslová odvětví

Hledáte na Olomoucku firmu, která Vám na zakázku vyrobí přesnou strojní součástku? Kusovou i sériovou výrobu strojních součástí pro potravinářský, výrobní, zdravotnický nebo strojní průmysl zajistí firma Kovoobraběčství Roman Skřipec ze Zábřehu. Stačí, když nám klient dodá výkresovou dokumentaci a my následně vyrobíme součástky přesně podle vašich představ a potřeb za pomocí moderních technologií a profesionálních programů. Pro kusovou výrobu využíváme konvenční obráběcí stroje. Velkosériové zakázky zhotovíme na moderních CNC obráběcích strojích.


Omílání ostrých hran plechů, profilů omílacím žlabem

Omílání ostrých hran plechů, profilů omílacím žlabem

Omílání odstraňuje ostré hrany, které by mohly způsobit zranění nebo poškození materiálu. Tento proces navíc zlepšuje vzhled a funkčnost výrobků, například zvyšuje odolnost proti korozi nebo zlepšuje spojitost svařovaných spojů. Pokud hledáte v okolí Blanska firmu, která provádí povrchové úpravy kovů včetně omílání, kontaktujte naší firmu. Jedním z nejlepších způsobů, jak provádět omílání, je použití omílacího žlabu. Tento stroj je navržen tak, aby dokázal omílat různé tvary a rozměry plechů a profilů. Omílací žlab je vybaven speciálními kotouči, které se přizpůsobují tvaru materiálu a jemně odstraňují ostré hrany. Pokud hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro omílání ostrých hran plechů a profilů, neváhejte a obraťte se na nás.