Kvalitní zahradní technika od profesionálů za rozumné ceny

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Kvalitní zahradní technika od profesionálů za rozumné ceny

Rádi zahradničíte a sháníte spolehlivou a cenově dostupnou zahradní techniku? Pak si přečtěte článek o produktech renomované značky Stihl, kterou pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce Wald & Garten s.r.o. (Šindelka). Tato rodinná firma s dlouholetou tradicí se zabývá nejen prodejem zahradní techniky, záručním a pozáručním servisem, ale také prodejem náhradních dílů, zásilkovým prodejem a možností půjčení strojů a nářadí.

Poptáváme mezinárodní přepravu

Poptáváme mezinárodní přepravu

Poptávám dopravu pro sedlový návěs KRAMPE SKS 30/1050:

Rozměry:
Váha: 8 350 Kg
Délka: 12, 00 m
Šířka 2, 55 m
Výška: 4, 15 m

Výška sedla: 1, 35 m

Nakládka: Krampe Fahrzeugbau GmbH, Zusestraße 4 D-48653 Coesfeld-Flamschen
Vykládka: PEKASS Milovice, Armádní 625, 289 23 Milovice nad Labem 3

Datum nakládky a vykládky: ideálně 15.1.2024, případně po 15.1. nějaký jiný den

Prosím o nacenění a potvrzení termínu.

Děkuji,

S pozdravem

Jan Čech
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2024 11:47

Platnost poptávky:
05.02.2024 11:44

Kontaktní osoba:
Jan Čech

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 850 017

Fax:
-

Okres:
Rakovník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

V Praze, na adrese Do Čertous 2620/11, sídlí společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., která se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti autodopravy. Naše služby pokrývají celý spektrum dopravních a logistických potřeb, od vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravy, přes skladové logistické služby, až po celní zastoupení a zajištění námořní i letecké dopravy. Nabízíme: Dopravní služby: Zajišťujeme nákladní autodopravu na vnitrostátní i mezinárodní úrovni, včetně přepravy kusových, paletových, sběrných, celovozových i nadrozměrných zásilek. Nabízíme také přepravu v režimu ADR a expresní dodávky zboží. Skladování: Naše skladové prostory typu „A“ o velikosti 1100 m² jsou elektronicky zabezpečeny a vybaveny temperovaným a teplotně kontrolovaným prostředím, což zajišťuje optimální podmínky pro vaše zboží. Celní služby: Poskytujeme kompletní celní služby, včetně zastupování při celním řízení, což vám ušetří čas a komplikace s celními formalitami. Proč si vybrat AZ LOGISTIKA s.r.o.? Naše firma vyniká individuálním přístupem k zákazníkům, flexibilitou a schopností najít optimální řešení pro každou zásilku. Díky rozsáhlé síti partnerů jsme schopni zajistit přepravu vašich zásilek do všech koutů světa s maximální efektivitou a spolehlivostí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše logistické a dopravní potřeby, AZ LOGISTIKA s.r.o. je vaší první volbou. Kontaktujte nás pro více informací nebo konzultaci ohledně vašich specifických požadavků. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!


Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Potřebujete se obrátit na firmu, která vám zajistí spolehlivou přepravu kamiony až do Slovinska, Bulharska, Rumunska či dalších států? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, zajistíme přepravu kvalitními vozy, v co nejkratším možném čase. Zajišťujeme přepravu: - částečných zásilek, - celovozových zásilek, - kamionovou, - "z domu do domu" tedy sběrnou službu. Zajistíme pro vás kompletně celou logistiku tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy docílit naprosté spokojenosti našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice je společnost, která se zabývá nejen zemědělstvím, ale také autodopravou. Středisko autodopravy provozuje silniční nákladní dopravu, a to jak vnitrostátní, tak mezinárodní. Naše společnost se specializuje na různé druhy autodopravy. Máme k dispozici sklápěcí kamiony, které dokážou převážet velké objemy nákladu. Máme také sólo sklápěč s hydraulickou rukou, který umožňuje snadné nakládání a vykládání. Pro distribuci sypkých hmot a odpadů používáme kontejnerový systém, který je rychlý a efektivní. A pro práce pro stavebnictví máme kvalifikované řidiče a spolehlivé vozy. Naše společnost je vaším profesionálním partnerem v oblasti autodopravy a dalších služeb. Nabízíme vám kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a cenovou dostupnost.


Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

Hledáte expresní zásilkovou službu, která vám zajistí dopravu zboží do Itálie nebo Švýcarska? Měla by být dopravena v požadovaném termínu? Pak se obraťte na společnost JONAS SPEED s.r.o. - její přepravní služby jsou na vysoké úrovni a navíc za příznivé ceny! U expresních zásilek do Itálie a Švýcarska se postaráme o všechny přepravní formality včetně celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Díky našim kontaktům a perfektní znalosti regionu zaručíme maximální efektivitu mezinárodní dopravy, expresní doručení zásilek a také bezkonkurenční ceny mezinárodní přepravy. Naše vozidla vyjíždí do Švýcarska a Itálie několikrát týdně, proto se nemusíte bát žádného zbytečného prodlení. Vaše zboží dorazí vždy v požadovaném termínu. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně expresní zásilkové služby, pak vám zdarma poskytneme odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na přepravu vašeho nákladu? Pak jste na správném místě. Pěnkava s.r.o. je rodinná firma s více než 20 lety zkušeností na českém trhu. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti kamionové dopravy, jako jsou: - Expresní přeprava: Pokud potřebujete doručit vaše zboží rychle a bezpečně, Pěnkava s.r.o. vám zajistí expresní přepravu s minimální dobou čekání a maximální spolehlivostí. Můžete si vybrat z různých typů vozidel podle velikosti a hmotnosti vašeho nákladu. - Paletová přeprava: Pokud máte zboží zabalené na paletách, Pěnkava s.r.o. vám nabízí paletovou přepravu s vysokou kvalitou a efektivitou. Vaše palety budou pečlivě naloženy, upevněny a vyloženy pomocí moderních manipulačních prostředků. Můžete si také zvolit pojištění vašeho zboží proti poškození nebo ztrátě. - Přeprava chlazeného zboží: Pokud potřebujete přepravit zboží, které vyžaduje speciální teplotní režim, Pěnkava s.r.o. vám poskytne přepravu chlazeného zboží s dodržením všech hygienických a bezpečnostních norem. Vaše zboží bude uloženo v izolovaných a klimatizovaných návěsech, které zajišťují optimální teplotu a vlhkost během celé cesty. - Přeprava zboží nad 3.5 tuny: Pokud máte těžké nebo objemné zboží, které přesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží nad 3.5 tuny s použitím kvalitních nákladních vozů značek Scania, Volvo a Mercedes-Benz. Vaše zboží bude bezpečně přepraveno na místo určení s ohledem na dopravní předpisy a podmínky. - Přeprava zboží do 3.5 tuny: Pokud máte lehké nebo malé zboží, které nepřesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží do 3.5 tuny s využitím menších a obratnějších vozidel. Vaše zboží bude rychle a flexibilně doručeno na požadovanou adresu s možností sledování zásilky online. - Převozy mezi sklady: Pokud potřebujete přemístit vaše zboží mezi různými sklady, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převozy mezi sklady s garantovanou dostupností a spolehlivostí. Vaše zboží bude převezeno z jednoho skladu do druhého v co nejkratším čase a s minimálními náklady. - Převoz kusových a nestandardních zásilek: Pokud máte zboží, které se nesnese do běžných rozměrů nebo hmotnosti, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převoz kusových a nestandardních zásilek s individuálním přístupem a řešením. Vaše zboží bude zabaleno, naloženo, přepraveno a vyloženo s maximální péčí a opatrností. Pěnkava s.r.o. je firma, která se neustále rozvíjí a inovuje. Sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nákladní a investuje do vzdělávání a motivace svých zaměstnanců. Pěnkava s.r.o. je firma, která dbá na spokojenost a důvěru svých zákazníků. Pěnkava s.r.o. je firma, která vám nabízí nejlepší řešení pro vaši přepravu. Pěnkava s.r.o. - vaše cesta k úspěchu.