Poptávám okrasný šroub

Poptávám okrasný šroub

Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2023 09:46

Platnost poptávky:
14.12.2023 09:45

Kontaktní osoba:
tom večeřa

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 949 068

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Ať už potřebujete doma pověsit poličku nebo připevnit něco na zahradě, přijďte si k nám na pobočku v Opavě vybrat potřebný sortiment spojovacího materiálu. Pro kutili i profesionály máme v naší prodejně výběr: - šroubů (s vnitřním šestihrannem, se zápustnou hlavou, ) - šroubů do plechu - matic (nízkých, uzavřených, samojistících, jemných, prodlužovacích ...) - podložek (rovných, pérových, vějířovitých, karosářských, pod nýty či úkosových) - hřebíků - nýtů (trhacích, maticových, rozklepávacích) - závlaček - napínáků - spon a svorek - drátů - kolíků - kotoučů - ocelových lanek - vrutů do dřeva (se zápustnou hlavou, se šestihrannou, s půlkulatou hlavou) - hmoždinek - utahovacích hrotů - vrtáků (do železa, do dřeva, do betonu, SDS+) - matek - nerezového materiálů - a dalších. Mimo jiné u nás v železářství naleznete také: - metry, vodováhy, sady vrtáků, šroubováků či klíčů, žebříky, popelnice a další sortiment...


Příslušenství k hliníkovým balkónům – sušáky na prádlo, držáky na truhlíky a satelity

Příslušenství k hliníkovým balkónům – sušáky na prádlo, držáky na truhlíky a satelity

Máte-li balkón, nemusíte se již obávat nedostatku místa pro sušení prádla. Sušáky na prádlo od CABAL jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily k hliníkovým konstrukcím. Jsou odolné proti povětrnostním vlivům a snadno se instalují, což z nich činí ideální řešení pro každodenní použití. S držáky na truhlíky můžete bezpečně umístit květinové truhlíky a vytvořit tak příjemné zelené prostředí. Držáky jsou navrženy tak, aby nepoškodily hliníkovou konstrukci a zároveň zajistily pevné uchycení vašich rostlin. CABAL Moravia má také k dispozici speciální držáky na satelity, které lze snadno připevnit k zábradlí nebo stěnám balkónu3. Tyto držáky jsou navrženy tak, aby nekazily estetický dojem z vašeho balkónu a zároveň poskytovaly stabilní a bezpečné uchycení pro váš satelit.


Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Potřebujete v Brně sehnat prodejce, který Vám zajistí výrobu na míru i montáž svařovaného pletiva? Neváhejte se zastavit za námi! Svařované pletiva se hodí pro průmyslové objekty nebo i jako dekorativní oplocení zahrad. K výrobě používáme je vysoce kvalitní a odolné materiály např.: galvanizovaný drát potažený plastem nebo pokovené dráty s nanesenou perfektně přilnavou vrstvou PVC na povrchu. Záruku poskytneme minimálně 10 let. Jejich montáž je snadná a nezabere moc času. Bezpečností parametry splňuje dle norem EU. Podrobnější informace ke svařovaným pletivům najdete na našich www.


Hutní a spojovací materiál - jekly, vinkly, roxory, hřebíky, matice, vruty závitové tyče

Hutní a spojovací materiál - jekly, vinkly, roxory, hřebíky, matice, vruty závitové tyče

Pokud sháníte kvalitní hutní a spojovací materiál na Vaši stavbu v okolí Přerova nebo Kroměříže, pak se obraťte na Stavebniny Hudečková s.r.o. Kojetín. Najdete u nich široký sortiment materiálů - profily, jekly, trubky, plechy, závitové tyče a další jsou ideální pro vaše stavební potřeby. Vše splňuje standardy kvality a bezpečnosti. Hutní materiál: Dodáme materiál vhodný pro konstrukci staveb - ocelové a hliníkové profily, uzavřené čtvercové a obdélníkové jekly, otevřené C a U jekly, nosníky, trubky, plechy, úhelníky, vinkly, pásovinu, betonářskou ocel a další. Spojovací materiál: Pro spojování jednotlivých dílů a prvků stavby nabízíme kvalitní hřebíky, vruty, matice, závitové tyče, a další železářské zboží. Doprava na místo určení: Disponujeme vlastními nákladními auty s hydraulickou rukou. Rádi vám doručíme objednaný materiál přímo na místo stavby.


Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou a dodávkami spojovacího materiálu do dřeva? Pak kontaktujte společnost SIMAF CZ s.r.o. z Brna, která tento materiál dodává na trh. Nabízíme: -Závitové vložky SERBOIS - určené do všech druhů dřeva, mají velmi odolný závit, absorbuje napětí, rozloží zatížení a jsou vyrobeny z mosazi. -Závitové vložky SERWOOD - toto je rozpěrná vložka, která má vysokou pevnost s rozepřením uvnitř materiálu a je vyrobená také z mosazi. -Matice TBH - jsou určeny také do dřeva a jejich montáž se provádí pomocí vnitřního šestihranu. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Kvalitní kloubové a teleskopické hliníkové žebříky za příznivé ceny - široký výběr

Kvalitní kloubové a teleskopické hliníkové žebříky za příznivé ceny - široký výběr

Uvažujete o koupi hliníkového žebříku? Hledáte e-shop se širokým sortimentem kloubových a teleskopických hliníkových žebříků? Navštivte e-shop zebrik.cz, kde si můžete vybrat z několika typů hliníkových žebříků za velice příjemné ceny. Z naší nabídky si vyberete žebříky jak pro profesionální, tak hobby použití, které je možné používat v domácnosti, na zahradě nebo v dílně. Některé teleskopické žebříky mají unikátní konstrukci, kterou lze složit do co nejmenší úložné velikosti. Kloubové žebříky je pak díky jednoduchému složení možné převést i v autě, přestavět na štafle nebo opatřit plošinou.