Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

AMIGO

Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí kompletní cateringové služby pro vaše akce, pak je Amigo Telč tou pravou volbou. Amigo Telč je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti gastronomie a cateringových služeb. Nabízíme nejen široký sortiment jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty, ale zajistíme zkušenou obsluhu a veškerý cateringový servis.

Poptávám okrasný šroub

Poptávám okrasný šroub

Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2023 09:46

Platnost poptávky:
14.12.2023 09:45

Kontaktní osoba:
tom večeřa

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 949 068

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Ať už potřebujete žebříky do dílny, do domácnosti nebo na zahradu, pouze v kamenné prodejně HROMEK s.r.o. v Hodoníně si můžete vybrat z rozmanitého sortimentu hliníkových a dřevěných žebříků. Zakoupíte u nás hliníkové žebříky – jednoduché, štafle, dvoudílné, třídílné, teleskopické nebo kloubové a také hliníkové schůdky. Z dřevěných žebříků máme k dispozici opěrné žebříky nebo štafle. Pokud v našem sortimentu nenajdete, co hledáte, můžete si u nás objednat žebřík zhotovený na míru vašim potřebám.


Spojovací materiál pro řemeslníky, kutily a domácnosti v Kolíně a Kutné Hoře -  šrouby, matice, podložky a více

Spojovací materiál pro řemeslníky, kutily a domácnosti v Kolíně a Kutné Hoře - šrouby, matice, podložky a více

Pokud hledáte kvalitní spojovací materiál, přijďte se podívat do našich prodejen v Kolíně a Kutné Hoře. V našem sortimentu najdete šrouby a matice v různých provedeních - černé, zinek, nerez, mosaz, levé, jemné stoupání a pevnostní. Nabízíme také různé typy spojovacího materiálu, jako jsou vruty podstavcové, vruty konstrukční, vruty do dřeva, vruty s půlkulatou hlavou, šrouby imbus, šrouby vratové a zápustný imbus. Náš sortiment obsahuje také širokou škálu podložek - ploché, vějířové, pérové a velkoplošné. Pokud potřebujete šrouby samořezné do kovu nebo do sádrokartonu, šrouby tex nebo okrasné šrouby, také je u nás najdete. Pro náročnější práce nabízíme závitové tyče, kombi šroub-vrut, svorníky, trapézové tyče, trapézové matice a další. Naše nabídka obsahuje také tesařské kování - úhelníky, kotevní patky a třmeny. Kromě spojovacího materiálu nabízíme také širokou škálu chemických kotvících hmot, montážních pěn a lepidel. V našem sortimentu najdete také kotouče řezné, brusné, lamelové a diamantové. Naše prodejny nejenže nabízejí kvalitní zboží, ale klademe také velký důraz na spokojenost zákazníka. Naši zaměstnanci jsou dobře informováni o našem sortimentu a jsou připraveni Vám s čímkoli pomoci. Přijďte se podívat do naší prodejny spojovacího materiálu v Kolíně a Kutné Hoře.


Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Znalost a správná volba kotev a spojovacích prostředků je důležitá při návrhu mnoha konstrukcí. Pokud potřebujete spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Ústí nad Labem. V oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se prodejem a dodávkou širokého sortimentu talířových a zatloukacích hmoždinek, ale také vtloukaných a průvlakových kotev a jiné kotevní techniky. Prodej, dodávka: - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem Vybírejte si u nás spojovací materiál a kotevní techniku ověřených značek.


Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro výrobce nábytku

Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro výrobce nábytku

Skvělé ceny poskytuje firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela v eshopu. Pro výrobce nábytku, kuchyní nabízíme kovové větrací mřížky dveřní a nábytkové - hliníkové a nerezové. Větrací mřížky použitelné v exteriéru i interiéru. Dveřní mřížky pro přívod a odvod vzduchu - nerezové, z ocelového galvanizovaného plechu, hliníkové v bílém, stříbrném, zlatém provedení. Hliníkové nábytkové mřížky - bílé, stříbrné, zlaté, bronzové provedení Dále na prodej - kovové mřížky podlahové, stěnové, krbové a mřížky plastové, dřevěné, nerezové pro různé použití.


Šrouby Klocová - Vaše první volba pro spojovací materiál a profesionální servis

Šrouby Klocová - Vaše první volba pro spojovací materiál a profesionální servis

Firma ŠROUBY KLOCOVÁ působí v oboru spojovacího materiálu od roku 1994. Byla založena manželi Klocovými a v roce 2012 byla převzata jejich dcerou Ivanou Košátkovou. V roce 2018 jsme se přestěhovali do vlastních prostor na adrese Štítarská 170 v Kolíně, kde sídlí naše prodejna. Od roku 1997 provozujeme také prodejnu ve městě Kutná Hora. Aleš Košátko otevřel prodejnu se spojovacím materiálem v ulici Vítězná 150. V roce 2004 jsme se opět přestěhovali do vlastních prostor na adrese Lorecká 676 v Kutné Hoře. Díky většímu prostoru jsme mohli rozšířit sortiment a nabízet ještě více výrobků. Naší prioritou je poskytovat spolehlivý spojovací materiál a profesionální servis našim zákazníkům. Jsme hrdí na naši dlouholetou tradici, která zaručuje kvalitu našich produktů. Kontaktujte nás: Prodejna Kolín - Štítarská 170 Kontakt: Ivana Košátková E-mail: kosatkova.ivana@centrum.cz Telefon: +420 321 717 131 Mobil: +420 721 325 292 Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00 Prodejna Kutná Hora - Lorecká 676 Kontakt: Aleš Košátko E-mail: kosatko@volny.cz Telefon: +420 327 562 653 Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00


Sortiment železářství, nářadí i zahradnické, domácí a kuchyňské potřeby za příznivé ceny

Sortiment železářství, nářadí i zahradnické, domácí a kuchyňské potřeby za příznivé ceny

Železářství s nejširším výběrem zboží v okolí Kroměříže, Hulína najdete v Obchodním domě Morava Holešov. Základním sortimentem specializované prodejny je i ruční a elektrické nářadí pro řemeslníky, běžné zahradnické nářadí, domácí, kuchyňské a zahrádkářské potřeby. Veškeré zboží je skladem k okamžitému odběru. Pro řemeslníky i kutily máme zboží mnoha oblíbených značek - Fiskars, Weber, Gardena, Tescoma, Lamax, Kolimax, Victorinox, Orion, Bohemia Crystal a dalších. Na prodejně je Vám k dispozici náš zkušený tým prodavačů, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného zboží a odpovíme na dotazy.