Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Naše společnost Galenická laboratoř Ostrava nabízí široký sortiment masážních a kosmetických přípravků, které mají příznivý účinek na vaši pleť a pokožku. Díky mnohaleté tradici a použití nejmodernějších technologií vám dodáváme vysoce kvalitní kosmetiku.

Poptávám přepravu zboží z Turecka

Poptávám přepravu zboží z Turecka

Poptávám přepravu zboží z Turecka (Istambul) do Lázně Bohdaneč - ČR. Potřebuji kontejner, jednalo by se o papír na květiny, baleno po 10 kg a obalový materiál. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.11.2023 10:24

Platnost poptávky:
12.12.2023 17:44

Kontaktní osoba:
Jana Pechanková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 060 576

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Potřebujete se obrátit na firmu, která vám zajistí spolehlivou přepravu kamiony až do Slovinska, Bulharska, Rumunska či dalších států? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, zajistíme přepravu kvalitními vozy, v co nejkratším možném čase. Zajišťujeme přepravu: - částečných zásilek, - celovozových zásilek, - kamionovou, - "z domu do domu" tedy sběrnou službu. Zajistíme pro vás kompletně celou logistiku tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy docílit naprosté spokojenosti našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Dovoz nových nebo ojetých osobních automobilů ze zahraničí na zakázku

Dovoz nových nebo ojetých osobních automobilů ze zahraničí na zakázku

Potřebujete přivést ze zahraničí nové vozy do vašeho autosalonu? Uvažujete o koupi ojetého automobilu z autobazaru v Německu nebo jiného státu EU a potřebujete zajistit jeho dovoz do ČR? Dovoz automobilu ze zahraničí do ČR svěřte do rukou firmy Luděk Rusina Přeprava aut z Frýdku-Místku, která má mnoholeté zkušenosti v bezpečné přepravě aut. Naše firma zajišťuje přepravu aut na zakázku ze zahraničí do ČR nejen pro koncové zákazníky, ale také pro autobazary, autosalony a další subjekty. Díky moderní technice a vozovému parku jsme schopni přivést jedno až deset aut ze zahraniční najednou. Pokud potřebujete bezpečně přepravit automobil z Německa nebo dalších států EU do ČR, neváhejte nás kontaktovat.


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na přepravu vašeho nákladu? Pak jste na správném místě. Pěnkava s.r.o. je rodinná firma s více než 20 lety zkušeností na českém trhu. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti kamionové dopravy, jako jsou: - Expresní přeprava: Pokud potřebujete doručit vaše zboží rychle a bezpečně, Pěnkava s.r.o. vám zajistí expresní přepravu s minimální dobou čekání a maximální spolehlivostí. Můžete si vybrat z různých typů vozidel podle velikosti a hmotnosti vašeho nákladu. - Paletová přeprava: Pokud máte zboží zabalené na paletách, Pěnkava s.r.o. vám nabízí paletovou přepravu s vysokou kvalitou a efektivitou. Vaše palety budou pečlivě naloženy, upevněny a vyloženy pomocí moderních manipulačních prostředků. Můžete si také zvolit pojištění vašeho zboží proti poškození nebo ztrátě. - Přeprava chlazeného zboží: Pokud potřebujete přepravit zboží, které vyžaduje speciální teplotní režim, Pěnkava s.r.o. vám poskytne přepravu chlazeného zboží s dodržením všech hygienických a bezpečnostních norem. Vaše zboží bude uloženo v izolovaných a klimatizovaných návěsech, které zajišťují optimální teplotu a vlhkost během celé cesty. - Přeprava zboží nad 3.5 tuny: Pokud máte těžké nebo objemné zboží, které přesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží nad 3.5 tuny s použitím kvalitních nákladních vozů značek Scania, Volvo a Mercedes-Benz. Vaše zboží bude bezpečně přepraveno na místo určení s ohledem na dopravní předpisy a podmínky. - Přeprava zboží do 3.5 tuny: Pokud máte lehké nebo malé zboží, které nepřesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží do 3.5 tuny s využitím menších a obratnějších vozidel. Vaše zboží bude rychle a flexibilně doručeno na požadovanou adresu s možností sledování zásilky online. - Převozy mezi sklady: Pokud potřebujete přemístit vaše zboží mezi různými sklady, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převozy mezi sklady s garantovanou dostupností a spolehlivostí. Vaše zboží bude převezeno z jednoho skladu do druhého v co nejkratším čase a s minimálními náklady. - Převoz kusových a nestandardních zásilek: Pokud máte zboží, které se nesnese do běžných rozměrů nebo hmotnosti, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převoz kusových a nestandardních zásilek s individuálním přístupem a řešením. Vaše zboží bude zabaleno, naloženo, přepraveno a vyloženo s maximální péčí a opatrností. Pěnkava s.r.o. je firma, která se neustále rozvíjí a inovuje. Sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nákladní a investuje do vzdělávání a motivace svých zaměstnanců. Pěnkava s.r.o. je firma, která dbá na spokojenost a důvěru svých zákazníků. Pěnkava s.r.o. je firma, která vám nabízí nejlepší řešení pro vaši přepravu. Pěnkava s.r.o. - vaše cesta k úspěchu.


Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Dále také dopravu realizuje do Skandinávie, Pobaltí, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. V oblasti vnitrostátní, mezinárodni kamionové dopravy, spedice a skladování nabízí jen kvalitní a ověřené služby. Přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám. Mezinárodní silniční doprava: - přeprava kamiony denně celovozové a částečné zásilky v rámci celé Evropy - částečné zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - celovozové zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - kamiónová přeprava. Vnitrostátní doprava: - sběrná služba - částečné a celovozové zásilky. Mezinárodní silniční doprava - sběrná služba: - odjezdy z terminálu Ostrava - dodávky systém "z domu do domu". Společnost MTM Transport, a.s. nabízí komplexní služby a vždy se přizpůsobí zákazníkovi.


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Potřebujete přepravit vrtnou soupravu? Sháníte firmu, která zajišťuje transport nadrozměrných nákladů včetně doprovodu? Kontaktujte přepravní společnost SEDOS transport s.r.o., která je odborníkem na poli nadrozměrné přepravy. Zajistíme přepravu vrtných souprav jak na území celé ČR, tak i do zahraniční. V rámci transportu poskytujeme také doprovod tahače s nadrozměrný nákladem. Po celou dobu přepravy vrtných souprav garantujeme bezpečnost a průjezdnost celé trasy.