Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Výkup sběratelských předmětů – starší vojenská výstroj, odznaky, dekorace, hračky

Výkup hodinek Opava neorientuje svoje sběratelské zájmy pouze na starožitné kapesní a náramkové pánské hodinky Prim, Omega, nástěnné hodiny či vojenské letecké hodinky, ale vykoupí od Vás sběratelské předměty starožitné a z období socialismu – vyznamenání, odznaky, řády, plakety, pohlednice, starožitné vázy, sošky, dekorativní sklo a porcelán.

Poptávám průhledné lamely do dveří

Poptávám průhledné lamely do dveří

Dobrý den, poprosím nacenit průhledné lamely do dveří dílny 2metry širokých, výška lamel 220 cm
možná bych zvolil cca 5 lamel červených.. porosím o cenu, děkuji Hulínský
Poptávka byla vložena dne:
17.10.2023 10:54

Platnost poptávky:
17.11.2023 07:50

Kontaktní osoba:
Hulínský

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 448 082

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Duet CZ – vaše cesta k exkluzivním laminátům a dekorativním materiálům

Duet CZ – vaše cesta k exkluzivním laminátům a dekorativním materiálům

Od roku 1999 se společnost DUET CZ, s.r.o. specializuje na prodej a distribuci vysokotlakých laminátů HPL, kovolaminátů, lamino desek a přírodních dekorativních dýh od předních značek jako jsou Formica, Homapal a Unilin. Naše úzká specializace a dvacetileté zkušenosti v oboru nám umožnily vybudovat si pozici spolehlivého a respektovaného dodavatele na českém a slovenském trhu. Produkty, které nabízíme, se vyznačují vysokou kvalitou a designovou unikátností, a jsou ideální pro moderní stavebnictví, interiérový design a výrobu nábytku. Naše portfolio zahrnuje také nově exteriérové kompaktní desky TRESPA, které jsou perfektní náhradou za kompakty VIVIX. V DUET CZ se zavazujeme k poskytování nejen produktů nejvyšší kvality, ale i odborného poradenství a podpory našim zákazníkům.


LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., zahájila svou činnost na českém trhu jako výrobce ochranných PE trubek pro kabely a optické kabely. Postupem času se naše portfolio rozšířilo a nyní nabízíme široký sortiment produktů, které uspokojí potřeby nejrozsáhlejších projektů. Naše firma se pyšní inovativními technologiemi ve zpracování plastů, včetně výroby extrudovaných trubek s vnější podpůrnou vrstvou z recyklovaného kompozitního materiálu a vnitřní hladkou vrstvou z vysoce kvalitního materiálu PE-LLD. Toto unikátní spojení materiálů zajišťuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Naše společnost přizpůsobuje výrobní program aktuálním požadavkům trhu a nabízí více než 80 produktů, které jsou dostupné v celé Evropské unii. Díky speciálnímu know-how zpracováváme i recyklované plasty, což nám umožňuje neustále inovovat a rozvíjet naši produktovou řadu. LUNA PLAST a.s. je hrdá na svou historii, technologickou inovaci a schopnost poskytovat řešení, která splňují nejen dnešní, ale i budoucí potřeby průmyslových a stavebních aplikací.


Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Chystáte se k opravě kanalizace, odpadů nebo se zabýváte jejich výstavbou? Jistě k tomu budete potřebovat vhodný materiál a s výběrem Vám rádi poradí v ostravské společnosti DILES Company s.r.o., kde Vám také pomohou nalézt optimální technické řešení. V našem sortimentu naleznete: - stavební materiál - drenážní technika - kanalizační potrubí - domovní odpad - plastové revizní šachtice - kameninové roury a tvarovky - opravné objímky a spojky - vodovody - armatury - šrouby, matice, litinové potrubí, spojovací materiál, těsnění - vodoměry - vnitřní odpady - venkovní odvodnění - vsakovací systémy - odvodňovací žlábky - venkovní plynovody - čerpadla - kabelové chráničky PVC a PE. Materiál jsme schopni Vám dopravit přímo na stavbu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.


Bezešvé trubkové oblouky odolné vůči korozi o průměrech 90 až 315 mm vyráběné v ČR

Bezešvé trubkové oblouky odolné vůči korozi o průměrech 90 až 315 mm vyráběné v ČR

Na základě poptávky a požadavků zákazníků vyvinula společnost LUNA PLAST a.s. novinku roku 2018 – plastové trubkové oblouky o průměru 90 – 315 mm, které jsou nezbytné například při instalaci rozvodů vody a kanalizace. Plastové oblouky jsou vyrobeny z polyethylenu, jsou ohebné, odolné vůči korozi, mají hladké stěny a díky bezešvému provedení se v nich neusazují nečistoty a nehrozí riziko poškození v místě sváru. Jejich další nespornou výhodou je snadná tvarovatelnost a pružnost s možností ohnutí až 90 stupňů. Práce s plastovými oblouky je rychlá a pohodlná, dají se velice snadno spojovat. Společnost LUNA PLAST a.s. vyrábí své produkty v České republice a garantuje jejich kvalitu a dlouhou životnost.


Provětrávaná, odvětrávaná fasáda z HPL desek - zateplení bez plísní a vlhkosti

Provětrávaná, odvětrávaná fasáda z HPL desek - zateplení bez plísní a vlhkosti

Chcete mít zdravé bydlení bez plísní a vlhkosti a navíc mít originální fasádu, která má snadnou a rychlou údržbu? Pak je pro vás provětrávaná či odvětrávaná fasáda skvělým řešením. Výstavbu chytrých fasád vám zajistí firma H&P Polykarbonáty - provětrávané fasády provádíme v Ostravě, Frýdku Místku a okolí, ale dle domluvy zajistíme realizace i v jiných částech republiky. Váháte nad výstavbou odvětrávané fasády z HPL desek? Zde jsou výhody, které vás přesvědčí: - jsou vhodné pro všechny typy staveb - rodinné domy (pasivní i nízkoenergetické), komerční objekty, administrativní budovy, bytové domy, nákupní centra - zateplení bez plísní a vlhkosti - v zimě snižuje náklady na topení a v létě na chlazení - odolné proti povětrnostním vlivům - tlumí hluk z ulice - možnost dotace na fasádu - fasáda na celý život bez nutnosti údržby. Navíc mají provětrávané fasády elegantní vzhled a nadčasový design. Zaměření a nabídku zajistíme zdarma, stačí nás kontaktovat a my už se o vše postaráme.


Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Německá kvalita za rozumnou cenu - to jsou vchodové stříšky Guttavordach, které zakoupíte prostřednictvím e-shopu ANDĚLCZ. Tyto stříšky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 4mm a jsou opatřeny skrytým okapovým žlabem a nerezovým rámem. Vchodové stříšky jsou dostupné v šířce 150,190, 205 nebo 270 cm. Jejich maximální možné zatížení je až 75 kg/m2. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento typ s oválným tvarem je vhodný pro zastřešení vchodů rodinných domů, balkonů, výloh obchodů nebo také jej lze použít jako zastřešení nad bankomaty.