Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Chcete mít doma nebo v práci krásné a kvalitní stěny a podlahy? Pak vyzkoušejte produkty od společnosti Tomeš VSH, která je předním českým výrobcem a prodejcem stavebních hmot. Nabízíme vám různé druhy omítek, štuk, malt, betonů a stěrek, které jsou prodyšné, odolné, barevné a snadno se aplikují. Můžete si vybrat z více než 2000 odstínů omítek a zvolit si zatíranou nebo rýhovanou úpravu. Tyto produkty se hodí jak na fasády, tak na interiéry, zateplení nebo opravy.

Poptávám nákup semene lnu olejného

Poptávám nákup semene lnu olejného

Poptávám nákup semene lnu olejného (odrůda - natural, libra....) cca 500 kg.
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2023 08:53

Platnost poptávky:
12.11.2023 16:35

Kontaktní osoba:
Petr Hrubeš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 601 656

Okres:
Pelhřimov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šlechtění nových odrůd různých okurek a nakládaček – odborníci v oboru pěstování a výroby osiva

Šlechtění nových odrůd různých okurek a nakládaček – odborníci v oboru pěstování a výroby osiva

Hledáte nové odrůdy okurek nebo nakládaček? Chcete vyzkoušet nové druhy s možností pěstování ve všech oblastech včetně využití vertiko-pěstování? V tom případě se obraťte na společnost MORAVOSEED CZ a.s zaměřující se na šlechtění a pěstování. Společnost MORAVOSEED CZ a.s. vyšlechtila další 3 nové odrůdy různých typů okurek. Jedná se o dlouhé a tenké nakládačky Apalosa F1, jejichž plody jsou tmavě zelené a nehořké. Následuje hruboostná Hermina F1, která je partenokarpickým hybridem s multifruitním efektem a v neposlední řadě se hovoří o odrůdě Politana F1, jejíž plody mají délku 22-26 cm a toleranci k plísni okurkové. Vyzkoušejte některou z novinek a navštivte naše webové stránky ještě dnes!


Šlechtění zeleninových osiv – saláty, ředkvičky, rajčata i papriky pro pěstování v českých podmínkách

Šlechtění zeleninových osiv – saláty, ředkvičky, rajčata i papriky pro pěstování v českých podmínkách

Provozujete zahrádkářskou prodejnu nebo maloobchodní řetězec a chcete prodávat ty nejlepší zeleninové osiva? Nebo máte pěstování jako koníček a nevíte, kde pořídit osiva ředkviček, rajčat a další zeleniny? V tom případě se obraťte na společnost MORAVOSEED CZ a.s. Společnost MORAVOSEED CZ a.s. využívá různých metod, jako je křížení, mutace, selekce nebo genetická modifikace, tak aby vytvořili co nejlepší odrůdy zeleniny s požadovanými vlastnostmi. V současné době má společnost k dispozici až 450 odrůd. Jedná se například o různé druhy salátů, rajčat, paprik, ředkviček a mnoho dalšího. Mějte na své zahradě nebo v prodejně nejlepší osivo a objednejte si ho u nás ještě dnes!


Pěstování zeleniny na balkónech a terasách - rajčata, papriky, ředkvičky, saláty

Pěstování zeleniny na balkónech a terasách - rajčata, papriky, ředkvičky, saláty

Nemáte zahradu, ale chcete si i tak dojít pro svou vypěstovanou dávku vitamínů a ušetřit tak za předražené nákupy v supermarketu? Pro pěstování zeleniny můžete využít váš balkón či terasu. Ve společnosti MORAVOSEED CZ a.s. šlechtíme a vyrábíme odrůdy zelenin, které snadno zakoupíte přes náš e-shop. Které plodiny se hodí k pěstování na balkónu nebo terase? Nejméně prostorově i pěstitelsky náročné jsou ředkvičky a saláty. Pro jejich pěstování postačí běžný truhlík. Doporučujeme odrůdy rané kulaté ředkvičky ESTER (červená), WHITNEY (bílá), VIOLA (fialová). Z listových salátů se osvědčil DUBÁČEK nebo VERALA (pro celoroční pěstování), z hlávkových salátů je ideální odrůdou ADINAL. Dále nezapomeňte na bylinky jako je bazalka, tymián nebo dobromysl. Ve středních nádobách okolo 10 litrů lze také pěstovat balkónová rajčata VILMA, oranžové VENUS a převislé TOMFALL. Balkónová rajčata se sází z předpěstované sadby a bez vyštipování bočních výhonů. Pro pěstování velkých zelenin, mezi které patří papriky a tyčková rajčata je potřeba více místa a nádobu o objemu 20, 25 až 30 litrů. V sortimentu firmy MoravoSeed si vyberete z řady vyzkoušených odrůd pro pěstování v nádobách - velká žlutá paprika THALIFA F1, baby paprika RELA (červená) nebo YALA (žlutá), cherry rajčátka ODAT F1 (červená, oranžová, žlutá), kulatá rajčata GALLANT F1, obří rajčata BRUTUS. Pokud máte zasklenou verandu nebo lodžii, pak s vyséváním zeleniny můžete začít dříve než pro venkovní výsadbu. Sazenice nepřerostou. Stejně tak lze dělat i podzimní výsevy, u kterých nemusíte mít obavy, že by zelenina zmrzla.


Léčivé a aromatické rostliny - bazalka, heřmánek, máta, meduňka, šalvěj a mnoho dalších

Léčivé a aromatické rostliny - bazalka, heřmánek, máta, meduňka, šalvěj a mnoho dalších

Chcete zlepšit své zdraví a pohodu a pěstovat si léčivé a aromatické bylinky? V tom případě se pro hobby účely obraťte na společnost MORAVOSEED CZ a.s., která má obrovský výběr mnoha druhů. Společnost MORAVOSEED CZ a.s. prodává bazalku, heřmánek, mátu, koriandr, tymián, rozmarýn, ostropestřec, meduňku a šalvěj. Bazalka pomáhá při zažívání, bolestech hlavy a stresu. Heřmánek uklidňuje nervy, záněty a alergie. Máta osvěžuje, snižuje horečku, nevolnost a zubní kazy. Meduňka uklidňuje nervy, podporuje spánek, paměť a koncentraci. Vyzkoušejte bylinky pro zlepšení Vašeho zdraví a navštivte náš e-shop ještě dnes!


Objednávejte odrůdy paprik, které získaly ocenění v soutěži Hortikomplex 2022 v Olomouci

Objednávejte odrůdy paprik, které získaly ocenění v soutěži Hortikomplex 2022 v Olomouci

Společnost Moravoseed má v nabídce hybridní odrůdu papriky ToNGua F1, která zvítězila v soutěži podzimní výstavy Flora olomouc – Hortikomplex na 3.místě. Rostlina má 25-35 cm dlouhé velmi sladké plody. Pěstuje se především v krytech. Plody bývají zelené až červené, krásně se lesknou. Jedna rostlina se může pyšnit až 30 plody. Další nabízenou odrůdou je ThalIa F1, která je také vhodná pro pěstování v krytech. Zralé plody vynikají žlutou barvou s vysokým leskem a nasládlou chutí. V našem sortimentu najdete také novinku baby papriky, červenou odrůdu rela a žlutou yala. Ty se mohou pěstovat i venku. Na jedné rostlině zraje 50-70plodů. Pro milovníky pikantních chutí máme odrůdy Harrlet a Harvey, papriky typu kozího rohu. Plody jsou hladké, dlouhé úzce trojúhelníkovité, HARRIET dozrává do sytě červené barvy a HARVEY do sytě žluté. Pálivost plodů je okolo 10–30 tis. SHU. Společnost Moravoseed vyhrála 1. místo za nejlepší kolekci odrůd paprik. Nabízený sortiment najdete na našem eshopu, který sčítá přes 30 odrůd paprik různých tvarů a barev.


Prodej zemědělských komodit, prodej osiv pícnin, prodej léčivých rostlin, šlechtění a semenářství plodin

Prodej zemědělských komodit, prodej osiv pícnin, prodej léčivých rostlin, šlechtění a semenářství plodin

Sháníte firmu, která se zabývá prodejem osiva, travních a jetelotravních směsí, léčivých rostlin či jiných zemědělských komodit? Neváhejte a obraťte se na společnost AGROGEN spol., s.r.o., která se zabývá šlechtěním a prodejem polních plodin, především pícnin a léčivých rostlin - hlavně vojtěška setá, jetel luční, jetel plazivý, vičenec ligrus, úročník bolhoj, jílek vytrvalý, psineček veliký, tomka vonná a další maloobjemové pícniny. Firma také vlastní odrůdu tritikále ozimého, prosa a béru. Zakoupit můžete taktéž výpěstky ovocných stromků, školkařské výpěstky nejen pro drobnou spotřebu, ale také pro rozsáhlé výsadby. K důležité činnosti společnosti patří také bezesporu výzkumná činnost využití travních směsí v nejrůznějších podmínkách.