Poptávám DIN KEG sudy 15l

Poptávám DIN KEG sudy 15l

Poptávám DIN KEG sudy 15l stohovatelné (363mm). Můžete prosím zaslat cenovou nabídku ?
Děkuji za spolupráci.
Zdraví Radek Sedláček
Poptávka byla vložena dne:
19.09.2023 11:47

Platnost poptávky:
19.10.2023 11:43

Kontaktní osoba:
Radek Sedláček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 663 512

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Zakázkovou výrobu přepravních košů, klecí, kontejnerů pro převoz a uložení autodílů, součástek či nářadí provádí ostravská firma CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s. Dle požadavků a výkresové dokumentace zákazníka vyrobíme také kovové palety či vozíky. Veškerá manipulační technika slouží k vnitrozávodní přepravě materiálů. Individuální přístup ke každé zakázce je samozřejmostí. Kontaktujte nás.


Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové KEG sudy jsou určeny k plnění a sterilnímu skladování nápojů a jsou dodávány ve všech běžných velikostech a objemech od 10, 15, 20, 25, 30, 40 a 50 litrů. Kromě nabídky nových sudů nabízíme také kompletně odborně repasované nerezové KEG sudy, které jsou od nových k nerozeznání a jejich pořizovací cena je mnohem výhodnější s garancí používání na mnoho dalších let. Proces repase zahrnuje vyčištění, vyrovnání prohybů, leštění, výměnu horního i spodního těsnění u fittingu, odstranění původního loga a označení novým logem. Pokud máte zájem o nové či repasované nerezové KEG sudy, obraťte se na firmu KSO AST GmbH. Anna Petrová - kancelář Praha.


Party soudky - ideální řešení pro každou oslavu - výroba a distribuce

Party soudky - ideální řešení pro každou oslavu - výroba a distribuce

Naše party soudky jsou vhodné na pivo, víno nebo i další druhy alkoholu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, což umožňuje natlakování nádoby až na 4 bary, jsou taktéž bočně svařované a opatřené vnitřním lakem. Nabízíme rozměry soudku: 160 x 246 milimetrů. Tyto soudky se velmi dobře se přenášejí a pohodlně skladují a díky znovu uzavíratelnému ventilu udrží soudky nápoj čerstvý déle, než byste čekali.


Pětilitrové party soudky - perfektní volba pro oslavy a různé akce

Pětilitrové party soudky - perfektní volba pro oslavy a různé akce

Julius Kleemann GmbH & Co.KG, německá společnost s více než 140letou tradicí v oblasti výroby a distribuce nápojových obalů, představuje pětilitrové party soudky, které jsou ideálním řešením pro každou společenskou událost. Tyto soudky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, což umožňuje natlakování nádoby až na 4 bary. Jsou bočně svařované a opatřené vnitřním lakem, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a bezpečnost pro uchovávání nápojů. S rozměry 160 x 246 milimetrů jsou tyto soudky snadno přenosné a pohodlně skladovatelné. Díky znovuuzavíratelnému ventilu udrží nápoj čerstvý déle, což je ideální pro pivo, víno nebo i další druhy alkoholu. Julius Kleemann GmbH & Co.KG klade důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a je připravena zodpovědět veškeré dotazy týkající se jejich produktů. Soudky jsou ideálním řešením pro oslavy, večírky, akce s přáteli nebo jakékoli jiné společenské události, kde je potřeba pohodlně a stylově podávat nápoje.


Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Party soudky udrží nápoj chladný a stále svěží. Jsou vhodné na pivo, víno nebo i další druhy alkoholu a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, což umožňuje natlakování nádoby až na 4 bary, jsou taktéž bočně svařované a opatřené vnitřním lakem. Rozměry soudku: 160 x 246 milimetrů. Velmi dobře se přenášejí a pohodlně skladují. Díky znovuuzavíratelnému ventilu udrží soudky nápoj čerstvý déle, než byste čekali. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy, týkající se našich produktů.


Výkup a prodej drátěných beden, kvalitních gitterboxů na přepravu produktů

Výkup a prodej drátěných beden, kvalitních gitterboxů na přepravu produktů

Poptáváte odolné boxy na přepravu zboží, nebo je naopak již nevyužijete? Palety, bedny, ale také gitterboxy vykupuje a prodává firma VPS J&M s.r.o. Veškeré služby poskytujeme v okolí Opavy, Ostravy a Olomouce. Zaměřujeme se na speciální drátěné bedny, které mají velice kvalitní stohovatelnou konstrukci a vyznačují se také vysokou úsporou místa. Na výběr jsou různé rozměry podle aktuálních skladových zásob. Vhodné jsou pro přepravu produktů a zboží, na které si jen vzpomenete. Dbáme na levné ceny a flexibilní přístup. Mimo jiné se postaráme o zajištění dopravy.