Hledám prostory pro podnikání

Hledám prostory pro podnikání

Hledám vhodné prostory ..popřípadě i společníka, společnici.
Jedná se o výrobu 100% ovocných, zeleninových a mléčných koktéjlů.
Veškeré zařízení a kompletní stánek v hodnotě 400tis mám z bývalé provozovny.
Poptávka byla vložena dne:
28.08.2023 09:48

Platnost poptávky:
28.09.2023 07:09

Kontaktní osoba:
Sadovsky Marek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 411 470

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem skladových prostor Praha, pronájem skladu, pronájem kanceláří, Praha 10

Pronájem skladových prostor Praha, pronájem skladu, pronájem kanceláří, Praha 10

Hledáte kvalitní a cenově dostupné prostory pro vaše podnikání? Chcete mít k dispozici moderní kanceláře a skladové prostory v Praze 10? Pak je pro vás ideální volbou společnost JUBEL, s.r.o. JUBEL, s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá pronájmem nebytových prostor v Hostivaři. Nabízí vám širokou škálu možností, jak uspokojit vaše potřeby. Můžete si vybrat z prostorných kanceláří, které jsou umístěné v moderních administrativních budovách D a F. Tyto budovy jsou vybaveny všemi potřebnými zařízeními, jako jsou internet, telefon, klimatizace, sociální zařízení a parkovací místa. Kanceláře jsou vhodné pro různé typy podnikání, jako jsou IT, marketing, účetnictví, právní služby a další. Pokud potřebujete skladovat své zboží nebo materiál, můžete využít pronájmu skladových prostor, které jsou součástí areálu JUBEL. Sklady mají různé velikosti a kapacity, od 20 m2 do 500 m2. Jsou vybaveny regály, paletovými vozíky, zdvihacími zařízeními a zabezpečením. Kromě toho máte k dispozici i provozní kancelář s odděleným vstupem, kde můžete vést svou administrativu nebo se scházet se svými zákazníky nebo dodavateli. JUBEL, s.r.o. vám nabízí pronájem skladů a kanceláří za velmi příznivé ceny. Můžete si sjednat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem podle vašich potřeb. Navíc máte možnost upravit si prostory podle vašich představ a požadavků. JUBEL, s.r.o. je flexibilní a vstřícný partner, který se snaží vyhovět vašim požadavkům. Pokud vás zaujala nabídka společnosti JUBEL, s.r.o., neváhejte a kontaktujte je ještě dnes. JUBEL, s.r.o. je spolehlivá a profesionální firma, která vám poskytne skvělé prostory pro vaše podnikání. Neváhejte a získejte si své místo v Hostivaři!


Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Pokud hledáte spolehlivou a ochotnou realitku v Opavě, jste na správném místě. AVAPO - realitní kancelář s.r.o. má díky svým zkušenostem a znalostem řadu spokojených klientu a nespočet kladných recenzí. Jsme tu pro Vás, ať už potřebujete pomoct při koupi, prodeji nebo pronájmu. Přijďte se k nám přesvědčit sami nebo se podívejte na naše doporučení či reference od naších klientů. Všem klientům se vždy snažíme vyjít vstříc a poskytnou odborné informace, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Co od nás můžete očekávat: Na nás se můžete vždy spolehnout nabízíme vše, co je potřeba k prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti: - vše si pečlivě projdeme a sepíšeme - vezmeme si potřebné podklady pro správnou prezentaci nemovitosti - společně si dohodneme podmínky prodeje - připravíme internetovou prezentaci, fotografie a dobrý popis nemovitosti - vybavíme nabídku nemovitosti vizuálními poutači - nemovitost aktivně nabízíme naším klientům - dáváme zpětnou vazbu z prohlídek a pravidelně s Vámi komunikujeme - vybereme rezervační zálohu, abychom věděli, že to kupec myslí vážně - pro přípravu kupní smlouvy pošleme veškeré podklady advokátovi - všechnu administrativu a úřady vyřídíme za Vás. Neváhejte se obrátit na naší realitní kancelář AVAPO, zajistíme Vám také potřebný právní servis a poradenství.


Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Hledáte vhodnou kancelář pro svou práci? Nebo byste si rádi pronajali výrobní halu či sklad? Naše realitní kancelář I.E.T. Reality s.r.o. Vám velmi ráda pomůže s řešením a najdeme pro Vás vhodné místo za dobré ceny. Máme širokou nabídku inzercí komerčních, administrativních, obchodních, výrobních i skladových prostor v okolí Brna, Prahy a Ostravy. Ale rádi Vám pomůžeme i s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Díky našim zkušeným makléřům Vám ušetříme spoustu práce a starostí s administrativou i propagací Vaší inzerce. Dále Vám poskytneme bezplatné poradenství v oblasti nemovitostí. Zajistíme i advokátní servis, financování nákupu nemovitostí a hypotéky, pojištění nemovitostí a znalecké posudky.


Pronájem skladu ve Fryštáku - skladovací prostor 100 m2 pro uložení stavebního, hutního materiálu, strojních součástek, pneumatik

Pronájem skladu ve Fryštáku - skladovací prostor 100 m2 pro uložení stavebního, hutního materiálu, strojních součástek, pneumatik

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták aktuálně poskytne k pronájmu sklad o výměře 100 m2 ke skladování materiálu, mimo potravin. Sklad se nachází v klidné a bezpečné lokalitě Fryštáku, přímo v areálu družstva. Pronájem skladovacích prostor je možné sjednat dle domluvy na dobu, kterou potřebujete. Sklad je vybaven elektrickou energií, osvětlením. Prostor je vhodný pro skladování různých druhů materiálů, jako jsou například stavební, hutní materiál, strojních součástek, obrobků, dřevo, pneumatiky a další. Sklad je suchý, čistý, s možností větrání. Dostupnost zajištěna 7 dní v týdnu. Cena pronájmu je stanovena individuálně podle délky pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 571117271 nebo pište na email sekretariat@zdv.cz.


Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Plánujete školení a hledáte na Vysočině školící prostory s kvalitním organizačním zázemím? Chcete si pronajmout školící místnost s dobrou dopravní dostupností do Třebíče? Školící místnosti vybavené moderní prezentační technikou pronajímá Školící středisko DISTING s.r.o. v Dukovanech na Třebíčsku. Školící prostory poskytují komfortní zázemí – všechny místnosti jsou klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. K dispozici je také moderní multimediální technika, jako je dataprojektor s projekčním plátnem, flipchart, Smart LED Full HD televizor s úhlopříčkou 168 cm, video a DVD, notebooky a bezdrátové připojení k Wi-fi. Parkování mají hosté zdarma. Zajistíme coffe break a catering dle Vašich požadavků. Možnost zajištění obědu pro všechny zúčastněné přímo ve školícím středisku. K dispozici Vám bude také obsluha.


Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Prodej a pronájem bytů pro Vaše lepší bydlení

Společnost Znojemské reality, Vám v sekci „BYTY“ pravidelně aktualizuje celkem obsáhlou nabídku bytů určených k prodeji, či k pronájmu. Obchodujeme s byty jak v osobním vlastnictví, tak v družstevním. Vždy se snažíme vyjít vstříc s cenami prodávajícím, avšak v závislosti na aktuální ekonomické situaci a lokalitě dané nemovitosti. Pokud Vám cena připadá až nepřiměřeně vysoká a máte zájem o námi nabízený byt, kontaktujte nás a o ceně zkusíme s prodávajícím ještě vyjednávat. Ceny za pronájem stanovujeme vždy za jeden kalendářní měsíc bez služeb spojených s užíváním bytu, které je nutno ještě připočíst. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je poskytne naše realitní makléřka, p. Pavla Svobodová na telefonním čísle 777 251 999.