Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Nejen kompletní dodání hořákových systémů podle požadavku zákazníka, ale i následný servis a prodej náhradních dílů pro hořáky a hořákové systémy renomovaných výrobců Fluidtechnik, Kromschröder, Alfa IN, LBE, Polna Corp, Pietro Fiorentini, SČA zajišťuje společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. V oblasti hořákových systémů nás odborné zkušenosti stvrzené dlouholetou praxí vyzdvihly na výsluní a stali jsme se vyhledávaným odborníkem v servisu hořáků nejen v České republice, nýbrž i v dalších evropských zemích.

Hledám prostory pro podnikání

Hledám prostory pro podnikání

Hledám vhodné prostory ..popřípadě i společníka, společnici.
Jedná se o výrobu 100% ovocných, zeleninových a mléčných koktéjlů.
Veškeré zařízení a kompletní stánek v hodnotě 400tis mám z bývalé provozovny.
Poptávka byla vložena dne:
28.08.2023 09:48

Platnost poptávky:
28.09.2023 07:09

Kontaktní osoba:
Sadovsky Marek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 411 470

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem bytových a nebytových prostor – nádherné prostředí za perfektní cenu

Pronájem bytových a nebytových prostor – nádherné prostředí za perfektní cenu

Hledáte kvalitní a cenově dostupné bydlení nebo pracovní prostor? Jste z okolí Znojma nebo Třebíče? V tom případě se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. poskytuje pronájem bytů a kanceláří, které jsou moderně zařízené, vybavené veškerým komfortem a splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Jedná se o prostory k bydlení i podnikání za bezkonkurenční ceny. Najděte si vysněný byt nebo kancelář a kontaktujte nás co nejdříve!


Komerční nemovitosti, investice, realitní služby, průzkumy a analýzy trhu

Komerční nemovitosti, investice, realitní služby, průzkumy a analýzy trhu

Vítejte ve světě CBRE, globálního lídra v oblasti komerčních nemovitostí a investic. Naše společnost, s bohatými zkušenostmi a širokou nabídkou služeb, je tu pro firmy všech velikostí v každém odvětví a geografické oblasti. Ať už hledáte kancelářské prostory, sklady nebo obchodní jednotky, CBRE vám poskytne komplexní řešení, která splní vaše potřeby a přání. Naše služby: - Pronájem a prodej nemovitostí: Pomůžeme vám najít ideální místo pro vaše podnikání, ať už jde o kanceláře, sklady nebo maloobchodní prostory. - Poradenství a investice: Nabízíme profesionální poradenství při investicích do komerčních nemovitostí, včetně analýzy trhu a finančního plánování. - Správa nemovitostí: Zajistíme efektivní správu vašich nemovitostí, aby vám přinášely maximální užitek a hodnotu. - Projektový management: Naši experti vás provedou celým procesem výstavby či rekonstrukce, od návrhu až po realizaci. - Architektonické a designové služby: Navrhneme pro vás moderní a funkční prostory, které odpovídají vašim představám a potřebám. Naše přednosti: - Globální dosah, lokální znalost: Díky našim mezinárodním zkušenostem a lokálním znalostem trhu jsme schopni poskytovat služby šité na míru každému klientovi. - Inovace a technologie: Využíváme nejmodernější technologie a inovativní přístupy, aby naše řešení byla co nejefektivnější a nejvýkonnější. - Odborný tým: Náš tým tvoří špičkoví odborníci s hlubokými znalostmi a zkušenostmi, kteří jsou připraveni vám poskytnout ty nejlepší služby. Proč si vybrat CBRE? CBRE je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci v oblasti komerčních nemovitostí. Naše individuální přístup a široká škála služeb vám umožní soustředit se na to nejdůležitější - růst a úspěch vašeho podnikání. Zjistěte více o našich službách a možnostech spolupráce na cbre.cz a cbreproperties.cz. Nechte nás pomoci vám dosáhnout vašich cílů v oblasti komerčních nemovitostí.


Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Potřebujete rychle a dobře prodat nebo pronajmout dům či jinou nemovitost? Vyzkoušejte formu přímého prodeje, tzv. výběrového řízení, které Vám zorganizuje společnost I.E.T. Reality s.r.o. se sídlem v Brně a s pobočkami v Ostravě a v Praze. Při prodeji či pronájmu formou výběrového řízení vyzve organizátor neomezený počet zájemců k podání závazné nabídky ke koupi nemovitosti. Výběrové řízení probíhá dvěma způsoby: - obálkovou metodou, která je vhodná pro prodej složitějších nemovitostí např. průmyslového areálu, kde stále probíhá výroba, nebo při prodeji společnosti vlastnící areál s výrobou - elektronickou aukci Při prvním způsobu si vlastník stanoví kritéria a podmínky prodeje pro podání nabídek zájemců. Nejčastějším hodnotícím kritériem je cena a způsob platby. Určí se termín, nejčastěji dva měsíce, do kdy zájemci jsou povinni odevzdat zapečetěnou obálku s nabídkou. Na základě nejvýhodnější nabídky se uzavře příslušná smlouva. Dále se využívá zkrácené výběrové řízení, kdy v krátkém časovém horizontu najdeme více zájemců a vybereme nejvyšší cenovou nabídku. Tato forma výběrového řízení trvá maximálně týden. V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit a my Vám vše rádi zodpovíme


Pronájem kulturního zařízení pro podnikové, firemní akce, školení, konference

Pronájem kulturního zařízení pro podnikové, firemní akce, školení, konference

Pro uspořádání podnikové, firemní akce, školení či konference si mohou firmy pronajmout kulturní zařízení v areálu Zemědělského družstva vlastníků Fryšták u Zlína. Pronájem prostor poskytujeme i veřejnosti - prostory jsou vhodné i pro rodinné oslavy. K dispozicí je velký konferenční sál s kapacitou až 650 osob, krbovna pro 30 osob a bar.. Ohledně bližších informací volejte tel.:577911147, 724276343.


Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Hledáte místo, kde uspořát školení a nacházíte se nedaleko Dukovan? V tom případě se obraťte na společnost DISTING s.r.o., která má středisko vybavené pro interní i externí školení. Společnost DISTING s.r.o. má školící prostory v moderních místnostech s veškerým zázemím vhodné pro externí školení společností i škol. Parkování je na neplaceném parkovišti ve vzdálenosti 5 minut chůzí a vybírat je možné ze 4 místností v závislosti na kapacitě. Kromě školicích prostorů může být zajištěn také catering s širokou škálou snídaní, coffee breaků, obědových menu a večeří. Naplánujte školení s veškerým zázením v Dukovanech a kontaktujte nás co nejdříve!


Pronájem místnosti na cvičení či jógu v nově zrekonstruovaných prostorech i se sprchou a šatnou

Pronájem místnosti na cvičení či jógu v nově zrekonstruovaných prostorech i se sprchou a šatnou

Dáváte lekce jógy a hledáte vhodné prostory na cvičení, kde by byla příjemná atmosféra? Místnost, která by byla blízko centra města? Kontaktujte společnost DK projekt s.r.o., která poskytuje pronájem cvičební místnosti v nově zrekonstruovaných prostorech v Ostravě. Místnost je vhodná k jakémukoliv cvičení, praktikování jógy, tance. Ale využít ji můžete i pro uspořádání kurzu, semináře či přednášky. Součásti je šatna, sociální zařízení, sprcha i malá kuchyňka. Takto krásné zrekonstruované prostory lze využít i k uspořádání rodinných oslav, svatební hostiny či k jiným událostem. Prostory najdete poblíž centra Ostravy na křižovatce Bohumínská a U Jeslí se skvělou dostupností MHD i dostatkem parkovacích míst. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte buď telefonicky na čísle 737186969 nebo i emailem projekce@dkprojekt.cz.