Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Poptávám výrobce brzdového potrubí na starší nákladní vozidlo

Poptávám výrobce brzdového potrubí na starší nákladní vozidlo

Sháním výrobce brzdového potrubí na starší nákladní vozidlo zn. RENAULT Mascott
Poptávka byla vložena dne:
12.06.2023 12:19

Platnost poptávky:
12.07.2023 12:18

Kontaktní osoba:
Jiří Roman

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 256 079

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej autodílů, autoskosmetiky, univerzálních dílů - výhodný nákup přes eshop, internetový obchod

Prodej autodílů, autoskosmetiky, univerzálních dílů - výhodný nákup přes eshop, internetový obchod

Díky specializovanému internetovému obchodu adshopa.cz můžete provést nákup autodílů, autokosmetiky i univerzálních dílů pohodlně z domova. Eshop provozuje firma Autodíly AD Shopa s.r.o. Otrokovice. Naše firma prodává přes eshop široký sortiment zboží. Můžete si objednat a osobně zboží vyzvednout na prodejně v Otrokovicích, nebo využít možnost dopravy až k vaší dílně, domovu, pracovišti. Rozvoz je zajištěn vlastními vozy v okruhu až 20 km od Otrokovic ve Zlínském kraji. Provozní náplně: - motorové oleje pro osobní a lehká vozidla, převodové oleje, chladící náplně, náplně do ostřikovačů, motorové oleje pro motocykly, nákladní vozidla aj., brzdové kapaliny a LHM, ostatní oleje, výměna náplní, oleje pro servořízení, AD Blue. Chemie a autokosmetika: - mazací přípravky, technické spreje, péče o interiér a exteriér, přísady a aditiva, těsnící tmely. Univerzální díly: - autobaterie a motobaterie, autodoplňky (autopotahy, poklice, zástěrky, elektrické příslušenství), autoskla, brzdový systém, elektromateriál, světla, lampy, koberečky textilní, gumové a kufrové vany, palivové hadice, hadice na ostřikovače, chladící kapalinu, díly palivových systémů a chlazení, kardanové kříže, manžety, ochranné pracovní oděvy, pracovní oblečení, OOPP, vše k pneumatikám, povinná a doporučená výbava vozidla, péče o ruce, mycí pasty, krémy stěrače, sněhové řetězy, střešní boxy, nosiče kol a lyží, TPMS - aktivní monitorování tlaku v pneu, přívěsné vozíky, díly pro výfukový systém, katalyzátory, trubky, vlnovce, spony a opravné díly výfuků, žárovky, pojistky, konektory.


Okenní fólie na skla - pro tónování, zatmavení i dekoraci oken

Okenní fólie na skla - pro tónování, zatmavení i dekoraci oken

Vybírat můžete z fólií předního výrobce MADICO, jenž mají pro tónování autoskel specifické vlastnosti - absorpční fólie - dekorace, ochrana proti UV a slunečnímu záření - metalizované fólie s potlačenou reflexí - ochrana před oslňováním a slunečním teplem - čirá bezpečnostní fólie - ztížení možnosti násilného průniku - solární fólie Okenní fólie na skla od firmy AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o. Vám garantují soukromí i větší ochranu před vykradením, proto neváhejte a pořiďte si je již nyní!


Kabelová konfekce pro automobilový průmysl Náchod – montáže kabelových svazků

Kabelová konfekce pro automobilový průmysl Náchod – montáže kabelových svazků

Představujeme Vám rodinnou firmu Hronovský s.r.o. z Náchodu, která je na trhu již od roku 1990. Specializujeme se na výrobu a montáže kabelových svazků pro automobilový a jiný průmysl. Výrobu v současné době soustředíme v našich čtyřech závodech v ČR a ve dvou v Bulharsku. Výroba a montáže kabelové konfekce zahrnuje: kabelovou konfekci pro automobilový průmysl konektory kabelové svazky montáž konektorů krimpování splicování strojní pájení rastrování letování zalévání stříhání zkoušení elektrické zkoušení mechanické. Pokud Vás naše výroba a montáž kabelové konfekce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plhovská 1099, Náchod.


Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Máme repasované motory nebo polomotory pro osobní, nákladní automobily, traktory i autobusy. Repasované motory jsou testované po generální opravě. V našem eshopu se zaměřujeme na prodej repasovaných motorů výměnným způsobem pro: - nákladní automobily (IVECO) - dodávky (IVECO Daily, MERCEDES Viano, Vito a Sprinter, VW Crafter) - autobusy (IVECO IRISBUS, KAROSA, SOR) - stacionární stroje (IVECO AIFO) - traktory a zemědělská technika s motory na platformě IVECO nebo FIAT - manipulační techniku. Jak to funguje? - zákazník zaplatí cenu za motor včetně kauce. Kauce je záloha na vrácení starého dílu a je vratná v okamžiku uznání dodavatelem.


Prodej a servis přívěsů HUMBAUR nad 3,5 tuny - stabilní podvalníky, přívěsy pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů

Prodej a servis přívěsů HUMBAUR nad 3,5 tuny - stabilní podvalníky, přívěsy pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů

HUMBAUR je přední evropská značka v oblasti výroby přívěsů a podvalníků pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů. Firma MANAP KM s.r.o. Břest je jejím autorizovaným prodejcem a servisním partnerem ve Zlínském kraji. Pokud potřebujete spolehlivé a robustní přívěsy pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou stavební materiály, stroje, zemědělská technika, kontejnery, palety a další, máme pro vás široký výběr přívěsů HUMBAUR nad 3,5 tuny. Tyto přívěsy se vyznačují robustní konstrukcí, nízkou nájezdovou výškou, vysokou nosností a snadnou manipulací. Můžete si vybrat z různých typů podle hmotnosti přepravovaného nákladu: HS nad 5 t, HTK nad 5 t: Jednoosé a dvouosé přívěsy s nákladovou plochou až 6,2 m a nosností až 5,5 t. Vhodné pro přepravu paletového zboží, stavebních materiálů a strojů. HS nad 8,9 t: Tříosé přívěsy s nákladovou plochou až 7,2 m a nosností až 9,1 t. Vhodné pro přepravu kontejnerů, zemědělské techniky a těžkých strojů. Vlek typu HBT BE a HBT BS nad 10 t: Tříosé a čtyřosé vleky s nákladovou plochou až 9,5 m a nosností až 12,5 t. Vhodné pro přepravu rozměrných nákladů, jako jsou mobilní domy, lodě, jeřáby a další. HBTZ BS nad 13 t, HTK nad 13 t, HTK L nad 13 t: Tříosé a čtyřosé přívěsy s nákladovou plochou až 10,5 m a nosností až 14,5 t. Vhodné pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou kontejnery, zemědělská technika, stavební stroje a další. HBTZ BS nad 19 t, HTK nad 18, 19 t: Čtyřosé a pětiosé přívěsy s nákladovou plochou až 13,5 m a nosností až 20,5 t. Vhodné pro přepravu extrémně těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou mostní konstrukce, transformátory, turbíny a další. Podvalníky HUMBAUR Kromě přívěsů nabízíme také podvalníky HUMBAUR, které se vyznačují vysokou nosností a stabilitou. Určené jsou pro přepravu kontejnerů, stavebních strojů, zemědělské techniky, paletového zboží a dalšího nákladu. Podvalníky jsou vhodné pro přepravu kontejnerů, stavebních strojů, zemědělské techniky, paletového zboží, stavebních materiálů rozměrných nákladů. Můžete vybrat z těchto typů: HTD tříosý rovný a zkosený podvalník s nákladovou plochou až 9,5 m a nosností až 13,5 t. HTD čtyřosý i pětiosý podvalník s nákladovou plochou až 13,5 m a nosností až 20,5 t. Podvalník typu HTS s nákladovou plochou až 9,5 m a nosností až 12,5 t. Firma MANAP KM je také servisním partnerem zn. HUMBAUR. Zajišťuje kvalitní a rychlý servis přívěsů a podvalníků HUMBAUR pro zákazníky na Moravě. Provádíme pravidelné prohlídky, opravy, montáž a demontáž příslušenství, diagnostiku aj. Máme k dispozici kvalifikovaný personál, moderní vybavení a originální náhradní díly. Je důležité, aby přívěs či podvalník byl bezpečný pro provoz.


Prodej použitých autodílů pro vozidla různých značek – karosérie, motory, převodovky a mnoho dalšího

Prodej použitých autodílů pro vozidla různých značek – karosérie, motory, převodovky a mnoho dalšího

Hledáte funkční použité náhradní díly na automobily? Chcete mít jistotu, že najdete díl i na Vaše vozidlo? V tom případě se obraťte na společnost IB - MET s.r.o., která se zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel a následný prodej dílů. Společnost IB - MET s.r.o. má bohatý výběr náhradních dílů z různých značek a modelů aut, jedná e například o motor, podvozek, elektroniky, převodovku, karosérii a mnoho dalšího. Jednotlivé díly jsou zkontrolovány tak, aby byla zajištěna jejich funkčnost a bezpečnost. Opravte svůj vůz pomocí použitých náhradních dílů a navštivte naše autovrakoviště ještě dnes!