Náhradné diely VVW 3405 s dopravou

Náhradné diely VVW 3405 s dopravou

IZOTRVANIK MOTORA S VENTILATOROM NA MOTOR ROTEX VIBRAČNÉHO VALCA VVW 3450 - ROK VÝROBY :2000, TYP VOZIDLA : VVW 3405
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Tatiana Krivková

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://sucpsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34913000-0
Rôzne náhradné diely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kvalitních autobaterií značek Akuma, Varta, Monbat

Prodej kvalitních autobaterií značek Akuma, Varta, Monbat

Výběr správné autobaterie je klíčovým rozhodnutím pro každého řidiče. Ať už hledáte spolehlivost v extrémních podmínkách, pokročilé technologie a dlouhou životnost, nebo cenově dostupné a ekologicky šetrné řešení, nve firmě OSPOL TECH s.r.o. v Ostravě-Přívoze najdete autobaterii, která bude perfektně vyhovovat vašim požadavkům. Profesionální prodejci vám navíc mohou nabídnout odborné rady a pomoci s výběrem baterie, která bude nejlépe vyhovovat vašemu vozidlu a jízdním návykům. Prodej autobaterií má v Ostravě- Přívoze téměř 30 let historie – autobaterie zde prodívala firma Jan Krčmář AKUMA .Firma OSPOL TECH s.r.o. ve spolupráci s tuto firmou pokračuje v prodeji autobarií . Najdete zde autobaterie značek Varta, Akuma a Monbat. Autobaterie, které prodáváme, nejsou starší než půlroku - po 3 měsících vyskladnujeme. Pokud donesete vaši starou autobaterii, její hodnotu odečteme z ceny nově zakoupené baterie. Zákazníci navíc od nás při koupi baterie obdrží 2x zdarma servis po dobu záruky, který zahrnuje měření a dobití.


Úpravy, servis přívěsů, nákladních vozidel - servisní středisko

Úpravy, servis přívěsů, nákladních vozidel - servisní středisko

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro údržbu firemních nákladních vozidel nebo přívěsů, v regionu Zlínský kraj pro Vás kvalitní a rychlý servis i úpravy přívěsů obstará firma MANAP KM s.r.o. Břest u Kroměříže. Zajistí bezproblémový provoz vaší vozové flotily. MANAP KM Břest je rodinná firma s bohatými zkušenostmi v oblasti Prodeje a údržby přívěsů. Zajišťuje jejich kompletní servis a opravy. Jako akreditovaný prodejce firmy HUMBAUR, která je předním evropským výrobcem přívěsů, může legálně provádět i technické změny a úpravy přívěsů podle požadavků zákazníků. Firma disponuje moderním servisním střediskem, kde pracují zkušení a kvalifikovaní mechanici. Využívají nejnovější technologie a nástroje pro diagnostiku, seřízení, opravu a výměnu náhradních dílů. MANAP KM Břest se věnuje servisu a opravám přívěsů a návěsů všech značek a typů. Ať už potřebujete opravit brzdový systém, podvozek, nápravy, osvětlení, plachtu, můžete se spolehnout na jejich odbornost a profesionalitu. Firma spolupracuje s renomovanými dodavateli náhradních dílů. V případě potřeby si domluvte termín servisu. Budete spokojeni s cenami i rychlostí.


Kvalitní repasované turbodmychadla – to nejlepší pro vozy Audi, BMW, Hyundai, Ford a mnoho dalších

Kvalitní repasované turbodmychadla – to nejlepší pro vozy Audi, BMW, Hyundai, Ford a mnoho dalších

Chcete si pořídit cenově dostupnější, ale stále vysoce kvalitní turbodmychadlo? Získat regenerovaný díl a ušetřit peníze? V tom případě si pořiďte repasované turbodmychadlo od společnosti TurboExpert24 s.r.o. Společnost TurboExpert24 s.r.o. prodává repasované turbodmychadla vhodné pro automobily značky BMW, Audi, Ford, Hyundai, Citroen, Honda, Jaguar, Iveco, Dacia a mnoho dalších. Při regeneraci využívá náhradní díly špičkové kvality, které zvyšují výkon a prodlužují životnost. Navíc je vydána záruční karta na 2 roky bez omezení kilometrů. Ušetřete peníze, mějte záruku a pořiďte si repasované turbodmychadlo u nás co nejdříve!


Autostany pro celou rodinu  - dovolená se stanem na střeše auta, spaní v přírodě

Autostany pro celou rodinu - dovolená se stanem na střeše auta, spaní v přírodě

Slyšeli jste už o autostanech? Pohodlně cestovat a nocovat v přírodě podle Vašich představ nebylo doposud tak jednoduché jako nyní. Nezapomenutelný zážitek. Firma ASN HAKR Brno s.r.o. prodává autostany ve dvou variantách. Autostan SKY2X sedí téměř na všechny typy střešních nosičů. Přepravujete si stan na střeše auta v aerodynamické tvaru skořepiny. Vybrat si můžete ze 4 barevných odstínů. Stan má střešní okno, nepromokavou horní vrstvu, která se dá při slunečných dnech srolovat. Rozšířit autostan můžete o markýzu nebo rovnou přídavnou místnost. Autostan SKY4X máte během několika minut rozložený. Do tohoto typu se vlezou až tři dospělí popř. pro dvě osoby je zde krásný velký prostor na spaní. Idelání na pozorování hvězd. Vybrat si můžete z 5 barev. Stan je vytvořen tak, aby bylo možné připevnit je na Vaše auto. A seděl na všechno autonosiče. Podlaha SKY4X je vyrobena z vysoce odolných plástvových panelů hliníku, SKY4X je certifikovaný mezinárodními standardy ISO 9001 (management kvality) a ISO 14001 (management životního prostředí). U obou typů autostanů je v příslušenství žebřík. Vypravte se s námi na dobrodružství. Kdy jste stále ve spojení s přírodou.


Eshop zaměřen na provozní náplně pro Vaše vozidlo - motorové oleje, aditiva, brzdové, chladící kapaliny, náplně do ostřikovačů

Eshop zaměřen na provozní náplně pro Vaše vozidlo - motorové oleje, aditiva, brzdové, chladící kapaliny, náplně do ostřikovačů

Chcete výhodně nakoupit provozní náplně pro vaše vozidlo? AD Shopa s.r.o. Otrokovice provozuje eshop zaměřen na autodíly a provozní kapaliny. Máme široký výběr motorových olejů jak pro osobní i dodávková vozidla, také převodové oleje, chladící kapaliny, náplně do ostřikovačů, a speciální oleje pro motocykly a nákladní vozidla. Nezapomeňte na brzdové kapaliny, aditiva, LHM, AD Blue, které zajistí, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním technickém stavu. Využijte výhodný nákup přes eshop adshopa.cz a objevte široký sortiment produktů, které vašemu vozidlu poskytnou tu nejlepší péči. S AD Shopa s.r.o. máte jistotu, že používáte produkty nejvyšší kvality. Osobně můžete nakoupit na naší prodejně v Otrokovicích na ul.Smetanova 1592, kousek od Zlína.


Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Je to neuvěřitelné, ale modepauta značky AIXAM můžou řídit vaše děti už od 15 let. A naše firma AUTO-ROCH, vám je doveze. Vozy samozřejmě nejprve pořádně prověříme, provedeme servisní prohlídku a teprve poté vám auto předáme. V naší firmě prodáváme na mopedauta náhradní díly, takže pokud by se v budoucnu něco pokazilo můžete se na nás obrátit. A nejen to, provádíme kompletní servisní práce, pneuservisní práce a další služby jako je ruční mytí aut, čištění interiéru nebo tepování sedadel. Obraťte se na naši firmu, se vším vám rádi poradíme a budeme se snažit vyhovět všem vašim požadavkům.