Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

Dodanie filtrov soľného roztoku

Dodanie filtrov soľného roztoku

Dodanie filtrov soľného roztoku
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. Pilát Michal

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

CNC výrobou dílů pro turbo racing se zabývá strojírenská firma KOVO Uličný sídlící v Hulíně u Kroměříže. Dodáváme speciální automobilové a motocyklové komponenty, jež nachází své využití i v oblasti závodního motorsportu. Díly realizujeme podle požadavků zákazníka z oceli, kovu i plastu. Vyhotovíme nejrůznější příruby, klouby, hřídele, klapky, západky, zarážky, madla a jiné prvky. Pro přesnou výrobu prototypů využíváme moderní technologie. Máte zájem o malý či velký odběr? Na přání Vám zajistíme dostupnost požadovaných kusů.


Autostany pro celou rodinu  - dovolená se stanem na střeše auta, spaní v přírodě

Autostany pro celou rodinu - dovolená se stanem na střeše auta, spaní v přírodě

Slyšeli jste už o autostanech? Pohodlně cestovat a nocovat v přírodě podle Vašich představ nebylo doposud tak jednoduché jako nyní. Nezapomenutelný zážitek. Firma ASN HAKR Brno s.r.o. prodává autostany ve dvou variantách. Autostan SKY2X sedí téměř na všechny typy střešních nosičů. Přepravujete si stan na střeše auta v aerodynamické tvaru skořepiny. Vybrat si můžete ze 4 barevných odstínů. Stan má střešní okno, nepromokavou horní vrstvu, která se dá při slunečných dnech srolovat. Rozšířit autostan můžete o markýzu nebo rovnou přídavnou místnost. Autostan SKY4X máte během několika minut rozložený. Do tohoto typu se vlezou až tři dospělí popř. pro dvě osoby je zde krásný velký prostor na spaní. Idelání na pozorování hvězd. Vybrat si můžete z 5 barev. Stan je vytvořen tak, aby bylo možné připevnit je na Vaše auto. A seděl na všechno autonosiče. Podlaha SKY4X je vyrobena z vysoce odolných plástvových panelů hliníku, SKY4X je certifikovaný mezinárodními standardy ISO 9001 (management kvality) a ISO 14001 (management životního prostředí). U obou typů autostanů je v příslušenství žebřík. Vypravte se s námi na dobrodružství. Kdy jste stále ve spojení s přírodou.


Autonavijáky a vyprošťovací technika – kvalitní vybavení pro hasiče a požárníky

Autonavijáky a vyprošťovací technika – kvalitní vybavení pro hasiče a požárníky

Jste hasiči a sháníte pro své vozidla kvalitní autonavijáky a vyprošťovací techniku, která Vám usnadní práci? V tom případě se obraťte na společnost Autonavijáky - SEAL - navijáky s.r.o. Společnost Autonavijáky - SEAL - navijáky s.r.o. má bohatý výběr elektrických autonavijáků, které se liší výkonem a tažnou silou. Příkladem může být naviják COMEUP WALRUS-22.0, který má vodotěsnou a prachotěsnou konstrukci a výhodou je také robustní hliníkový odlitek tělesa a mechanická kónická brzda CBS. Vybavte svou jednotku autonavijákem a objednejte ještě dnes!


Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Hledáte spolehlivého dodavatele obráběných dílů pro motory, převodovky a šasi? Chcete spolupracovat s firmou, která má dlouholeté zkušenosti a vysoký standard kvality? Pak je pro vás správnou volbou firma DETAIL CZ s.r.o. Firma DETAIL CZ s.r.o. je česká firma, která byla založena před 25 lety na Vysočině. Zabývá se výrobou obráběných dílů hlavně pro automobilový průmysl a stavební stroje. Mezi její hlavní zákazníky patří americká skupina Paccar – DAF Trucks, Leyland, Scania a Doosan Bobcat. Firma DETAIL CZ s.r.o. má dva výrobní závody v Žirovnici a Jemnici, kde pracuje asi 250 zaměstnanců. Firma disponuje moderním strojním parkem a používá nejnovější technologie a postupy. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Firma DETAIL CZ s.r.o. je součástí skupiny Wikov, která je předním výrobcem mechanických průmyslových převodovek. Tím získává přístup k širokému portfoliu produktů a služeb, které může nabídnout svým zákazníkům. Firma DETAIL CZ s.r.o. dbá na spokojenost svých zákazníků i zaměstnanců. Nabízí stabilní a kvalitní pracovní podmínky, férové jednání a etické chování. Společnost také podporuje rozvoj regionu a zapojuje se do společensky odpovědných aktivit. Pokud hledáte firmu, která vám dodá kvalitní obráběné díly za rozumnou cenu, neváhejte a kontaktujte firmu DETAIL CZ s.r.o. Budete mile překvapeni jejich profesionalitou, flexibilitou a ochotou. Firma DETAIL CZ s.r.o. je vaším ideálním partnerem pro úspěšné podnikání.


Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Využijte možnost ušetřit při nákupu autodílů - z vrakoviště zakoupíte použité autodíly mnohem levněji. Autovrakoviště Kunovice - Uherské Hradiště se specializuje na značky Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW, ale zakoupíte u nás plně funkční náhradní díly na všechny značky vozidel. Použité autodíly: - motory, převodovky - díly pro turba benzinové či dieslové - vstřikovací čerpadla, palivová čerpadla - elektroinstalace, řídící jednotky, kabelové svazky - světla, blinkry - interiérové díly vozidel - litá kola, ocelové disky i šrouby - díly podvozku - karosářské díly - pneumatiky - další autodíly.


Měděné, ocelové brzdové trubky - výroba na počkání

Měděné, ocelové brzdové trubky - výroba na počkání

Potřebujete měděné nebo ocelové brzdové trubky? Hledáte v okolí Třebíči prodejnu auto moto, kde Vám připraví brzdové trubky na počkání? Navštivte prodejnu firmy AUTOLA, kde vám zhotoví brzdové trubky na počkání. Prodáváme brzdové trubky pro všechny značky automobilů v různých rozměrech. Vyrábíme brzdové trubky: - měděné - průměr 4,7 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm - ocelové - průměr 4,75 mm a 6 mm Prodáme Vám libovolné množství brzdových trubek v mědi nebo oceli.