Veterinární vyšetření, RTG, SONO, prevence a očkování zvířat

Veterinární ošetřovna

Veterinární vyšetření, RTG, SONO, prevence a očkování zvířat

Stejně jako Vás, i Vašeho zvířecího kamaráda čas od času potrápí nějaký ten neduh. Ať už se jedná o klíště, zubní kámen či vážnější nemoc, naše veterinární ordinace je zde, aby Vám vždy pomohla dostat Vašeho psa, kočku, králíka či jiné domácí zvíře zpátky do formy. Provádíme všechna základní i doplňková vyšetření - rentgen, sono, čištění chrupu, očkování i ošetření proti parazitům.

Poptávám výrobu razítka

Poptávám výrobu razítka

Poptávám výrobu razítka.

Potřebuji zhotovit razítko, na kterém bude napsáno:
Hrazeno z projektu MŠ Ždánice OPJAK, reg. č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0005625 ve výši ........
pokud se nevleze tento text na žádné samonamáčecí, tak na razítko klasické + poduška
a dále klasické samonamáčecí razítko:
Mateřská škola Ždánice
okres Hodonín
příspěvková organizace
696 32 Ždánice 788
IČ: 750 23 610
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2023 11:16

Platnost poptávky:
08.07.2023 11:03

Kontaktní osoba:
Lenka Holešinská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 583 022

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný výrobce razítek TRODAT – zakázková výroba razítek

Autorizovaný výrobce razítek TRODAT – zakázková výroba razítek

Potřebujete si nechat vyrobit razítko? Oblíbili jste si razítka značky TRODAT a chcete si pořídit další nové razítko u této značky? Autorizovaným výrobcem razítek TRODAT je firma STILLUS. Prodáváme originální razítka této značky. Na zakázku Vám vyrobíme textová razítka se všemi potřebnými údaji a případně i logem. Stačí, když vše potřebné vyplníte do objednávkového formuláře uvedeném na našem e-shopu stillus.razitko.cz. Vybrat si můžete z 10 barevných provedení razítek v kruhovém, obdélníkovém nebo čtvercovém tvaru. V ceně razítka je zahrnut i štoček a polštářek. K dispozici máme i kapesní verzi razítek. Zákazník si navíc svůj vlastní návrh razítka může zobrazit v náhledu a ověřit jeho čitelnost v reálné velikosti.


Výroba razítek na počkání - samobarvící razítka COLOP, klasická a kulatá v eshopu

Výroba razítek na počkání - samobarvící razítka COLOP, klasická a kulatá v eshopu

Výroba razítek snadno a rychle. Maco studio s.r.o. Fryšták vyrábí samobarvící razítka značky COLOP na počkání. Skladem máme razítka klasická, kulatá i jiných formátů. Objednávky můžete snadno zadat přes náš eshop - pouze zadejte údaje pro výrobu razítka a my Vám zašleme náhled ke schválení. Pro zákazníky z okolí Zlína je možné os. převzetí přímo ve Fryštáku, případně zasíláme na Vámi určenou adresu. Široký sortiment formátu: - samobarvící razítka zn. COLOP - výroba na počkání - klasická, kulatá, oválná i trojúhelníková razítka - vyhotovení max. do 48 hodin. Kompletní výběr velikostí.


Ofsetový tisk, digitální tisk, gravírování, Liberec, Jablonec nad Nisou

Ofsetový tisk, digitální tisk, gravírování, Liberec, Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Tiskárna SHADOWS PRESS Jablonec nad Nisou nabízí kompletní služby v oblasti tisku a výrob reklamy. Provádíme tyto tiskařské služby: - ofsetový tisk - tamponový tisk - digitální tisk - sítotisk Tisk na materiály: papír, plast, sklo, kov, dřevo a další. Mezi naše služby patří také: - výroba razítek - tisk samolepek - výroba reklamních předmětů - tisk plakátů Nabízíme také gravírování laserem.


Výroba razítek na míru dle přání zákazníka, razítka samonamáčecí, dřevěná, ozdobná, formální

Výroba razítek na míru dle přání zákazníka, razítka samonamáčecí, dřevěná, ozdobná, formální

Společnost Jana Holatová se sídlem v České Lípě se zabývá výrobou razítek. Tradice výroby razítek je v této rodině již od roku 1920. Vždy vyrábíme razítka na míru dle přání zákazníka, a proto je každé námi vyrobené razítko jedinečné a má svůj příběh. Vyrábíme razítka samonamáčecí i dřevěná, ozdobná, formální, revizní, úřední, osobní, pro chovatele, upomínková, výroční, originální, pro muzea, svatební, pro děti, geocaching apod.


Reklamní studio, fóliová reklama, světelná, polepy aut, výloh, termotransferový tisk

Reklamní studio, fóliová reklama, světelná, polepy aut, výloh, termotransferový tisk

Kompletní reklamní služby poskytuje firma Studio DUHA spol. s r.o. z Prachatic. Specializujeme se především na výrobu fóliových a světelných reklam, prodejních výloh i nápisů. Zajišťujeme veškeré činnosti počínaje grafickým návrhem až po zpracování dané reklamy či loga. Máme bohaté zkušenosti s výrobou polepů aut, potiskem textilu včetně termotransferového tisku GEBER EDGE. Současně provádíme profesionální tiskařské práce, ať už se jedná o zhotovení razítek, tisk ročenek, vlajek či vizitek. Disponujeme moderním technickým zázemím, díky kterému jsme schopni uspokojit potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Sháníte razítko s vysokou kvalitou tisku malých i velkých písmen s jemnou grafikou? Pak se obraťte na nás, jsme profesionály v oboru a jen tak něčeho se nezalekneme. Vyrobíme vše dle Vašeho přání. Používáme samobarvící strojky firem COLOP a TRODAT. Razítka vyrábíme nejen pohyblivá, ale i klasická dřevěná razítka. Získejte kvalitní a dobře vypadající razítko od firmy SHADOWS PRESS! Ozvěte se nám.