Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

ITALINOX, s.r.o.

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

Formátování nerezových materiálů a svitky na míru podle potřeb zákazníka je další službou společnosti ITALINOX, s.r.o., která díky nové technologii – dělicí, převíjecí, brousicí a kartáčovací lince v servisním centru napomáhá minimalizovat nerezový odpad či snižovat náklady na skladování.

K043 Náhradne diely na PO599EA,PO720AB,PO601AD,PO158GC,PO044EC pre SÚC PSK, oblasť Prešov

K043 Náhradne diely na PO599EA,PO720AB,PO601AD,PO158GC,PO044EC pre SÚC PSK, oblasť Prešov

K043 Náhradne diely na PO599EA, PO720AB, PO601AD, PO158GC, PO044EC pre SÚC PSK, oblasť Prešov
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Klobušický Peter

Zadavatel telefon:
+421 915 963 370


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop s náhradními díly pro osobní a nákladní automobily – množstevní slevy, bonus za registraci

E-shop s náhradními díly pro osobní a nákladní automobily – množstevní slevy, bonus za registraci

Potřebujete-li vybavit Váš autoservis, obraťte se na naši společnost. Firma Autola s.r.o. dodává náhradní díly vozidel všech značek osobních i nákladních automobilů. Specializuje se na výrobu brzdových trubek na počkání. Našimi klienty jsou i autoservisy. Poskytujeme dodávku nářadí, potřeb pro diagnostiku, klimatizace, zvedáky a dalším potřebná vybavení. Zajišťujeme také pravidelnou dopravu objednaného zboží. Při objednávce většího množství zboží poskytujeme množstevní slevy. Neváhejte a objednávejte na našem eshopu.


Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Uvažujete o pořízení nosiče kol? Nakupujte nosiče, které splňují podmínky silničního provozu v ČR. Nosiče kol s homologací pro ČR dodává společnost ASN HAKR Brno s.r.o. Kvůli nehomologovaným nosičům Vás může při cestě potkat řada nepříjemností. Nejenom, že Vám hrozí pokuta, v případě nehody Vám může pojišťovna odmítnout vyplatit pojistné plnění. Mezi našimi produkty naleznete nosiče jak pro občasnou přepravu kol tak i pro intenzivní použití, střešní nosiče a také nosiče na tažné zařízení. Přepravte svá kole rychle, pohodlně a bez zbytečných problémů. Kontaktujte ASN HAKR Brno s.r.o.


Levné originální i alternativní autodíly pro autoservisy - rozvoz v okrese Zlín zdarma

Levné originální i alternativní autodíly pro autoservisy - rozvoz v okrese Zlín zdarma

S nákupem autodílů Vám v lokalitě Zlín pomůže firma AD Shopa s.r.o. Otrokovice. Máme levné originální i alternativní díly, autokosmetiku i provozní náplně, které odebírají především autoservisy, ale také jednotlivci. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout levné autodíly, zajištěn rozvoz zdarma v okrese Zlín. Na prodejně v Otrokovicích pořídíte vše, co potřebujete pro udržení vašeho vozového parku v top kondici. Provozní náplně a oleje V našem eshopu najdete široký sortiment motorových olejů pro osobní i dodávková vozidla. Nabízíme vše od převodových olejů, chladících náplní, náplní do ostřikovačů, až po speciální oleje pro motocykly a nákladní vozidla. Naše produkty zahrnují také brzdové kapaliny, LHM, a AD Blue, abyste mohli udržet vaše vozidlo vždy v perfektním stavu. Chemie a autokosmetika Pro udržení vašeho vozu v bezchybném stavu máme velký výběr chemických přípravků a autokosmetiky. Od mazacích přípravků a technických sprejů, přes produkty pro péči o interiér a exteriér, až po přísady, aditiva, a speciální chemii pro karosárny a těsnící tmely - u nás najdete vše potřebné pro údržbu automobilu. Univerzální díly Výběr dílů je opravdu rozsáhlý. Máme vše od autobaterií a motobaterií, přes autodoplňky, autopotahy, poklice, zástěrky, elektrické příslušenství, autoskla, až po díly pro brzdový systém a opravy brzdového vedení. Pořídíte u nás i elektromateriál, světla, přídavné osvětlení automobilů, gumové i textilní koberce a kufrové vany, hadice, spony, úchytky, kardanové kříže, manžety, ochranné oděvy, pracovní oblečení, a vše potřebné pro pneuservis - od pneumatik a duší až po povinnou a doporučenou výbavu vozidla. Nechybí ani stěrače, sněhové řetězy, produkty pro pracovní hygienu a utěrky, mycí pasty, krémy, vlhčené ubrousky, TPMS, ventilky s hlídáním tlaku, nářadí, diagnostika, přívěsné vozíky, díly výfukového systému, katalyzátory, trubky, žárovky, pojistky, konektory, a monočlánky. Pro ty, kteří hledají flexibilitu a multifunkčnost máme příčníky, nosiče kol, nosiče lyží, a střešní boxy. Objednat můžete pohodlně i na eshopu - s adshopa.cz je nákup autodílů snadný a výhodný.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že Vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Speciální wrapové autofólie vyřeší změnu barvy laku a zajistí i jeho ochranu před poškrábáním

Speciální wrapové autofólie vyřeší změnu barvy laku a zajistí i jeho ochranu před poškrábáním

Rozhodli jste se pro změnu barvy Vašeho vozu? Ale aby to bylo rychlé a byla zachována i původní barva? Potřebujete firemní polep na vozidlo? Nebo jen chcete ochránit lak na autě? Pak určitě oceníte vlastnosti wrap fólie, která je buď barevná, pro změnu barvy, nebo čirá, pro ochranu laku. Aplikaci autofólie nejen na osobní vozy, ale i na motocykly i na skříně nákladních vozů či letadel provádí společnost Autosko TS Ostrava s.r.o. Autofólie jsou buď barevné na rychlou změnu barvy karoserie. Colorchange fólie chrání a zachovává původní lak a je tedy možné po čase se bez problému vrátit k předchozí barvě. Je možné s ní polepit i detaily. Dále je možnost čiré Stoneprotect fólie, které slouží k ochraně laku proti poškrábání, která se vyznačuje dlouhou trvanlivostí a odolností vůči UV záření. U obou typů se vztahuje jak na fólie tak i na montáž 3 roky záruka. Pro reklamy s velkoplošným potiskem jsou vhodné Vista View, speciální děrovaná průhledná fólie se stínícím účinkem na skla aut. Fólie mají osvědčení Ministerstva dopravy ČR č.: 3 170. V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Hliníkové střešní nosiče lyží s dvojím jištěním proti otevření

Hliníkové střešní nosiče lyží s dvojím jištěním proti otevření

Vozíte-li lyže na střeše, chcete minimalizovat zátěž na autě. Hliníkové nosiče jsou proto ideální volbou, protože jsou lehké a odolné. Široký výběr nosičů na lyže a snowboardy na střechy automobilů najdete u firmy ASN HAKR Brno s.r.o. Nosiče HAKR jsou opatřeny dvojím jištěním proti otevření. Hliníkové nosiče mají moderní design, který se hodí k většině aut. Pro případ, že by se vázaní lyží dotýkalo střechy auta, máme k dispozici i zvyšovací podložky, které poskytnou větší prostor mezi střechou a nosičem na lyže. Na výběr máme střešní nosiče lyží, kam se vejdou jak lyže, tak i snowboardy. Je zde na výběr několik kombinací – nosiče pro 4 nebo 6 párů lyží, ale lze na nosiče umístit také 4 páry lyží a 2 snowboardy nebo 6 párů lyží a 2 snowboardy.