Kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom pre DSS Ladomerská Vieska

Kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom pre DSS Ladomerská Vieska

Predmetom zákazky je dodanie tovarov interiérového vybavenia v rámci projektu Odsťahovanie z kaštieľa Ladomerská Vieska I. etapa transformácie DSS. Jedná sa o kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom do 4 objektov, v ktorých v súčasnosti prebiehajú stavebné úpravy.

Podrobná špecifikácia predmetu zákazky ako aj množstvá sú uvedené v prílohách súťažných podkladov (ďalej aj SP), najmä v prílohe č. 1 Kúpna zmluva a v prílohe č. 2 Technická špecifikácia.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00647918

Zadavatel ulice:
Ladomerská Vieska 84

Zadavatel PSČ:
965 01

Zadavatel obec:
Ladomerská Vieska

Kontaktní osoba:
PhDr. Miroslava Urblíková

Zadavatel telefon:
+421 948 725 241

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dsslvieska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kuchyní a vestavěných skříní – profesionální práce na míru dle představ zákazníků

Zakázková výroba kuchyní a vestavěných skříní – profesionální práce na míru dle představ zákazníků

Chcete mít kuchyň nebo vestavěnou skříň, která bude přesně podle vašich představ a potřeb? V tom případě si nechte udělat skříně a kuchyně od Stolařství a truhlářství Lukáš Sasák vynikající svou cenou, kvalitou a originalitou. Stolařství a truhlářství Lukáš Sasák dodává vestavěné skříně po celé České republice, nejčastěji do Prahy, Brna, Olomouce, Prostějova a Přerova. Vybírat je možné z mnoha kvalitních a odolných materiálů, barev a designů, které jsou snadno udržovatelné. Zkrášlete svou domácnost a nechte si u nás vypracovat návrh ještě dnes!


Kuchyně na míru - designové moderní i klasické kuchyně od Kuchyně Chábera

Kuchyně na míru - designové moderní i klasické kuchyně od Kuchyně Chábera

Kuchyně, to je srdce domu. Zde se potkáváme a společně si pochutnáváme na dobrém jídle. Ale aby se Vám dobře vařilo, potřebujete kuchyň dle Vašich představ a požadavků. Ať už potřebujete velkou kuchyň pro velkou rodinu nebo jste omezeni prostorem, kvalitní a designové kuchyně si můžete pořídit od společnosti Kuchyně Chábera z Liberce. Společnost Kuchyně Chábera nabízí výrobu kvalitních a designových kuchyní na míru. Z více jak dvacetiletou zkušeností na trhu, pro Vás vyrobí kuchyň, kterou si zamilujete. Vybrat si můžete z klasických i moderních variant a dalších kuchyňských prvků, jako jsou: - kuchyňská dvířka - pracovní desky - nábytkové kování - závěsy - panty - pojezdy - osvětlení Kuchyně jsou vyráběny z kvalitních materiálů a díky zkušenostem, moderním technologiím a pro společnost Kuchyně Chábera není problém i Vaše individuální požadavky. Podívejte se do vzorkové prodejny v Liberci, a nechte si postavit Vaši kuchyni snů.


Praktické a originální kuchyňské linky a vestavěné šatní skříně na míru

Praktické a originální kuchyňské linky a vestavěné šatní skříně na míru

Volný prostor v každém pokoji lze maximálně využít od podlahy až ke stropu. Pokud tedy plánujete výměnu kuchyňské linky, šatní skříně na míru, vybavení obývacího nebo dětského pokoje, můžete si nechat zpracovat návrhy na míru od firmy Kuchyně Kadlčík. Zakázky realizujeme převážně v lokalitě Uherského Hradiště, Uherský Brod, Zlínský kraj. Zabýváme se výrobou z lamina, zaměřujeme se převážně na praktické i originální kuchyňské linky a vestavěné šatní skříně na míru. Spolupracujeme s dalšími kvalitními výrobci.


Zakázková výroba, montáž kychyně, kuchyňské linky na míru, realizace, 3D návrh Třebíč

Zakázková výroba, montáž kychyně, kuchyňské linky na míru, realizace, 3D návrh Třebíč

Uvažujete, že si necháte vyrobit kuchyni na zakázku? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Truhlářství Jiří Kafka, Vám vyrobí kuchyňskou linku dle Vašich přestav. Vyrobíme moderní kuchyni, která bude vyhovovat současnému stylu života. Našim zákazníkům rádi poradíme a vytvoříme 3D návrh kuchyně zdarma. Máme velký výběr dvířek - fólie, dýha a hliník. Můžete si vybrat z široké škály pracovních desek. Dvířka z masivu jsou z těchto dřevin - smrk, borovice, dub, buk a dalších. Provádíme také osazení drátěným programem a světelnou technikou. Dodáme Vám i spotřebiče za dostupné ceny včetně montáže a zapojení spotřebičů zdarma. Po roce používání kuchyňské linky provádíme bezplatně servis (seřízení dvířek, zásuvek a další). Působíme nejčastěji v okolí Třebíče a Náměšťě nad Oslavou. Neváhejte a navštivte naše webové stránky nebo nás přímo oslovte.


Výrobky TechniStone - moderní řešení pro kuchyňské a koupelnové desky a další od LEKY s.r.o.

Výrobky TechniStone - moderní řešení pro kuchyňské a koupelnové desky a další od LEKY s.r.o.

Hledáte kvalitní a přitom moderní a inovativní řešení pro Vaši kuchyňskou či koupelnovou desku? Pak bychom Vám rádi představili řadu výrobků společnosti LEKY s.r.o., která sídlí v Mílčicích. Touto novou řadou jsou výrobky značky TechniStone. Ty lze aplikovat jak do exteriéru tak do interiéru. Jejich využití lze aplikovat jak na kuchyňské nebo koupelnové desky, ale najdou využití i v kancelářích nebo jako: - obkladové panely - parapety - schody - pulty - bary Jsou tedy vhodné jak pro domácnosti, tak pro restaurace nebo obchody. Chcete se o výrobcích značky TechniStone dozvědět více, pak není nic snazšího, než navštívit webové stránky společnosti LEKY s.r.o., kde najdete další informace.


Kompletní realizace kuchyňských linek na míru - kvalitní truhlářská práce

Kompletní realizace kuchyňských linek na míru - kvalitní truhlářská práce

Pokud si chcete pořídit novou kuchyň, pak byste její realizaci měli nechat na odbornících z Truhlářství Kafka, kteří se zabývají výrobou kuchyňských linek na míru v okrese Třebíč. Kuchyň je nejdůležitější místností v každém domově, proto je třeba dbát na její funkčnost a styl provedení. U nás najdete obojí. Výroba u nás začíná už změřením prostoru, kde by se kuchyň měla nacházet a následně vypracováním grafického návrhu a cenové nabídky. Tyto služby od nás máte ZDARMA. Kuchyňské linky u nás vyrábíme z masivního dřeva jako je smrk, borovice, dub, buk a jiné dřeviny. V našem sortimentu si můžete vybrat z široké palety pracovních desek a dvířek. Kuchyňskou linku vám doplníme také kvalitními kuchyňskými spotřebiči známých značek. Kuchyňskou linku vám dodáme a namontujeme zcela zdarma a také vám zdarma zajistíme servis po jednom roce používání. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací!