Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

BOŠ spol. s r.o.

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Společnost BOŠ spol. s r. o. se zabývá kontejnerovou dopravou, autodopravou, která Vám pomůže na každé stavbě či při demolici. Ať už potřebujete odvézt suť při bourání nebo odpad při vyklízení hal a skladů, či naopak přivézt písek, štěrk či stavební materiál na stavbu, od toho je tu společnost BOŠ, která disponuje vozy všech potřebných typů.

Kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom pre DSS Ladomerská Vieska

Kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom pre DSS Ladomerská Vieska

Predmetom zákazky je dodanie tovarov interiérového vybavenia v rámci projektu Odsťahovanie z kaštieľa Ladomerská Vieska I. etapa transformácie DSS. Jedná sa o kuchynské linky so zabudovaným príslušenstvom do 4 objektov, v ktorých v súčasnosti prebiehajú stavebné úpravy.

Podrobná špecifikácia predmetu zákazky ako aj množstvá sú uvedené v prílohách súťažných podkladov (ďalej aj SP), najmä v prílohe č. 1 Kúpna zmluva a v prílohe č. 2 Technická špecifikácia.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00647918

Zadavatel ulice:
Ladomerská Vieska 84

Zadavatel PSČ:
965 01

Zadavatel obec:
Ladomerská Vieska

Kontaktní osoba:
PhDr. Miroslava Urblíková

Zadavatel telefon:
+421 948 725 241

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dsslvieska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kuchyní na míru včetně spotřebičů - návrh 3D vizualizace

Zakázková výroba kuchyní na míru včetně spotřebičů - návrh 3D vizualizace

Máte vysněnou kuchyň a hledáte spolehlivého a precizního výrobce kuchyní? Při výrobě nábytku na míru dbá TP Interier Morava na optimalizaci prostoru. Kuchyně na míru jsou navrženy pro efektivní využití celého prostoru. Očekávejte maximální úložný prostor a praktičnost. Díky použití kvalitních materiálů jsou odolné proti běžnému opotřebení. Můžete se tedy spolehnout na jejich dlouhou životnost. Tvoříme kuchyň na míru, každá má unikátní design. Můžete si vybrat materiály od českých dodavatelů. Barvy a detaily tak, aby kuchyň byla originální a esteticky dokonalá. Zakázková výroba kuchyně vytváří do domova prvotřídní dojem. To může pozitivně ovlivnit hodnotu vaší nemovitosti. Součástí realizací našich kuchyní je i výběr vestavěných spotřebičů, elektroinstalace, vodo instalace a odpady. Splňte si sen a kontaktujte nás.


Kuchyně Kuchař nabízí exkluzivní rustikální kuchyně Agnes, nyní dostupné pro všechny, včetně spotřebičů z výstavy!

Kuchyně Kuchař nabízí exkluzivní rustikální kuchyně Agnes, nyní dostupné pro všechny, včetně spotřebičů z výstavy!

Rustikální kuchyně Agnes značky LUBE v barvě Camelia White je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá teplý a přívětivý design bez kompromisů v kvalitě. Tento model je vyroben z masivního lakovaného dřeva, což zaručuje jeho dlouhověkost a odolnost. Vybaven je nejmodernějšími spotřebiči od značek Gorenje a Whirlpool, včetně trouby, varné desky, myčky a lednice, a doplněn keramickým dřezem s baterií od firmy Blanco. Kuchyně je aktuálně vystavená v našem studiu v Plzni, kde si ji můžete přijít osobně prohlédnout a osahat. Výhodou je, že se jedná o vystavený model, který je nyní nabízen za poloviční cenu. Celková cena za kuchyň včetně všech spotřebičů a doplňků po aplikaci slevy činí 275 000 Kč, což představuje výraznou úsporu. Prodej tohoto modelu je exkluzivní nabídkou společnosti Kuchyně Kuchař s.r.o., rodinné firmy s dlouholetou tradicí v oboru. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat kvalitní a esteticky přitažlivou kuchyň za výhodnou cenu. Navštivte nás v našem studiu a přesvědčte se o kvalitě a kráse našich kuchyní na vlastní oči.


Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Chcete si pořídit novou kuchyni, která bude splňovat vaše přání a potřeby? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou kuchyní a kuchyňských linek na míru v Olomouci a okolí? Pak byste měli navštívit studio KATPET výroba nábytku, s.r.o. v Olomouci. Která se zabývá zakázkovou výrobou moderních a funkčních kuchyní. Firma KATPET je rodinná společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, profesionální poradenství, 3D návrhy, vlastní výrobu, dopravu a montáž kuchyní. Ať už preferujete klasický, rustikální, moderní nebo minimalistický styl, KATPET vám vyrobí kuchyň na míru podle vašich požadavků a možností vašeho prostoru. Nečekejte a navštivte web https://katpet.cz/sortiment/kuchyne, kde si můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných kuchyní, přečíst si reference spokojených zákazníků a vyplnit nezávaznou poptávku. KATPET výroba nábytku, s.r.o. vám zajistí kuchyň snů, která se stane srdcem vašeho domova.


Stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru - komponenty pro designové stoly dub, buk, jasan

Stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru - komponenty pro designové stoly dub, buk, jasan

Dominantou kuchyně nebo obývacího pokoje bývá právem dřevěný stůl. Společnost BRENUS, s.r.o. z Polešovic u Uherského Hradiště vyrábí masivní stolové desky v mnoha provedeních a hranoly, máte možnost si objednat tuto základní část stolu a následně si nechat u stoláře-truhláře vyrobit stůl na míru. Stůl soliter. Velký výběr dřevin - dub rustikal, dub sukatý, buk jádrový, jasan jádrový. Deska stolu má výraznou kresbou, suky a opracované hrany. Tloušťka stolového plátu zhruba 5 cm.


Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Přejete si, aby kuchyň odpovídala přesně Vašim přáním a potřebám? Chcete mít na výběr z mnoha materiálů, barev, tvarů a doplňků? V tom případě si nechte kuchyň vyrobit od společnosti Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o., která má 20 letou praxi, vyrábí a montuje kuchyňské linky a kuchyně, které jsou vysoce kvalitní, funkční a estetické. Společně s výrobou a montáží poskytuje poradenství a záruku. Splňte si svá přání na dokonalou kuchyni a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Zakázková výroba kuchyní ve tvaru U,L, rohových kuchyní a kuchyní s obývákem

Zakázková výroba kuchyní ve tvaru U,L, rohových kuchyní a kuchyní s obývákem

Chcete ve svém bytě nebo domě mít kuchyni, která bude designová, krásná a zároveň účelná? Líbila by se Vám kuchyně, u které si sami můžete zvolit materiál, barvu, kování i pracovní desku? Kontaktujte truhlářskou dílnu Jiří Májek Woodtech, která Vám na zakázku zhotoví kuchyni podle Vašich představ. V rámci výroby kuchyni zajistíme vše od prvotní konzultace Vaší představy o podobě kuchyně přes profesionální návrh až po samotnou výrobu a montáž kuchyně. Nebojíme se žádné výzvy – realizujeme zakázky na kuchyně ve tvaru U,L, ale také rohové kuchyně, kuchyně s ostrůvkem nebo kuchyňské linky spojené s obývákem. Máme bohaté zkušenosti se zakázkovou výrobou kuchyní, které využíváme v každém projektu a díky spolupráci se stabilními partnery vám nabízíme pouze 100% ověřenou kvalitu .